Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Audio a domácí kina
Kamery
Multimediální centra
Projektory
Streaming videa
Televize
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně  |  Svět audia

Tom Cruise má jednat se SpaceX: chce natáčet film ve vesmíru

, , aktualita
Tom Cruise má jednat se SpaceX: chce natáčet film ve vesmíru
Slavný herec Tom Cruise se chce pokusit o nebývalou věc. Chtěl by totiž natočit film ve vesmíru. Probíhat už mají první jednání se SpaceX i agenturou NASA o tom, jak by bylo možné něco takového uskutečnit.
Tom Cruise má jednat se SpaceX: chce natáčet film ve vesmíru
Sci-fi filmů máme hodně. Přestože však obvykle zobrazují vesmír, nenatáčí se tam. Slavný herec Tom Cruise by to ale rád změnil a jeden ze svých příštích snímků chce natáčet ve vesmíru. Bohužel další informace nejsou příliš rozsáhlé, a tak se můžeme podívat jen na nějaké ty zvěsti, které kolují internetem. To tedy opravdu neznamená, že by byl film ve větších stádiích příprav. Zatím jej nemá pod palcem ani žádné filmové studio. Zákulisní informace hovoří např. o tom, že by nemělo jít o žádné pokračování série Mission Impossible, ale o samostatný dobrodružný snímek.
 
Tom Cruise
Tom Cruise, autor: Gage Skidmore [CC BY-SA 2.0], přes Flickr
 
Také na svět prosákla informace, že měl Tom Cruise jednat se společností SpaceX Elona Muska, zda by vůbec něco takového bylo možné. V diskuzích měli figurovat i zástupci vesmírné agentury NASA. Faktem je, že kosmická loď Crew Dragon od SpaceX má být využívána i pro komerční projekty a tohle by tak mohl být jeden z prvních takových projektů. Je však jasné, že i pokud vše klapne, nebude to hned a na první vesmírný snímek si ještě počkáme nějaký ten pátek.