Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Audio a domácí kina
Kamery
Multimediální centra
Projektory
Streaming videa
Televize
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně  |  Svět audia

TV Nova spustila videoarchiv pro iPhony

, , aktualita
TV Nova spustila videoarchiv pro iPhony
Televize Nova spustila novou aplikaci do iPhonů a iPadů, která zpřístupňuje obsah videoarchivu voyo.cz do těchto mobilních zařízení. Po sérii aplikací České televize pro různé mobilní platformy tak přichází první vlaštovka i od komerční TV.
TV Nova spustila videoarchiv pro iPhony
Aplikace se stala již několik dní po svém představení nejstahovanější aplikací pro tablety iPad. Aplikace je plně optimalizována pro mobilní přístroje, stejně jako výrobky Apple se ovládá intuitivně, videa jsou k dispozici bez reklam a podmínkou je pouze dobré připojení k internetu.

Po stažení aplikace je možné si okamžitě přehrávat tři nejnovější videa, tři nejsledovanější videa a tři právě sledovaná videa z VOYO.cz. Stejně jako do videoarchivu VOYO.cz se do aplikace videa dostávají ihned po odvysílání v televizi, zájemci tak mohou sledovat například další napínavé klání v Česko Slovenské SuperStar, oblíbené seriály Ulice, Ordinace v růžové zahradě 2 nebo denní zpravodajství v Televizních novinách.Kompletní videoarchiv TV Nova je však uživatelům zpřístupněn pouze za poplatek (2,99 EUR měsíčně). V archivu jsou k dispozici např. kompletní seriály Dokonalý svět a Okresní přebor či nejnovější díly sitcomu Comeback. Videa jsou přehrávána v maximální možné kvalitě podle toho, jak kvalitní má v tu chvíli zařízení iPad nebo iPhone připojení k internetu. Televize postupně doplňuje archiv kvalitnějšími variantami videí pro přehrávání na iPadech pro maximální zážitek.

Aplikaci je možné stahovat zde.

Zdroj: TV Nova