UMAX IAMM NTD29HD pro Full HD

UMAX IAMM NTD29HD pro Full HD
, , aktualita
Společnost UMAX se pochlubila s dalším svým multimediálním přehrávačem, jímž se nyní stal model IAMM NTD29HD. Ten má nabídnout především malé rozměry, ale přesto umí dekódovat většinu multimediálních formátů. Však uvidíme...
K oblíbeným
reklama
UMAX přichází na český trh s podobnými přístroji celkem často, ovšem model IAMM NTD29HD by měl být jen o málo větší než 2,5palcový pevný disk. Osobně bych spíš řekl, že je velký aspoň jako tři takové disky na sobě, ale o to ani tak nejde.Přehrávač je založen na procesoru Sigma Designs 8653 pracujícím na 500MHz frekvenci, jenž má zvládnout plynulé přehrávání videí do rozlišení 1080p. Co se týče kompatibility, pak podporovány jsou formáty jako MKV, MOV, WMV, MP4, AVI, ISO, VOB, IFO, MTS, M2TS, TS, TP a dalších a ohledně audia to jsou formáty a kodeky FLAC, MP3, PCM, WMA, OGG, Dolby Digital, AAC, DTS. Podporu českých titulků (CP 1250 a UTF-8) už UMAX bere jako samozřejmost a i celé menu je v češtině.Zařízení disponuje konektorem HDMI verze 1.3 a pro starší zařízení tu je také analogový A/V výstup. Prostorový zvuk pak plze vyvést pomocí optického digitálního výstupu a majitelé videokamer budou moci využít čtečku karet SD/SDHC pro zobrazení fotek a videí přímo na obrazovce televize. Nakonec tu je rozhraní USB, a to mini USB pro propojení s počítačem a externí disk či flash disk lze využít díky USB 2.0 host. Dále UMAX mluví o možnosti připojení adaptéru USB Wi-Fi 802.11n a podpoře protokolů Samba a FTP, díky čemuž budeme moci kopírovat data z domácí sítě

Z nabízených funkcí to je autoplay pro automatické přehrávání zvolených filmů, fotek nebo hudebních souborů ihned po zapnutí přístroje, nebo tvorba playlistů s oblíbenými soubory, abychom je nemuseli hledat. Kdo rád poslouchá internetová rádia, tomu tato možnost rovněž nebude upřena.

IAMM NTD29 je k dostání jednak bez pevného disku za 2990 Kč s DPH a s 500GB SATA diskem přijde na 4990 Kč. Společně s ním dostaneme v balení také dálkové ovládání, AC adapter, A/V kabel a USB kabel pro připojení k PC. A USB Wifi-N adaptér je za příplatek 399 Kč s DPH.

Zdroj: TZ UMAX
Nejnovější články
Samsung uvede na trh další microLED TV, tentokrát s až 292" a 8K Samsung uvede na trh další microLED TV, tentokrát s až 292" a 8K
Samsung začátkem roku představil televizor The Wall Luxury, který využívá technologii microLED a modulární konstrukci. Nyní víme, že se tento model začne prodávat v červenci a v několika úhlopříčkách.
13.6.2019, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Nová služba Rakuten Sports funguje i v ČR Nová služba Rakuten Sports funguje i v ČR
Provozovatel online videopůjčovny Rakuten TV přidává službu určenou sportovním fanouškům, která umožní sledovat zápasy japonské fotbalové ligy po celém světě. Není vyžadováno žádné předplatné a brzy bude databáze rozšířena o další sporty.
13.6.2019, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Xiaomi má v nabídce také soundbar. Co umí a kolik stojí? Xiaomi má v nabídce také soundbar. Co umí a kolik stojí?
Méně známým produktem v nabídce Xiaomi je soundbar. Nabízí docela slušné parametry ukryté v elegantním těle a kombinované se zajímavou cenou. Horší je to ovšem s dostupností, takže při objednání do ČR se může soundbar prodražit.
13.6.2019, aktualita, Jáchym Šlik
Nový horor Stevena Spielberga na Quibi pustíte jen v noci Nový horor Stevena Spielberga na Quibi pustíte jen v noci
Na nové streamovací službě Quibi by se měl objevit nový horor od slavného režiséra Stevena Spielberga. Ten bude zajímavý zejména tím, že jej nebude možné přehrát přes den, ale pouze v noci po západu Slunce.
11.6.2019, aktualita, Milan Šurkala
Skylink spustil nový e-shop, prodává v něm také přehrávač Tesla MediaBox QX4 Skylink spustil nový e-shop, prodává v něm také přehrávač Tesla MediaBox QX4
Skylink v červnu spustil internetový obchod, kde umožňuje zákazníkům objednat vybavení pro příjem satelitní a internetové televize. Kromě zvýhodněných satelitních kompletů nabízí multimediální přehrávač pro využívání služby Skylink Live TV.
10.6.2019, aktualita, Jáchym Šlik