Umax nabízí nový přehrávač s TV tunerem

Umax nabízí nový přehrávač s TV tunerem
, , aktualita
Společnost Umax uvádí svůj nejnovější Full HD přehrávač, jenž je zároveň vybaven také digitálním TV tunerem. Jedná se o model eGreat EG-M33H DVBT s podporou mnoha audio a video formátů a dalšími funkcemi, jež si nyní představíme.
K oblíbeným
reklama
UMAX eGreat EG-M33H DVBT tedy nabízí DTV tuner, s jehož pomocí si můžeme vysílaný televizní signál zaznamenávat i ve vysokém rozlišení. Kompatibilita je zajištěna s video a audio formáty, kam patří .AVI, .ISO, .MKV (H264), BlueRay ISO, AC3, DTS, FLAC atd. Také se dočkáme podpory DTS zvuku včetně dekódování do stereo signálu, což je využitelné tehdy, když nemáme k dospozici externí dekodér a připojujeme přehrávač pomocí HDMI rozhraní přímo do televizního přijímače.Uživatelské rozhraní bylo lokalizováno do češtiny a stejně tak nechybí podpora českých titulků v UTF-8. Umax dále zdůrazňuje tichý chod tohoto zařízení díky kovovému tělu, ale i tak je zde pro chlazení ventilátor. Pevný disk je zde umístěn do vyjmutelného šuplíku a kromě něj můžeme použít jako zdroj dat i lokální síť (protokoly SMB, NFS a podpora uPnP).Všechny konektory jsou na zadní straně zařízení a najdeme tam USB Host porty i USB Slave port pro připojení k počítači, port RJ-45 pro LAN 10/100 Mbps, výstup HDMI 1.3 (ař 1080p, HD audio) optický digitální 5.1 výstup a také komponentní/kompozitní výstupy. Na přední straně pak nechybí stavový LCD displej, pomocí programového průvodce EPG s podporou českého jazyka si můžeme až na týden dopředu nastavit nahrávání a k dispozici jsou dvě verze za různou cenu.

Základní model eGreat EG-M33H DVBT bez disku přijde na 6990 Kč s DPH a verze s 1TB SATA diskem stojí o 2500 Kč více. Kromě toho za další příplatem je možné koupit USB adaptér WiFi 802.11n. V balení pak dostaneme HDMI kabel, dálkové ovládání, DVBT anténa, AV kabel, USB kabel a napájecí adaptér.

Zdroj: TZ Umax
Nejnovější články
Sony a Marvel mají rozepře: existence Spider-Mana v MCU ohrožena Sony a Marvel mají rozepře: existence Spider-Mana v MCU ohrožena
Finance možná způsobí, že se už Spider-Man neobjeví v dalších filmech od Marvel Studios. Společnosti Disney, která vlastní Marvela, a Sony, která vlastní práva na Spider-Mana, se totiž nedohodly na dalším postupu. Kvůli penězům.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Apple TV+ nejpozději v listopadu za $9,99 měsíčně Apple TV+ nejpozději v listopadu za $9,99 měsíčně
Oficiální uvedení Apple TV+ na sebe ještě nechává čekat, na internet ale prosakují další informace. Hovoří se např. o tom, že se tak stane do listopadu a také to, že bude stát $9,99 měsíčně. Prosakují ale i informace o připravovaných seriálech.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Netflix připravuje 3dílný dokument o Billu Gatesovi Netflix připravuje 3dílný dokument o Billu Gatesovi
Netflix připravuje spoustu vlastního obsahu a jedním z nich bude i 3dílná dokumentární série o Billu Gatesovi. Ta se ale nebude věnovat primárně jeho působení v Microsoftu jako spíše jeho působení poté.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
GoPro Hero 8 má prý umět 4K při 120 fps GoPro Hero 8 má prý umět 4K při 120 fps
Na internetu se objevily uniklé informace, které prozrazují detaily o připravovaných akčních kamerách GoPro Hero 8. Novinka by dle nich měla umět natáčet 4K video až při 120 fps i podporovat nové příslušenství.
16.8.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Netflix chce pracovat s českými herci a studii, hledá zaměstnance Netflix chce pracovat s českými herci a studii, hledá zaměstnance

Nabídka pracovních pozic na streamovací službě Netflix prozradila zajímavou skutečnost. Hledají se totiž možnosti, jak spolupracovat s lokálními herci a studii ve Východní Evropě a Turecku, tedy včetně těch českých. 

11.8.2019, aktualita, Milan Šurkala