UMAX IAMM NTD29HD pro Full HD

UMAX IAMM NTD29HD pro Full HD
, , aktualita
Společnost UMAX se pochlubila s dalším svým multimediálním přehrávačem, jímž se nyní stal model IAMM NTD29HD. Ten má nabídnout především malé rozměry, ale přesto umí dekódovat většinu multimediálních formátů. Však uvidíme...
K oblíbeným
reklama
UMAX přichází na český trh s podobnými přístroji celkem často, ovšem model IAMM NTD29HD by měl být jen o málo větší než 2,5palcový pevný disk. Osobně bych spíš řekl, že je velký aspoň jako tři takové disky na sobě, ale o to ani tak nejde.Přehrávač je založen na procesoru Sigma Designs 8653 pracujícím na 500MHz frekvenci, jenž má zvládnout plynulé přehrávání videí do rozlišení 1080p. Co se týče kompatibility, pak podporovány jsou formáty jako MKV, MOV, WMV, MP4, AVI, ISO, VOB, IFO, MTS, M2TS, TS, TP a dalších a ohledně audia to jsou formáty a kodeky FLAC, MP3, PCM, WMA, OGG, Dolby Digital, AAC, DTS. Podporu českých titulků (CP 1250 a UTF-8) už UMAX bere jako samozřejmost a i celé menu je v češtině.Zařízení disponuje konektorem HDMI verze 1.3 a pro starší zařízení tu je také analogový A/V výstup. Prostorový zvuk pak plze vyvést pomocí optického digitálního výstupu a majitelé videokamer budou moci využít čtečku karet SD/SDHC pro zobrazení fotek a videí přímo na obrazovce televize. Nakonec tu je rozhraní USB, a to mini USB pro propojení s počítačem a externí disk či flash disk lze využít díky USB 2.0 host. Dále UMAX mluví o možnosti připojení adaptéru USB Wi-Fi 802.11n a podpoře protokolů Samba a FTP, díky čemuž budeme moci kopírovat data z domácí sítě

Z nabízených funkcí to je autoplay pro automatické přehrávání zvolených filmů, fotek nebo hudebních souborů ihned po zapnutí přístroje, nebo tvorba playlistů s oblíbenými soubory, abychom je nemuseli hledat. Kdo rád poslouchá internetová rádia, tomu tato možnost rovněž nebude upřena.

IAMM NTD29 je k dostání jednak bez pevného disku za 2990 Kč s DPH a s 500GB SATA diskem přijde na 4990 Kč. Společně s ním dostaneme v balení také dálkové ovládání, AC adapter, A/V kabel a USB kabel pro připojení k PC. A USB Wifi-N adaptér je za příplatek 399 Kč s DPH.

Zdroj: TZ UMAX
Nejnovější články
Sony a Marvel mají rozepře: existence Spider-Mana v MCU ohrožena Sony a Marvel mají rozepře: existence Spider-Mana v MCU ohrožena
Finance možná způsobí, že se už Spider-Man neobjeví v dalších filmech od Marvel Studios. Společnosti Disney, která vlastní Marvela, a Sony, která vlastní práva na Spider-Mana, se totiž nedohodly na dalším postupu. Kvůli penězům.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Apple TV+ nejpozději v listopadu za $9,99 měsíčně Apple TV+ nejpozději v listopadu za $9,99 měsíčně
Oficiální uvedení Apple TV+ na sebe ještě nechává čekat, na internet ale prosakují další informace. Hovoří se např. o tom, že se tak stane do listopadu a také to, že bude stát $9,99 měsíčně. Prosakují ale i informace o připravovaných seriálech.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Netflix připravuje 3dílný dokument o Billu Gatesovi Netflix připravuje 3dílný dokument o Billu Gatesovi
Netflix připravuje spoustu vlastního obsahu a jedním z nich bude i 3dílná dokumentární série o Billu Gatesovi. Ta se ale nebude věnovat primárně jeho působení v Microsoftu jako spíše jeho působení poté.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
GoPro Hero 8 má prý umět 4K při 120 fps GoPro Hero 8 má prý umět 4K při 120 fps
Na internetu se objevily uniklé informace, které prozrazují detaily o připravovaných akčních kamerách GoPro Hero 8. Novinka by dle nich měla umět natáčet 4K video až při 120 fps i podporovat nové příslušenství.
16.8.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Netflix chce pracovat s českými herci a studii, hledá zaměstnance Netflix chce pracovat s českými herci a studii, hledá zaměstnance

Nabídka pracovních pozic na streamovací službě Netflix prozradila zajímavou skutečnost. Hledají se totiž možnosti, jak spolupracovat s lokálními herci a studii ve Východní Evropě a Turecku, tedy včetně těch českých. 

11.8.2019, aktualita, Milan Šurkala