www.tvfreak.cz
>
>

Tip: Kde sledovat filmy zdarma a legálně na internetu?

Tip: Kde sledovat filmy zdarma a legálně na internetu?
, , aktualita
Na internetu existuje hned několik způsobů, jak sledovat zdarma a bez registrace české i zahraniční filmy. Možná vás překvapí, že kromě samostatných platforem najdete spoustu snímků i přímo na YouTube.
K oblíbeným
reklama
Máte pocit, že jste zhlédli snad celou databázi Netflixu a HBO GO? Ačkoliv většina z nás si asi pod spojením „film zdarma“ představí různé pirátské weby, kde lze snímek zhlédnout nebo stáhnout do počítače, existují také možnosti, jak film zhlédnout bez výčitek, ale přitom nezaplatit ani korunu. Úkolem následujících řádků není diskuze o tom, zda je stahování filmů pro osobní potřebu legální (a etické) či nikoliv, ale zaměříme se výhradně na zdroje, kde jsou filmy dostupné se svolením distributora.

 

YouTube

 
Pro někoho může být překvapením, že řadu filmů najde zdarma a legálně na YouTube, kam je nahrávají samotní distributoři. K nejpopulárnějším patří kanál Filmy česky a zadarmo, který provozuje společnost Magic Box. Databáze filmů je často aktualizována a zahrnuje české kousky (Občanský průkaz, Kájínek), ale také zahraniční klasiku (Motýlek, Amy, Číslo 5 žije). Na své si přijdou také děti, pro které jsou připraveny pohádky i večerníčky. Pokud hledáte spíše československou tvorbu, tak velmi zajímavý průřez (i méně známými klenoty) nabízí kanál Česká filmová klasika, na kterém se podílí Národní filmový archiv.
 
 
Spoustu starších zahraničních kousků s českým dabingem přináší kanál Filmy v češtině od společnosti BlueSky. Videotéka sice není v poslední době doplňována, ale přesto nabízí přes stovku titulů ke zhlédnutí. Zajímavá může být také obsáhlá nabídka kanálu společnosti Vapet a pár desítek snímků najdete také na kanálu KoukeYTe. Donedávna fungoval také oblíbený kanál Bonton Kids, ale ten byl odstraněn kvůli autorským právům.
 
 

Mall.tv

 
 
Projekt Mall.tv je známý především svou původní tvorbou včetně několika úspěšných seriálů. V její databázi ovšem najdeme také několik filmů, a to mnohdy jen pár let starých snímků jako Mládí od Paollo Sorrentina nebo komedie Pěkně blbě.
 
 

Televize Seznam

 
 
Také online databáze Televize Seznam, kam se překlopil i obsah ze Streamu, vsází hlavně na vlastní produkci. K dispozici je pár desítek titulů ve stálé nabídce jako Divoké historky, Líná zátoka a Lovci hlav. K tomu se přidává Film týdne, který se každý týden mění.
 
 

DAFilms

 
Na portálu DAFilms najdete obsáhlý katalog českých i zahraničních dokumentů, které jsou ke zhlédnutí za jendorázový poplatek nebo měsíční předplatné. U některého obsahu je ovšem pro registrované uživatele dostupná možnost „Sdílej a sleduj zdarma“, která vám odemkne jeden vybraný film za sdílení na Facebooku.


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Skylink nabízí National Geographic HD zdarma po celý srpen Skylink nabízí National Geographic HD zdarma po celý srpen
Ani během druhé půlky prázdnin nemine zákazníky Skylinku bonus v podobě volného vysílání. Tentokrát byl sice vybrán pouze jeden kanál, ale zato jeden z vůbec nejpopulárnějších v nabídce tohoto operátora,
7.8.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Disney celosvětově spustí streamovací službu Star Disney celosvětově spustí streamovací službu Star
Jako by těch streamovacích služeb nebylo málo, Disney uvádí další. Samo jich má už několik a nyní půjde o službu Star, která má být k dispozici celosvětově a bude mít pouze vlastní obsah ze studií Disney.
5.8.2020, aktualita, Milan Šurkala
HBO GO v srpnu 2020: jaké nové filmy a seriály si můžete pustit? HBO GO v srpnu 2020: jaké nové filmy a seriály si můžete pustit?
Druhá polovina prázdnin bude na HBO GO ve znamení několika nových seriálů nejen pro fanoušky krimi a hororu. Připraveno bude také několik filmových premiér včetně čerstvé novinky Artemis Fowl od Disney.
4.8.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Na český trh míří další Philips TV z řady Performance. Lákají i cenou Na český trh míří další Philips TV z řady Performance. Lákají i cenou
Tento týden byla oficiálně potvrzena dostupnost televizorů Philips ze série 8500 na českém trhu. Tyto modely označované jako Performance Series podporují 4K HDR, třístranný Ambilight a Android TV.
4.8.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Netflix v srpnu 2020: nejnovější filmy a seriály na druhou půlku prázdnin Netflix v srpnu 2020: nejnovější filmy a seriály na druhou půlku prázdnin
Chvíle u bazénu si můžete zpříjemnit novinkami z Netflixu. I tento měsíc přinášíme přehled pořadů z původní produkce. Premiéru bude mít pátá řada seriálu Lucifer nebo několik nových dokumentů.
3.8.2020, aktualita, Jáchym Šlik