UMAX eGreat EG-R2A s nízkou cenou

UMAX eGreat EG-R2A s nízkou cenou
, , aktualita
Společnost UMAX si pro nás připravil nový multimediální přehrávač eGreat EG-R2A, který má nabídnou především nízkou cenu, jež by se ale neměla příliš odrazit na kompatibilitě a konektivitě. Co vše nabízí, to se dozvíte v následujícím textu.
K oblíbeným
reklama
Produktem je tedy multimediální přehrávač eGreat EG-R2A dodávaný společností UMAX, jehož cena byla stanovena na 2990 Kč s DPH. To však pokud si vyberete základní verzi bez pevného disku, ovšem v nabídce jsou i modely s 1TB diskem za 4990 Kč a s 1,5TB diskem za 5690 Kč. Podporovány jsou však i 2TB disky a není důvod, proč by zařízení nezvládlo i větší, které přijdou v budoucnu.Základ zařízení tvoří čip Realtek 1073 pracující na 400 MHz coby konkurence pro procesory Sigma Designs. eGreat tak zvládá většinu dostupných audio a video formátů včetně Matrošky, Blu-ray BDMV či BD ISO, ovšem třeba FLAC chybí. Celkově to vypadá takto:
  • videoformáty: RM/RMVB, MPEG1/2/4, VOB, AVI, ASF, WMV, MKV, MOV, MP4, RMP4, IFO, BDMV, MINI BD, BD-9, BD25, RBD
  • video kodeky: MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, SP, ASP, XVID SD/HD, DIVX, WMV9, RM, RMVB
  • formáty titulků: SUB, SRT, SSA, SMI, PGS, kódování CP1250/UTF-8
  • zvukové formáty: AAC, M4A, MPEG audio, WAV, OGG, WMA, MP3
  • obrazové: JPEG, BMP, PNG, GIF

Dále nechybí česká lokalizace, funkce Time Seek pro vyhledávání konkrétních úseků filmů a mezi konektory najdeme HDMI 1.3a (až 1080p),komponentní/kompozitní výstup, stereo analogový a S/PDIF digitální optický 5.1 výstup, Ethernetové rozhraní, 10-baseT/100-baseT, USB Wi-Fi DraftN volitelně a 2x USB 2.0 host, 1x USB Slave ( připojení k PC), 1x e-SATA konektory.Zařízení také podporuje protokoly Samba a uPnP či portály YouTube, Picasa, zjišťuje informace o počasí, RSS news apod.

Samba a uPnP protokolu. V základním menu nalezne uživatel podporu internetových portálů YouTube, Picasa, počasí, RSS news apod. V dodávce se kromě přehrávače s rozměry 147 x 140 x 40 mm nachází také HDMI kabel, dálkové ovládání napájecí adaptér a eSATA pro připojení externího disku.

Zdroj: TZ UMAX
Nejnovější články
Sony a Marvel mají rozepře: existence Spider-Mana v MCU ohrožena Sony a Marvel mají rozepře: existence Spider-Mana v MCU ohrožena
Finance možná způsobí, že se už Spider-Man neobjeví v dalších filmech od Marvel Studios. Společnosti Disney, která vlastní Marvela, a Sony, která vlastní práva na Spider-Mana, se totiž nedohodly na dalším postupu. Kvůli penězům.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Apple TV+ nejpozději v listopadu za $9,99 měsíčně Apple TV+ nejpozději v listopadu za $9,99 měsíčně
Oficiální uvedení Apple TV+ na sebe ještě nechává čekat, na internet ale prosakují další informace. Hovoří se např. o tom, že se tak stane do listopadu a také to, že bude stát $9,99 měsíčně. Prosakují ale i informace o připravovaných seriálech.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Netflix připravuje 3dílný dokument o Billu Gatesovi Netflix připravuje 3dílný dokument o Billu Gatesovi
Netflix připravuje spoustu vlastního obsahu a jedním z nich bude i 3dílná dokumentární série o Billu Gatesovi. Ta se ale nebude věnovat primárně jeho působení v Microsoftu jako spíše jeho působení poté.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
GoPro Hero 8 má prý umět 4K při 120 fps GoPro Hero 8 má prý umět 4K při 120 fps
Na internetu se objevily uniklé informace, které prozrazují detaily o připravovaných akčních kamerách GoPro Hero 8. Novinka by dle nich měla umět natáčet 4K video až při 120 fps i podporovat nové příslušenství.
16.8.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Netflix chce pracovat s českými herci a studii, hledá zaměstnance Netflix chce pracovat s českými herci a studii, hledá zaměstnance

Nabídka pracovních pozic na streamovací službě Netflix prozradila zajímavou skutečnost. Hledají se totiž možnosti, jak spolupracovat s lokálními herci a studii ve Východní Evropě a Turecku, tedy včetně těch českých. 

11.8.2019, aktualita, Milan Šurkala