UMAX má nové multimediální centrum eGreat EG-M34A

UMAX má nové multimediální centrum eGreat EG-M34A
, , aktualita
Společnost UMAX si pro nás připravila své nové multimediální centrum s označením eGreat EG-M34A, jež má zachovat všechny funkce modelu EG-M31B, tedy až na jeden detail. Jinak se zde také uplatní procesor Sigma Designs 8635 pro zpracování řady formátů.
K oblíbeným
reklama
UMAX si pro nás tedy připravil o něco levnější obdobu modelu EG-M31B, kde se ono B obmění za A. Oním jediným rozdílem je to, že pevný disk se zde připojuje pomocí rozhraní external SATA a není pro něj místo uvnitř zařízení.Tank eGreat EG-M34A a jeho Sigma Designs 8635 zvládne zprostředkovat video a audio formáty AVI, ISO, MKV (H264), AC3, DTS, FLAC a další. Nabízí rovněž lokalizované menu i podporu českých titulků, respektive jejich formátování.Na zadní straně přístroje se nacházejí veškeré vstupy a výstupy. Jedná se o dva porty USB pro připojení externích zařízení, port LAN 10/100 Mbps, výstup HDMI 1.3 (až 1080p), optický digitální výstup s 5.1 kanály, a také komponentní/ kompozitní výstupy. Výjimkou je však boční konektor eSATA. Kabel k němu mimochodem dostaneme v balení a disk si můžeme naformátovat na systémy EXT3, NTFS a FAT32.

Po připojení disku budeme moci eGreat EG-M34A používat i jako zařízení NAS (Network Attached Storage) a přistupovat k jeho datům pomocí protokolů Samba a FTP. Díky LAN také budeme moci přehrávat obsah portálů YouTube, Yahoo!, Google Video, MetaCafe, Picasa, Shoutcast, iPodcast, atp.

Cena činí 4000 Kč s DPH a za příplatek si budeme moci zařízení připojit pomocí adaptéru WiFi 802.11n. A aby toho nebylo málo, za 9000 Kč s DPH k přehrávači dostaneme také NAS server QNAP TS-109II, jenž nám poskytne další funkce. Více informací se skrývá v odkazu na zdroj.

Zdroj: TZ UMAX
reklama
Nejnovější články
Nvidia Shield TV Pro (2019) se vrací na český trh Nvidia Shield TV Pro (2019) se vrací na český trh
Koncem loňského roku se na český trh dostal Shield TV Pro (2019), ale po pár měsících hlásil jediný prodejce prázdné sklady. Stejná situace nastala po celém světě a zájemci o toto zařízení tak museli čekat několik měsíců na obnovení dodávek.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Objevuje se standard H.266/VVC, je o 50 % úspornější než H.265/HEVC Objevuje se standard H.266/VVC, je o 50 % úspornější než H.265/HEVC
Zatímco se standard H.265/HEVC teprve nyní začíná pořádně rozšiřovat, už tu máme jeho nástupce, H.266/VVC. Tento kodek nabídne o 50 % menší datový tok při stejné kvalitě záznamu, což využijí zejména mobilní zařízení.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Zkáza Blu-ray přehrávačů Samsung pokračuje, oprava probíhá pomalu Zkáza Blu-ray přehrávačů Samsung pokračuje, oprava probíhá pomalu
Před pár týdny postihla Blu-ray přehrávače a systémy domácího kina od Samsungu chyba, kvůli které se zařízení stala ve většině případů nepoužitelnými. Zdá se, že rozsah problému je větší, než se očekávalo. A reakce Samsungu zatím pomalé.
5.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Amazon měl streamovat filmy bez autorských práv, nyní míří k soudu Amazon měl streamovat filmy bez autorských práv, nyní míří k soudu
Amazon zamíří k soudu kvůli autorským právům. Překvapivě ovšem nebude na straně žalujícího nýbrž obžalovaného. Několik filmů se totiž mělo ve službě Prime Video objevit bez povolení, a tak po něm vlastník práv požaduje odškodnění.
4.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Polk MagniFi 2: soundbar 5.1 se subwooferem a Chromecastem Polk MagniFi 2: soundbar 5.1 se subwooferem a Chromecastem
Polk Audio přináší nový soundbar do své řady MagniFi, který zákazníkům slinuje kvalitní filmový zvuk za relativně příznivou cenu. Pokud by vám nestačila základní konfigurace 5.1, můžete využít režim virtuálního 3D zvuku.
4.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik