Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně
Registrace: 15.10.2009
Komentářů: 25, score 1.1 | Svět hardware: 37/0.7 | Digimanie: 6/0.0 | Svět mobilně: 1/0.0
Účast v Expertiádách: 3 (přehled)
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 13.4.2012 s hodnocením +3:
A jaký to má efekt pro lidi, krom toho, že si ti méně zkušení musejí stále zvát ty, co to umějí, platit jim na benzín, za ochotu a podobně...!!!???
Komentář z 31.8.2012 s hodnocením +2:
Měl jsem snad na chlup stejnou kameru doma.
Jest­-li je tato shodná i s tou co jsme měl doma, nevím, ale zmíním se asi takto, ta doma testovaná ­(vzhledem naprosto stejná­):
-­-­-Kvalita? Žádná, je to mizerný obraz, který už tak se zdá být softwareově interpolován.
-­-­-5 MPix? Ani náhodou! 1280x720 není ani 1 MPix a to už je myslím interpolováno!
-­-­-30 snímků za vteřinu? Ne! Nebo ano, ale zdvojených až ztrojených. Při opatrném pomalém přehrávání zjistíte ­(snímek za snímkem­), že snímky jsou vždy 2 za sebou stejné, někdy i 3 snímky. Přehrávaný obraz je sekaný...
-­-­-Infradiody pro přisvícení? Nenechte se zmást. Těmato diodama můžete tak MAXimálně přisvětlovat v noci knížku, kterou si budete číst na displayi přístroje. Auto potřebuje 2 žárovky o cca 120 Wattech, aby řidič viděl a někdo chce 6­-ti diodama o příkonu cca 0,5 W přisvětlovat něco v noci? Si to zkuste a budete velmi zklamání­- jakoby tam ty diody nebyly, navíc Vám to bude ­"slabě­" osvětlovat špinavé přední sklo, přes které bude záznam ještě o něco horší!
-­-­-A mimochodem, pokud si myslíte, že se Vám kamera zapne sama po nastartování, jste na omylu. Konektory v autě­- cigaretové zapalovače jsou totiž připojeny stále přes pojistku na autobaterii. Takže zasuntím konektrou kamera nahrává a vysunutím přestane. Museli by jste si zapojení konektoru upravit tak, aby po nastartování se v konektrou objevilo napětí, nebo kameru zapojit na světla ­(dnes se stále svítí­- zatím­), nebo na alternátor, relé, kde po nastartování Vám kamera začně nahrávat.

Kameru neodsuzuji, ale jsou lepší.
Tato kamera se dá pořídit téměř za polovinu jinde, ale v klasickém e­-shopu dostane zajímavou 2­- letou záruku.
A když Vám spadne třeba ­(!!!­) cyklista, starší pán pod auto a naneštěstí zemře, může jeho rodina i s právníkem dělat co chtějí, ale video, které ­"ukážete až u soudu­", vyrazí všem dech a Vás očistí od vězení, peněžní pokuty, ztráty bodů, od dražšího povinného ručení a hlavně se Vám bude lépe spát. Pokud jedete podle předpisů.
A že s ohledem na občanský zákoník si nemůžete nahrávat jen tak ledasco?
Můžete! Jako osoba ano. Jako podnikatel nevím!
Vaše právo na Vaši ochranu je větší, než to, kdy Vám může někdo ublížit.
Asi před rokem rozhodl soud, že pán co mu někdo stále ničil auto, si pořídil kameru na sledování auta a soused, co mu jej šel opět ničit, se u soudu dovolával občanským zákoníkem, že ho sousedm nesmí nahrávat bez jeho svolení... Nejvyší ­(myslím­) soud to zamítl se sdělením, že právo poškozeného na ochranu je vyšší, než právo souseda, co ničil zmíněné auto.
Toto právo bude jistě mít stejnou váhu i se záznamovou kamerou při jízdě vozem.
Jen dodám, že záznam z videa nesmíte poskytnou ani k nahlédnutí jiné osobě.
Takové jsou zákony.
Pěkný den.
Komentář z 12.2.2015 s hodnocením +1:
DDD
Někdo na tom někdy a všem začne jednou rejžovat. Odposlech nelegální nemá u soudu žádnou váhu, ale pokud máš ty správný informace, od někoho, vy­-je­-beš s kýmkoliv. Třeba Tě jednou někdo osloví, že ví, jak to dopadne, že zná již dohodu. Může to být bouda, ale i pravda. Je jedno kdo jsi, záleží, kolik máš chechtáků a o co Ti jde. Po čem jdeš atd. Kdyby jsi měl firmu, chceš od zastupitelstva něco koupit a věděl by jsi předem, že nejvyšší nabídka bude určitě za pozemek 333.000 Kč, tak dáš 600.000 Kč, pro jistotu aby jsi to vyhrál, nebo jen 335.000 Kč, když Ti někdo prozradí, že jiný kupec dá těch 333.000??? Když v obálce uvedeš 600.000, a na druhém místě bude jen 330.000, tak víš, sic pozdě, že jsi zbytečně přeplatil 267.000 Kč. Ale to je jen něco málo z toho, co může opravdu přijít. Fantazii se meze nekladou.
Já jsem houvno, daně za mě platí zaměstnavatel a drahoty mohu doma dělat jen já...
Ten odposlech může být z mobilu, TV, přes dveře, i přes okno. Je to pár let, co jsme zkoušeli laserem a jeho odrazem na skle lepeným plíškem sejmout zvuk. Podařilo se. Sic na půl metru, ale věřím tomu, že to někdo prodává na vzdálenosti 100 metrů a podobně.
Pěkný den

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 12.2.2015 s hodnocením 0:
Máš doma PC? Notebook? A co mikrofon... Skype? Stačí připojený mikrofon, Skype nepotřebuješ. Mikrofon běží stále. Prodávají se do 100 Kč mikrofony s vypínačem. Někdo to kupuje a vypíná, protože nepotřebuje své soukromí zvěřejňovat. Ale Windows 7 už od základu umí věci, které Microsoft ještě legálně nezprovoznil. Divil by ses, jak W7 umí poslouchat a na dálku Ti promaže pevný disk. Filmy, eMPétrojky... Prostě to umí ­(pomocí Cyclic redundancy check­). Chtěli to ve velkém používat velké Hollywoodské firmy... Jde o prachy. Zatím to nesmějí a doufám, že to tak zůstane.
Komentář z 16.9.2011 s hodnocením 0:
Nedávno dotazovaný značkový servis odpověděl, že servisuje týdně cca 50 LCD a Plasma TV. Dotaz směřoval konkrétně na značku Panasonic.
A teď si můžete něco myslet o nějaké kvalitě...
A nepovídejte mě, že jich někdo prodá víc a někdo míň. :­)
Odpověď zněla:
servisujeme
cca týdně 24 TV od LG...
cca týdně 24 TV od Samsungu...
cca týdně 1 TV od Panasonicu...
cca týdně 1 TV od jiné značky, značek