Umax nabízí nový přehrávač s TV tunerem

Umax nabízí nový přehrávač s TV tunerem
, , aktualita
Společnost Umax uvádí svůj nejnovější Full HD přehrávač, jenž je zároveň vybaven také digitálním TV tunerem. Jedná se o model eGreat EG-M33H DVBT s podporou mnoha audio a video formátů a dalšími funkcemi, jež si nyní představíme.
K oblíbeným
reklama
UMAX eGreat EG-M33H DVBT tedy nabízí DTV tuner, s jehož pomocí si můžeme vysílaný televizní signál zaznamenávat i ve vysokém rozlišení. Kompatibilita je zajištěna s video a audio formáty, kam patří .AVI, .ISO, .MKV (H264), BlueRay ISO, AC3, DTS, FLAC atd. Také se dočkáme podpory DTS zvuku včetně dekódování do stereo signálu, což je využitelné tehdy, když nemáme k dospozici externí dekodér a připojujeme přehrávač pomocí HDMI rozhraní přímo do televizního přijímače.Uživatelské rozhraní bylo lokalizováno do češtiny a stejně tak nechybí podpora českých titulků v UTF-8. Umax dále zdůrazňuje tichý chod tohoto zařízení díky kovovému tělu, ale i tak je zde pro chlazení ventilátor. Pevný disk je zde umístěn do vyjmutelného šuplíku a kromě něj můžeme použít jako zdroj dat i lokální síť (protokoly SMB, NFS a podpora uPnP).Všechny konektory jsou na zadní straně zařízení a najdeme tam USB Host porty i USB Slave port pro připojení k počítači, port RJ-45 pro LAN 10/100 Mbps, výstup HDMI 1.3 (ař 1080p, HD audio) optický digitální 5.1 výstup a také komponentní/kompozitní výstupy. Na přední straně pak nechybí stavový LCD displej, pomocí programového průvodce EPG s podporou českého jazyka si můžeme až na týden dopředu nastavit nahrávání a k dispozici jsou dvě verze za různou cenu.

Základní model eGreat EG-M33H DVBT bez disku přijde na 6990 Kč s DPH a verze s 1TB SATA diskem stojí o 2500 Kč více. Kromě toho za další příplatem je možné koupit USB adaptér WiFi 802.11n. V balení pak dostaneme HDMI kabel, dálkové ovládání, DVBT anténa, AV kabel, USB kabel a napájecí adaptér.

Zdroj: TZ Umax
reklama
Nejnovější články
Filmmaker Mode míří na Samsung QLED TV. Vypne vylepšení obrazu Filmmaker Mode míří na Samsung QLED TV. Vypne vylepšení obrazu
Samsung začal distribuovat nový firmware pro letošní QLED TV, který zpřístupňuje Filmmaker Mode. Tento režim vypne většinu funkcí pro dodatečné vylepšení obrazu. Aktualizace je zatím dostupná jen v USA.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Aktualizace pro televize LG CX a GX přidala AMD FreeSync Premium Aktualizace pro televize LG CX a GX přidala AMD FreeSync Premium
LG přineslo slibovanou aktualizaci pro své letošní OLED TV z řad CX a GX. Přidává podporu AMD FreeSync Premium, v pořadí třetí technologie pro variabilní obnovovací frekvenci. Tuto novinku tedy ocení hráči.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Přechod na DVB-T2 je zase v plném proudu, staré vysílání skončilo v jižních Čechách Přechod na DVB-T2 je zase v plném proudu, staré vysílání skončilo v jižních Čechách
Po skoro čtyřměsíční pauze způsobené koronavirovou krizí zase pokračuje přechod na standard DVB-T2. Dnes o půlnoci bylo ukončeno původní vysílání DVB-T v jižních Čechách, minulý týden na západě republiky.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Telly začíná používat kodek H.265. Jakou přináší výhodu? Telly začíná používat kodek H.265. Jakou přináší výhodu?
Telly přináší zákazníkům své televize přes internet dříve avizovanou inovaci v podobě kodeku H.265. Zatím je dostupný pro uživatele set-top boxu. Pro sportovní fanoušky bylo připraveno několik programů s vyšším datovým tokem.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Samsung chce nalákat zákazníky. V létě vrací za nákup tisíce korun Samsung chce nalákat zákazníky. V létě vrací za nákup tisíce korun
Společnost Samsung spustila letní akci, díky které lze získat bonus ve výši až 50 tisíc korun. Zároveň pořádá cestovatelskou soutěž o zajímavé slevy a poukaz na ubytování v hodnotě tří tisíc korun.
13.7.2020, inzerce, PR článek