Umax nabízí nový přehrávač s TV tunerem

Umax nabízí nový přehrávač s TV tunerem
, , aktualita
Společnost Umax uvádí svůj nejnovější Full HD přehrávač, jenž je zároveň vybaven také digitálním TV tunerem. Jedná se o model eGreat EG-M33H DVBT s podporou mnoha audio a video formátů a dalšími funkcemi, jež si nyní představíme.
K oblíbeným
reklama
UMAX eGreat EG-M33H DVBT tedy nabízí DTV tuner, s jehož pomocí si můžeme vysílaný televizní signál zaznamenávat i ve vysokém rozlišení. Kompatibilita je zajištěna s video a audio formáty, kam patří .AVI, .ISO, .MKV (H264), BlueRay ISO, AC3, DTS, FLAC atd. Také se dočkáme podpory DTS zvuku včetně dekódování do stereo signálu, což je využitelné tehdy, když nemáme k dospozici externí dekodér a připojujeme přehrávač pomocí HDMI rozhraní přímo do televizního přijímače.Uživatelské rozhraní bylo lokalizováno do češtiny a stejně tak nechybí podpora českých titulků v UTF-8. Umax dále zdůrazňuje tichý chod tohoto zařízení díky kovovému tělu, ale i tak je zde pro chlazení ventilátor. Pevný disk je zde umístěn do vyjmutelného šuplíku a kromě něj můžeme použít jako zdroj dat i lokální síť (protokoly SMB, NFS a podpora uPnP).Všechny konektory jsou na zadní straně zařízení a najdeme tam USB Host porty i USB Slave port pro připojení k počítači, port RJ-45 pro LAN 10/100 Mbps, výstup HDMI 1.3 (ař 1080p, HD audio) optický digitální 5.1 výstup a také komponentní/kompozitní výstupy. Na přední straně pak nechybí stavový LCD displej, pomocí programového průvodce EPG s podporou českého jazyka si můžeme až na týden dopředu nastavit nahrávání a k dispozici jsou dvě verze za různou cenu.

Základní model eGreat EG-M33H DVBT bez disku přijde na 6990 Kč s DPH a verze s 1TB SATA diskem stojí o 2500 Kč více. Kromě toho za další příplatem je možné koupit USB adaptér WiFi 802.11n. V balení pak dostaneme HDMI kabel, dálkové ovládání, DVBT anténa, AV kabel, USB kabel a napájecí adaptér.

Zdroj: TZ Umax
Nejnovější články
Samsung uvede na trh další microLED TV, tentokrát s až 292" a 8K Samsung uvede na trh další microLED TV, tentokrát s až 292" a 8K
Samsung začátkem roku představil televizor The Wall Luxury, který využívá technologii microLED a modulární konstrukci. Nyní víme, že se tento model začne prodávat v červenci a v několika úhlopříčkách.
13.6.2019, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Nová služba Rakuten Sports funguje i v ČR Nová služba Rakuten Sports funguje i v ČR
Provozovatel online videopůjčovny Rakuten TV přidává službu určenou sportovním fanouškům, která umožní sledovat zápasy japonské fotbalové ligy po celém světě. Není vyžadováno žádné předplatné a brzy bude databáze rozšířena o další sporty.
13.6.2019, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Xiaomi má v nabídce také soundbar. Co umí a kolik stojí? Xiaomi má v nabídce také soundbar. Co umí a kolik stojí?
Méně známým produktem v nabídce Xiaomi je soundbar. Nabízí docela slušné parametry ukryté v elegantním těle a kombinované se zajímavou cenou. Horší je to ovšem s dostupností, takže při objednání do ČR se může soundbar prodražit.
13.6.2019, aktualita, Jáchym Šlik
Nový horor Stevena Spielberga na Quibi pustíte jen v noci Nový horor Stevena Spielberga na Quibi pustíte jen v noci
Na nové streamovací službě Quibi by se měl objevit nový horor od slavného režiséra Stevena Spielberga. Ten bude zajímavý zejména tím, že jej nebude možné přehrát přes den, ale pouze v noci po západu Slunce.
11.6.2019, aktualita, Milan Šurkala
Skylink spustil nový e-shop, prodává v něm také přehrávač Tesla MediaBox QX4 Skylink spustil nový e-shop, prodává v něm také přehrávač Tesla MediaBox QX4
Skylink v červnu spustil internetový obchod, kde umožňuje zákazníkům objednat vybavení pro příjem satelitní a internetové televize. Kromě zvýhodněných satelitních kompletů nabízí multimediální přehrávač pro využívání služby Skylink Live TV.
10.6.2019, aktualita, Jáchym Šlik