UMAX má nové multimediální centrum eGreat EG-M34A

UMAX má nové multimediální centrum eGreat EG-M34A
, , aktualita
Společnost UMAX si pro nás připravila své nové multimediální centrum s označením eGreat EG-M34A, jež má zachovat všechny funkce modelu EG-M31B, tedy až na jeden detail. Jinak se zde také uplatní procesor Sigma Designs 8635 pro zpracování řady formátů.
K oblíbeným
reklama
UMAX si pro nás tedy připravil o něco levnější obdobu modelu EG-M31B, kde se ono B obmění za A. Oním jediným rozdílem je to, že pevný disk se zde připojuje pomocí rozhraní external SATA a není pro něj místo uvnitř zařízení.Tank eGreat EG-M34A a jeho Sigma Designs 8635 zvládne zprostředkovat video a audio formáty AVI, ISO, MKV (H264), AC3, DTS, FLAC a další. Nabízí rovněž lokalizované menu i podporu českých titulků, respektive jejich formátování.Na zadní straně přístroje se nacházejí veškeré vstupy a výstupy. Jedná se o dva porty USB pro připojení externích zařízení, port LAN 10/100 Mbps, výstup HDMI 1.3 (až 1080p), optický digitální výstup s 5.1 kanály, a také komponentní/ kompozitní výstupy. Výjimkou je však boční konektor eSATA. Kabel k němu mimochodem dostaneme v balení a disk si můžeme naformátovat na systémy EXT3, NTFS a FAT32.

Po připojení disku budeme moci eGreat EG-M34A používat i jako zařízení NAS (Network Attached Storage) a přistupovat k jeho datům pomocí protokolů Samba a FTP. Díky LAN také budeme moci přehrávat obsah portálů YouTube, Yahoo!, Google Video, MetaCafe, Picasa, Shoutcast, iPodcast, atp.

Cena činí 4000 Kč s DPH a za příplatek si budeme moci zařízení připojit pomocí adaptéru WiFi 802.11n. A aby toho nebylo málo, za 9000 Kč s DPH k přehrávači dostaneme také NAS server QNAP TS-109II, jenž nám poskytne další funkce. Více informací se skrývá v odkazu na zdroj.

Zdroj: TZ UMAX
Nejnovější články
Sony a Marvel mají rozepře: existence Spider-Mana v MCU ohrožena Sony a Marvel mají rozepře: existence Spider-Mana v MCU ohrožena
Finance možná způsobí, že se už Spider-Man neobjeví v dalších filmech od Marvel Studios. Společnosti Disney, která vlastní Marvela, a Sony, která vlastní práva na Spider-Mana, se totiž nedohodly na dalším postupu. Kvůli penězům.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Apple TV+ nejpozději v listopadu za $9,99 měsíčně Apple TV+ nejpozději v listopadu za $9,99 měsíčně
Oficiální uvedení Apple TV+ na sebe ještě nechává čekat, na internet ale prosakují další informace. Hovoří se např. o tom, že se tak stane do listopadu a také to, že bude stát $9,99 měsíčně. Prosakují ale i informace o připravovaných seriálech.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Netflix připravuje 3dílný dokument o Billu Gatesovi Netflix připravuje 3dílný dokument o Billu Gatesovi
Netflix připravuje spoustu vlastního obsahu a jedním z nich bude i 3dílná dokumentární série o Billu Gatesovi. Ta se ale nebude věnovat primárně jeho působení v Microsoftu jako spíše jeho působení poté.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
GoPro Hero 8 má prý umět 4K při 120 fps GoPro Hero 8 má prý umět 4K při 120 fps
Na internetu se objevily uniklé informace, které prozrazují detaily o připravovaných akčních kamerách GoPro Hero 8. Novinka by dle nich měla umět natáčet 4K video až při 120 fps i podporovat nové příslušenství.
16.8.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Netflix chce pracovat s českými herci a studii, hledá zaměstnance Netflix chce pracovat s českými herci a studii, hledá zaměstnance

Nabídka pracovních pozic na streamovací službě Netflix prozradila zajímavou skutečnost. Hledají se totiž možnosti, jak spolupracovat s lokálními herci a studii ve Východní Evropě a Turecku, tedy včetně těch českých. 

11.8.2019, aktualita, Milan Šurkala