www.tvfreak.cz
>
>
>

Tom Cruise má jednat se SpaceX: chce natáčet film ve vesmíru

Tom Cruise má jednat se SpaceX: chce natáčet film ve vesmíru
, , aktualita
Slavný herec Tom Cruise se chce pokusit o nebývalou věc. Chtěl by totiž natočit film ve vesmíru. Probíhat už mají první jednání se SpaceX i agenturou NASA o tom, jak by bylo možné něco takového uskutečnit.
K oblíbeným
reklama
Sci-fi filmů máme hodně. Přestože však obvykle zobrazují vesmír, nenatáčí se tam. Slavný herec Tom Cruise by to ale rád změnil a jeden ze svých příštích snímků chce natáčet ve vesmíru. Bohužel další informace nejsou příliš rozsáhlé, a tak se můžeme podívat jen na nějaké ty zvěsti, které kolují internetem. To tedy opravdu neznamená, že by byl film ve větších stádiích příprav. Zatím jej nemá pod palcem ani žádné filmové studio. Zákulisní informace hovoří např. o tom, že by nemělo jít o žádné pokračování série Mission Impossible, ale o samostatný dobrodružný snímek.
 
Tom Cruise
Tom Cruise, autor: Gage Skidmore [CC BY-SA 2.0], přes Flickr
 
Také na svět prosákla informace, že měl Tom Cruise jednat se společností SpaceX Elona Muska, zda by vůbec něco takového bylo možné. V diskuzích měli figurovat i zástupci vesmírné agentury NASA. Faktem je, že kosmická loď Crew Dragon od SpaceX má být využívána i pro komerční projekty a tohle by tak mohl být jeden z prvních takových projektů. Je však jasné, že i pokud vše klapne, nebude to hned a na první vesmírný snímek si ještě počkáme nějaký ten pátek.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Nový Chromecast získal Google TV s podporou aplikací a dálkový ovladač Nový Chromecast získal Google TV s podporou aplikací a dálkový ovladač
Streamovací zařízení Chromecast dospělo a získalo plnohodnotný operační systém, který umožňuje instalaci aplikací. Google k němu navíc přidá dálkový ovladač s mikrofonem. Cena se přitom udržela na velmi příjemné částce.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Je tady nová Google TV, ale Android TV nenahradí Je tady nová Google TV, ale Android TV nenahradí
Google představil nové uživatelské rozhraní Google TV, které poběží na platformě Android TV. Aktualizace by měla dorazit i na některá stávající zařízení s Android TV. Zdá se vám to matoucí? 
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Česká televize končí v DVB-T. Poslední vysílače vypnula na Zlínsku Česká televize končí v DVB-T. Poslední vysílače vypnula na Zlínsku
Středa 30. června se nesmazatelným písmem zapíše do historie České televize. V posledních regionech totiž přestala vysílat prostřednictvím DVB-T a dokončila tak přechod na DVB-T2. Změna se týkala dvou vysílačů a pěti dokrývačů.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Skylink přináší službu Anténa+. Za 125 Kč měsíčně rozšíří nabídku v DVB-T2 Skylink přináší službu Anténa+. Za 125 Kč měsíčně rozšíří nabídku v DVB-T2
Čeští diváci mají poprvé možnost vyzkoušet placené vysílání DVB-T2. Skylink totiž přichází s novou službou, která zahrnuje deset programů včetně sportovních a erotických. Zatím Anténa+ funguje v Praze a okolí.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
První pohled na Oppo TV. Měly by používat QLED panel První pohled na Oppo TV. Měly by používat QLED panel
Připravované televizory Oppo začínají získávat konkrétnější obrysy. Na internetu se objevily údajné obrázky nových modelů, které by měly přijít ve dvou úhlopříčkách. Na internet se také dostaly první specifikace.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik