UMAX eGreat EG-R2A s nízkou cenou

UMAX eGreat EG-R2A s nízkou cenou
, , aktualita
Společnost UMAX si pro nás připravil nový multimediální přehrávač eGreat EG-R2A, který má nabídnou především nízkou cenu, jež by se ale neměla příliš odrazit na kompatibilitě a konektivitě. Co vše nabízí, to se dozvíte v následujícím textu.
K oblíbeným
reklama
Produktem je tedy multimediální přehrávač eGreat EG-R2A dodávaný společností UMAX, jehož cena byla stanovena na 2990 Kč s DPH. To však pokud si vyberete základní verzi bez pevného disku, ovšem v nabídce jsou i modely s 1TB diskem za 4990 Kč a s 1,5TB diskem za 5690 Kč. Podporovány jsou však i 2TB disky a není důvod, proč by zařízení nezvládlo i větší, které přijdou v budoucnu.Základ zařízení tvoří čip Realtek 1073 pracující na 400 MHz coby konkurence pro procesory Sigma Designs. eGreat tak zvládá většinu dostupných audio a video formátů včetně Matrošky, Blu-ray BDMV či BD ISO, ovšem třeba FLAC chybí. Celkově to vypadá takto:
  • videoformáty: RM/RMVB, MPEG1/2/4, VOB, AVI, ASF, WMV, MKV, MOV, MP4, RMP4, IFO, BDMV, MINI BD, BD-9, BD25, RBD
  • video kodeky: MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, SP, ASP, XVID SD/HD, DIVX, WMV9, RM, RMVB
  • formáty titulků: SUB, SRT, SSA, SMI, PGS, kódování CP1250/UTF-8
  • zvukové formáty: AAC, M4A, MPEG audio, WAV, OGG, WMA, MP3
  • obrazové: JPEG, BMP, PNG, GIF

Dále nechybí česká lokalizace, funkce Time Seek pro vyhledávání konkrétních úseků filmů a mezi konektory najdeme HDMI 1.3a (až 1080p),komponentní/kompozitní výstup, stereo analogový a S/PDIF digitální optický 5.1 výstup, Ethernetové rozhraní, 10-baseT/100-baseT, USB Wi-Fi DraftN volitelně a 2x USB 2.0 host, 1x USB Slave ( připojení k PC), 1x e-SATA konektory.Zařízení také podporuje protokoly Samba a uPnP či portály YouTube, Picasa, zjišťuje informace o počasí, RSS news apod.

Samba a uPnP protokolu. V základním menu nalezne uživatel podporu internetových portálů YouTube, Picasa, počasí, RSS news apod. V dodávce se kromě přehrávače s rozměry 147 x 140 x 40 mm nachází také HDMI kabel, dálkové ovládání napájecí adaptér a eSATA pro připojení externího disku.

Zdroj: TZ UMAX
Nejnovější články
Samsung uvede na trh další microLED TV, tentokrát s až 292" a 8K Samsung uvede na trh další microLED TV, tentokrát s až 292" a 8K
Samsung začátkem roku představil televizor The Wall Luxury, který využívá technologii microLED a modulární konstrukci. Nyní víme, že se tento model začne prodávat v červenci a v několika úhlopříčkách.
13.6.2019, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Nová služba Rakuten Sports funguje i v ČR Nová služba Rakuten Sports funguje i v ČR
Provozovatel online videopůjčovny Rakuten TV přidává službu určenou sportovním fanouškům, která umožní sledovat zápasy japonské fotbalové ligy po celém světě. Není vyžadováno žádné předplatné a brzy bude databáze rozšířena o další sporty.
13.6.2019, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Xiaomi má v nabídce také soundbar. Co umí a kolik stojí? Xiaomi má v nabídce také soundbar. Co umí a kolik stojí?
Méně známým produktem v nabídce Xiaomi je soundbar. Nabízí docela slušné parametry ukryté v elegantním těle a kombinované se zajímavou cenou. Horší je to ovšem s dostupností, takže při objednání do ČR se může soundbar prodražit.
13.6.2019, aktualita, Jáchym Šlik
Nový horor Stevena Spielberga na Quibi pustíte jen v noci Nový horor Stevena Spielberga na Quibi pustíte jen v noci
Na nové streamovací službě Quibi by se měl objevit nový horor od slavného režiséra Stevena Spielberga. Ten bude zajímavý zejména tím, že jej nebude možné přehrát přes den, ale pouze v noci po západu Slunce.
11.6.2019, aktualita, Milan Šurkala
Skylink spustil nový e-shop, prodává v něm také přehrávač Tesla MediaBox QX4 Skylink spustil nový e-shop, prodává v něm také přehrávač Tesla MediaBox QX4
Skylink v červnu spustil internetový obchod, kde umožňuje zákazníkům objednat vybavení pro příjem satelitní a internetové televize. Kromě zvýhodněných satelitních kompletů nabízí multimediální přehrávač pro využívání služby Skylink Live TV.
10.6.2019, aktualita, Jáchym Šlik