www.tvfreak.cz
>
>
>
>

Toshiba M-Series přináší Amazon Fire TV i lokální stmívání

Toshiba M-Series přináší Amazon Fire TV i lokální stmívání
, , aktualita
Společnost Toshiba přichází na trh s novými televizemi M-Series. Ty podporují systém Amazon Fire TV a ovládání asistentem Alexa. Nabídnou také lokální stmívání, které by mělo přinést kvalitnější obraz HDR.
K oblíbeným
reklama
Toshiba uvedla novou sérií chytrých televizí M-Series. Ta je první televizí podporující Amazon Fire TV, která má současně i technologii lokálního stmívání. Ty mohou dosahovat až 48 lokálních zón, ale nevíme přesně, kolik je to u jednotlivých úhlopříček. K dispozici bude 55" varianta 55M550KU, 65" verze 65M550KU a 75" model 75M550KU, takže se dá předpokládat, že minimálně 55" verze jich bude mít méně.
 
Toshiba M-Series Fire TV
 
Toto má pomoci dosáhnout lepšího obrazu HDR (podporováno je např. Dolby Vision, HDR10), máme zde také 120Hz obnovovací frekvenci. Pokud jde o zvuk, je zde Dolby Atmos a DTS:X, pro hráče přijde vhod režim Auto Low Latency. K dispozici je ovládání hlasem pomocí digitálního asistenta Amazon Alexa a je zde i fyzický vypínač, který umožní vypnout mikrofon. Pokud jde o ceny, ty by se v pořadí výše zmíněných úhlopříček měly pohybovat okolo 800, 1000 a 1200 USD.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Netflix získal dalších 8,3 milionů uživatelů, čekalo se ale více Netflix získal dalších 8,3 milionů uživatelů, čekalo se ale více
Streamovací služba Netflix zveřejnila výsledky za poslední čtvrtletí. Přestože dokázala získat dalších 8,3 milionu uživatelů, očekávalo se více a zpomalující nárůst se projevil v panice akcionářů a výrazném propadu hodnoty firmy.
21.1.2022, aktualita, Milan Šurkala
YouTube Originals končí, Premium bude i za levnější roční předplatné YouTube Originals končí, Premium bude i za levnější roční předplatné
Po necelých 6 letech existence YouTube Originals tento program končí. Streamovací službě, kterou brzy opustí její vedoucí, se nikdy nepodařilo výrazněji prorazit a zůstanou po ní jen dva podpůrné fondy.
19.1.2022, aktualita, Milan Šurkala
Sony představuje televize Bravia XR A95K s technologií QD-OLED Sony představuje televize Bravia XR A95K s technologií QD-OLED
Sony představilo svou první QD-OLED televizi Bravia XR A95K. Ta má kombinovat vysoký kontrast OLED technologie s vysokým jasem typickým pro QLED. V podstatě tak jde o QLED s OLED podsvícením.
12.1.2022, aktualita, Milan Šurkala
Vizio uvádí herní televize M-Series, zvládnou až 240 Hz Vizio uvádí herní televize M-Series, zvládnou až 240 Hz
Vizio přichází na trh s novými herními chytrými televizemi M-series Quantum X LCD TV. Ty se mají pochlubit možností dosáhnout až 240Hz obnovovací frekvence, chybět nebude ani funkce variabilní frekvence (VRR).
11.1.2022, aktualita, Milan Šurkala
Hisense uvádí nové televize vrcholící řadou U9H se 120 Hz a Mini LED Hisense uvádí nové televize vrcholící řadou U9H se 120 Hz a Mini LED
Společnost Hisense také představila na veletrhu CES 2022 několik novinek. Ukázala prémiové modely řad U9H, U8H, U7H a U6H, nicméně nezapomněla ani na cenově příznivější modely A7H, A6H a A4H.
9.1.2022, aktualita, Milan Šurkala