www.tvfreak.cz
>
>
>

The Witcher (Zaklínač) dostává poslední trailer

The Witcher (Zaklínač) dostává poslední trailer
, , aktualita
Nový seriál The Witcher (Zaklínač) od Netflixu se už kvapem blíží. Na obrazovkách přistane už za necelý týden a streamovací služba tak láká diváky posledním zveřejněným trailerem. Doufá v nový hit.
K oblíbeným
reklama
Streamovací služba Netflix připravila nový seriál The Witcher (Zaklínač), od kterého si jistě slibuje, že udělá minimálně takovou díru do světa, jak se to společnosti HBO povedlo s Game of Thrones. Zaklínač od Andrzeje Sapkowskeho má už nyní obrovskou fanouškovskou základnu, a to ať už jde o originální knihy nebo hry, které vznikly s tímto námětem. Nový seriál by pak měl primárně vycházet z původních knih.
 
 
Roli Geralta z Rivie si zahraje Henry Cavill a na obrazovkách Netflixu se objeví už za necelý týden, 20. prosince. To bude dost významné datum, protože tehdy do kin vtrhne i poslední díl Hvězdných válek. My se nyní můžeme podívat na finální trailer k Zaklínači, který byl nedávno uvolněn, nebo si připomenout předchozí dva.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Minix Neo U22-XJ: silný procesor a Dolby Vision Minix Neo U22-XJ: silný procesor a Dolby Vision
Minix rozšiřuje své portfolio o multimediální centrum Neo U22-XJ s Androidem. Nabídne procesor Amlogic S922XJ spolu s dostatečnou porcí paměti i oficiální podporu video a udio formátů od Dolby.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Canvas Audiostand: alternativa k soundbaru pro náročnější Canvas Audiostand: alternativa k soundbaru pro náročnější
Přichází zbrusu nová kategorie příslušenství, která vylepší kvalitu zvuku z televizoru. Audiostand si zachovává kompaktnost soundbaru, ale nabídne znatelně vyšší kvalitu zvuku. První model.je určen pro LG OLED TV.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
TCL X10: první mini LED TV míří se zpožděním na evropské trhy TCL X10: první mini LED TV míří se zpožděním na evropské trhy
Již koncem loňského roku bylo oznámeno, že se začíná na českém trhu prodávat televizor TCL 65X10. První LCD TV s technologií mini LED se ovšem nakonec zpozdila. Jak naznačují informace z Evropy, druhý start prodeje je za rohem.
21.2.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Panasonic představil nové soundbary HTB600 a HTB400 Panasonic představil nové soundbary HTB600 a HTB400
Pokročilejší soundbar SC-HTB600 podporuje formáty Dolby Atmos i DTS:X a bude dodáván s bezdrátovým subwooferem, zatímco SC-HTB400 využívá integrovaný soundbar. K dalším představeným novinkám párty reproduktor nebo digitální rádio.
21.2.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Xiaomi začalo v ČR prodávat svůj přenosný Full HD projektor s Androidem Xiaomi začalo v ČR prodávat svůj přenosný Full HD projektor s Androidem
Na český trh vstupuje Xiaomi Mi Smart Compact Projector, se kterým si můžete vytvořit domácí kino skoro kdekoliv. Tento kompaktní projekt s podporou Full HD dokonce ani nepotřebuje počítač nebo smartphone, neboť využívá integrovaný systém Android.
20.2.2020, aktualita, Jáchym Šlik