www.tvfreak.cz
>
>
>

The Witcher (Zaklínač) dostává poslední trailer

The Witcher (Zaklínač) dostává poslední trailer
, , aktualita
Nový seriál The Witcher (Zaklínač) od Netflixu se už kvapem blíží. Na obrazovkách přistane už za necelý týden a streamovací služba tak láká diváky posledním zveřejněným trailerem. Doufá v nový hit.
K oblíbeným
reklama
Streamovací služba Netflix připravila nový seriál The Witcher (Zaklínač), od kterého si jistě slibuje, že udělá minimálně takovou díru do světa, jak se to společnosti HBO povedlo s Game of Thrones. Zaklínač od Andrzeje Sapkowskeho má už nyní obrovskou fanouškovskou základnu, a to ať už jde o originální knihy nebo hry, které vznikly s tímto námětem. Nový seriál by pak měl primárně vycházet z původních knih.
 
 
Roli Geralta z Rivie si zahraje Henry Cavill a na obrazovkách Netflixu se objeví už za necelý týden, 20. prosince. To bude dost významné datum, protože tehdy do kin vtrhne i poslední díl Hvězdných válek. My se nyní můžeme podívat na finální trailer k Zaklínači, který byl nedávno uvolněn, nebo si připomenout předchozí dva.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Skylink nabízí National Geographic HD zdarma po celý srpen Skylink nabízí National Geographic HD zdarma po celý srpen
Ani během druhé půlky prázdnin nemine zákazníky Skylinku bonus v podobě volného vysílání. Tentokrát byl sice vybrán pouze jeden kanál, ale zato jeden z vůbec nejpopulárnějších v nabídce tohoto operátora,
7.8.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Disney celosvětově spustí streamovací službu Star Disney celosvětově spustí streamovací službu Star
Jako by těch streamovacích služeb nebylo málo, Disney uvádí další. Samo jich má už několik a nyní půjde o službu Star, která má být k dispozici celosvětově a bude mít pouze vlastní obsah ze studií Disney.
5.8.2020, aktualita, Milan Šurkala
HBO GO v srpnu 2020: jaké nové filmy a seriály si můžete pustit? HBO GO v srpnu 2020: jaké nové filmy a seriály si můžete pustit?
Druhá polovina prázdnin bude na HBO GO ve znamení několika nových seriálů nejen pro fanoušky krimi a hororu. Připraveno bude také několik filmových premiér včetně čerstvé novinky Artemis Fowl od Disney.
4.8.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Na český trh míří další Philips TV z řady Performance. Lákají i cenou Na český trh míří další Philips TV z řady Performance. Lákají i cenou
Tento týden byla oficiálně potvrzena dostupnost televizorů Philips ze série 8500 na českém trhu. Tyto modely označované jako Performance Series podporují 4K HDR, třístranný Ambilight a Android TV.
4.8.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Netflix v srpnu 2020: nejnovější filmy a seriály na druhou půlku prázdnin Netflix v srpnu 2020: nejnovější filmy a seriály na druhou půlku prázdnin
Chvíle u bazénu si můžete zpříjemnit novinkami z Netflixu. I tento měsíc přinášíme přehled pořadů z původní produkce. Premiéru bude mít pátá řada seriálu Lucifer nebo několik nových dokumentů.
3.8.2020, aktualita, Jáchym Šlik