UMAX eGreat EG-R2A s nízkou cenou

UMAX eGreat EG-R2A s nízkou cenou
, , aktualita
Společnost UMAX si pro nás připravil nový multimediální přehrávač eGreat EG-R2A, který má nabídnou především nízkou cenu, jež by se ale neměla příliš odrazit na kompatibilitě a konektivitě. Co vše nabízí, to se dozvíte v následujícím textu.
K oblíbeným
reklama
Produktem je tedy multimediální přehrávač eGreat EG-R2A dodávaný společností UMAX, jehož cena byla stanovena na 2990 Kč s DPH. To však pokud si vyberete základní verzi bez pevného disku, ovšem v nabídce jsou i modely s 1TB diskem za 4990 Kč a s 1,5TB diskem za 5690 Kč. Podporovány jsou však i 2TB disky a není důvod, proč by zařízení nezvládlo i větší, které přijdou v budoucnu.Základ zařízení tvoří čip Realtek 1073 pracující na 400 MHz coby konkurence pro procesory Sigma Designs. eGreat tak zvládá většinu dostupných audio a video formátů včetně Matrošky, Blu-ray BDMV či BD ISO, ovšem třeba FLAC chybí. Celkově to vypadá takto:
  • videoformáty: RM/RMVB, MPEG1/2/4, VOB, AVI, ASF, WMV, MKV, MOV, MP4, RMP4, IFO, BDMV, MINI BD, BD-9, BD25, RBD
  • video kodeky: MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, SP, ASP, XVID SD/HD, DIVX, WMV9, RM, RMVB
  • formáty titulků: SUB, SRT, SSA, SMI, PGS, kódování CP1250/UTF-8
  • zvukové formáty: AAC, M4A, MPEG audio, WAV, OGG, WMA, MP3
  • obrazové: JPEG, BMP, PNG, GIF

Dále nechybí česká lokalizace, funkce Time Seek pro vyhledávání konkrétních úseků filmů a mezi konektory najdeme HDMI 1.3a (až 1080p),komponentní/kompozitní výstup, stereo analogový a S/PDIF digitální optický 5.1 výstup, Ethernetové rozhraní, 10-baseT/100-baseT, USB Wi-Fi DraftN volitelně a 2x USB 2.0 host, 1x USB Slave ( připojení k PC), 1x e-SATA konektory.Zařízení také podporuje protokoly Samba a uPnP či portály YouTube, Picasa, zjišťuje informace o počasí, RSS news apod.

Samba a uPnP protokolu. V základním menu nalezne uživatel podporu internetových portálů YouTube, Picasa, počasí, RSS news apod. V dodávce se kromě přehrávače s rozměry 147 x 140 x 40 mm nachází také HDMI kabel, dálkové ovládání napájecí adaptér a eSATA pro připojení externího disku.

Zdroj: TZ UMAX
reklama
Nejnovější články
Streamovací služba Quibi moc nezaujala: 92 % z prvních uživatelů odešlo Streamovací služba Quibi moc nezaujala: 92 % z prvních uživatelů odešlo
Streamovací služba Quibi své uživatele příliš nezaujala. Nabídla působivé 3měsíční zkušební období, nicméně podle průzkumů to vypadá, že z prvních uživatelů si ji předplatilo jen pouhých 8 %. To je o něco horší výsledek, než je standard.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
TCL P71: elegantní a dostupné LCD TV vstupují na český trh TCL P71: elegantní a dostupné LCD TV vstupují na český trh
Společnost TCL přidala do své nabídky další řadu televizorů s Android TV. K dostání bude až v pěti úhlopříčkách, přičemž první dvě se již dostávají na český trh. Na zákazníky čeká slibná výbava v kombinaci s tenkými rámečky a přívětivou cenou.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Je libo zvuk 9.1.4 ze soundbaru? Samsung představil modely Q950T a Q900T Je libo zvuk 9.1.4 ze soundbaru? Samsung představil modely Q950T a Q900T
Samsung zkompletoval letošní nabídku soundbarů, a to představením vlajkových modelů s podporou Dolby Atmos, DTS:X a eARC. HW-Q900T nabízí zvuk v kanálech 7.1.4, HW-Q950T potom dokonce 9.1.4.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Philips se nezúčastní veletrhu IFA 2020. Přijdeme o nové OLED TV? Philips se nezúčastní veletrhu IFA 2020. Přijdeme o nové OLED TV?
IFA 2020 se měla stát jedním z prvních významných veletrhů. který se uskuteční po koronavirové pauze. Některé významné společnosti ovšem budou v Berlíně chybět. Philips (TP Vision) místo toho plánuje vlastní online akce.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
HBO GO v červenci 2020: čím si zpříjemnit letní večery? HBO GO v červenci 2020: čím si zpříjemnit letní večery?
První prázdninový měsíc v HBO GO bude na novinky poměrně chudý. Místo seriálů tedy v červenci zaujmou spíše filmové premiéry včetně nového Terminátora, Ledového království 2 nebo sci-fi Ad Astra s Bradem Pittem.
7.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik