UMAX má nové multimediální centrum eGreat EG-M34A

UMAX má nové multimediální centrum eGreat EG-M34A
, , aktualita
Společnost UMAX si pro nás připravila své nové multimediální centrum s označením eGreat EG-M34A, jež má zachovat všechny funkce modelu EG-M31B, tedy až na jeden detail. Jinak se zde také uplatní procesor Sigma Designs 8635 pro zpracování řady formátů.
K oblíbeným
reklama
UMAX si pro nás tedy připravil o něco levnější obdobu modelu EG-M31B, kde se ono B obmění za A. Oním jediným rozdílem je to, že pevný disk se zde připojuje pomocí rozhraní external SATA a není pro něj místo uvnitř zařízení.Tank eGreat EG-M34A a jeho Sigma Designs 8635 zvládne zprostředkovat video a audio formáty AVI, ISO, MKV (H264), AC3, DTS, FLAC a další. Nabízí rovněž lokalizované menu i podporu českých titulků, respektive jejich formátování.Na zadní straně přístroje se nacházejí veškeré vstupy a výstupy. Jedná se o dva porty USB pro připojení externích zařízení, port LAN 10/100 Mbps, výstup HDMI 1.3 (až 1080p), optický digitální výstup s 5.1 kanály, a také komponentní/ kompozitní výstupy. Výjimkou je však boční konektor eSATA. Kabel k němu mimochodem dostaneme v balení a disk si můžeme naformátovat na systémy EXT3, NTFS a FAT32.

Po připojení disku budeme moci eGreat EG-M34A používat i jako zařízení NAS (Network Attached Storage) a přistupovat k jeho datům pomocí protokolů Samba a FTP. Díky LAN také budeme moci přehrávat obsah portálů YouTube, Yahoo!, Google Video, MetaCafe, Picasa, Shoutcast, iPodcast, atp.

Cena činí 4000 Kč s DPH a za příplatek si budeme moci zařízení připojit pomocí adaptéru WiFi 802.11n. A aby toho nebylo málo, za 9000 Kč s DPH k přehrávači dostaneme také NAS server QNAP TS-109II, jenž nám poskytne další funkce. Více informací se skrývá v odkazu na zdroj.

Zdroj: TZ UMAX
Nejnovější články
Samsung uvede na trh další microLED TV, tentokrát s až 292" a 8K Samsung uvede na trh další microLED TV, tentokrát s až 292" a 8K
Samsung začátkem roku představil televizor The Wall Luxury, který využívá technologii microLED a modulární konstrukci. Nyní víme, že se tento model začne prodávat v červenci a v několika úhlopříčkách.
13.6.2019, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Nová služba Rakuten Sports funguje i v ČR Nová služba Rakuten Sports funguje i v ČR
Provozovatel online videopůjčovny Rakuten TV přidává službu určenou sportovním fanouškům, která umožní sledovat zápasy japonské fotbalové ligy po celém světě. Není vyžadováno žádné předplatné a brzy bude databáze rozšířena o další sporty.
13.6.2019, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Xiaomi má v nabídce také soundbar. Co umí a kolik stojí? Xiaomi má v nabídce také soundbar. Co umí a kolik stojí?
Méně známým produktem v nabídce Xiaomi je soundbar. Nabízí docela slušné parametry ukryté v elegantním těle a kombinované se zajímavou cenou. Horší je to ovšem s dostupností, takže při objednání do ČR se může soundbar prodražit.
13.6.2019, aktualita, Jáchym Šlik
Nový horor Stevena Spielberga na Quibi pustíte jen v noci Nový horor Stevena Spielberga na Quibi pustíte jen v noci
Na nové streamovací službě Quibi by se měl objevit nový horor od slavného režiséra Stevena Spielberga. Ten bude zajímavý zejména tím, že jej nebude možné přehrát přes den, ale pouze v noci po západu Slunce.
11.6.2019, aktualita, Milan Šurkala
Skylink spustil nový e-shop, prodává v něm také přehrávač Tesla MediaBox QX4 Skylink spustil nový e-shop, prodává v něm také přehrávač Tesla MediaBox QX4
Skylink v červnu spustil internetový obchod, kde umožňuje zákazníkům objednat vybavení pro příjem satelitní a internetové televize. Kromě zvýhodněných satelitních kompletů nabízí multimediální přehrávač pro využívání služby Skylink Live TV.
10.6.2019, aktualita, Jáchym Šlik