www.tvfreak.cz
>
>
>

Tom Cruise má jednat se SpaceX: chce natáčet film ve vesmíru

Tom Cruise má jednat se SpaceX: chce natáčet film ve vesmíru
, , aktualita
Slavný herec Tom Cruise se chce pokusit o nebývalou věc. Chtěl by totiž natočit film ve vesmíru. Probíhat už mají první jednání se SpaceX i agenturou NASA o tom, jak by bylo možné něco takového uskutečnit.
K oblíbeným
reklama
Sci-fi filmů máme hodně. Přestože však obvykle zobrazují vesmír, nenatáčí se tam. Slavný herec Tom Cruise by to ale rád změnil a jeden ze svých příštích snímků chce natáčet ve vesmíru. Bohužel další informace nejsou příliš rozsáhlé, a tak se můžeme podívat jen na nějaké ty zvěsti, které kolují internetem. To tedy opravdu neznamená, že by byl film ve větších stádiích příprav. Zatím jej nemá pod palcem ani žádné filmové studio. Zákulisní informace hovoří např. o tom, že by nemělo jít o žádné pokračování série Mission Impossible, ale o samostatný dobrodružný snímek.
 
Tom Cruise
Tom Cruise, autor: Gage Skidmore [CC BY-SA 2.0], přes Flickr
 
Také na svět prosákla informace, že měl Tom Cruise jednat se společností SpaceX Elona Muska, zda by vůbec něco takového bylo možné. V diskuzích měli figurovat i zástupci vesmírné agentury NASA. Faktem je, že kosmická loď Crew Dragon od SpaceX má být využívána i pro komerční projekty a tohle by tak mohl být jeden z prvních takových projektů. Je však jasné, že i pokud vše klapne, nebude to hned a na první vesmírný snímek si ještě počkáme nějaký ten pátek.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
LG uvádí 4K LCD TV pro rok 2020. S novým webOS i funkcemi od Applu LG uvádí 4K LCD TV pro rok 2020. S novým webOS i funkcemi od Applu
LG oznámilo, že se na trh brzy dostanou nové LCD TV z řad Nano a UN. Jedná se převážně o modely střední třídy, které jsou vybaveny AirPlay 2 a novou verzí webOS. Prodej se se již pomalu rozjíždí na evropských trzích.
27.5.2020, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Topsion TP01: velmi levný TV box je nyní dostupný s Androidem 10 Topsion TP01: velmi levný TV box je nyní dostupný s Androidem 10
Do čínských e-shopů se nedávno dostalo další multimediální centrum za pár desítek dolarů, které používá nejnovější Android 10. Od předchozí verze zařízení se jinak neliší, o pohon se tedy opět stará procesor Rockchip RK3318.
26.5.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Netflix doporučil televizory pro rok 2020, upravil i podmínky certifikace Netflix doporučil televizory pro rok 2020, upravil i podmínky certifikace
Program Netflix Recommended TV označuje televize, které splňují požadavky stanovené Netflixem a jsou vhodné pro sledování obsahu z této platformy. Letos byla mezi podmínky přidána podpora interaktivních pořadů. Jaké televize tedy Netflix doporučuje?
26.5.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Od smartphonů k televizím. Realme Smart TV byla oficiálně představena Od smartphonů k televizím. Realme Smart TV byla oficiálně představena
První televizory od čínské značky Realme se snaží konkurenci zničit hlavně cenou. Bezrámečkový design, solidní ozvučení i Android TV nejsou v daném segmentu samozřejmostí, proto se muselo šetřit někde jinde. Dostupnost zatím byla potvrzena jen v Indii.
26.5.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Z CAM E2-M4: MFT kamera se 4K při 120 fps Z CAM E2-M4: MFT kamera se 4K při 120 fps
Na trh míří nová kamera Z CAM E2-M4, která je dosti pozoruhodná svými schopnostmi. Za překvapivě nízkou cenu totiž podporuje videosekvence s Cinema 4K rozlišením při velmi vysoké frekvenci 120 fps.
26.5.2020, aktualita, Milan Šurkala