www.tvfreak.cz
>
>
>

The Grand Tour bude možné přes Amazon Video předplatit celosvětově

The Grand Tour bude možné přes Amazon Video předplatit celosvětově
, , aktualita
Netlix má svého následovníka, služba Amazon Video začne od prosince expandovat do celého světa. První vlaštovkou má být show The Grand Tour, za kterou stojí Jeremy Clarkson a jeho kolegové z legendárního Top Gearu.
K oblíbeným
reklama
Služba pro streamování filmů, seriálů a televizích pořadů Amazon Video chce, podobně jako před časem její největší konkurent Netflix, celosvětově expandovat. Amazonu v tom má pomoci dlouho očekávaná show The Grand Tour, kterou moderují Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May. Po neshodě s BBC, která je producentem legendární série Top Gear, se tým dohodl s americkým gigantem na pořadu s obdobnou tématikou, ale nejspíš ještě větším rozpočtem. První díl byl odvysílán v pátek 18. listopadu 2016, i když oficiálně byl dostupný pouze v USA, Velké Británii, Německu, Rakousku a Japonsku, tedy v zemích, kde funguje služba Amazon Video.

Od prosince ovšem bude možné oficiálně sledovat The Grand Tour téměř po celém světě, přesněji ve 200 zemích a oblastech. Konkrétnější společnost nebyla, ale jistě se dočkáme také v České republice. Zájemcům budou k dispozici již zveřejněné díly pořadu, každý pátek se potom objeví nový. První řada seriálů bude mít dvanáct epizod, plánovány jsou už další dvě řady, celkem tedy minimálně 36 dílů. Na vytvoření jednoho dílu údajně autoři utratí několikanásobně více liber než BBC v případě Top Gearu. Zatím není jasné, zda bude Amazon k jednotlivým dílům poskytovat titulky v dalších jazycích než angličtině či němčině, ale příliš bychom na to neměli spoléhat.

Zatím není jasné, jak přesně to bude mít Amazon s předplatným vyřešeno. Tedy zda si uživatelé z ostatních zemí budou moci předplatit pouze seriál The Grand Tour, nebo rovnou získají přístup k celému katalogu pořadů ve službě Amazon Video.

Zdroj: Flatpanelshd.com
Nejnovější články
Avengers: Endgame míří do kin s potitulkovou scénou Avengers: Endgame míří do kin s potitulkovou scénou
Kasovní trhák Avengers: Endgame překvapil tím, že neměl potitulkovou scénu, jak je u marvelovských filmů zvykem. A protože na překonání Avatara mu chybí už jen kousek, s novými scénami míří do kin v pozměněném podání.
21.6.2019, aktualita, Milan Šurkala
Samsung doporučuje pravidelnou kontrolu antivirem u Smart TV Samsung doporučuje pravidelnou kontrolu antivirem u Smart TV
Výrobce chytrých televizí Samsung doporučuje, aby jejich uživatelé pravidelně spouštěli antivirus. I chytrá televize totiž může být napadena zákeřným malwarem, pokud je připojena do internetu.
19.6.2019, aktualita, Milan Šurkala
Dohoda za 500 milionů USD: J.J. Abrams bude dělat pro WarnerMedia Dohoda za 500 milionů USD: J.J. Abrams bude dělat pro WarnerMedia
Ve streamovacích službách začíná být pořádný chaos. Producent a režisér J.J. Abrams je totiž v posledních fázích jednání s WarnerMedia, která jeho společnosti Bad Robot zajistí dohodu ve výši 500 milionů dolarů.
18.6.2019, aktualita, Milan Šurkala
Russian Doll: povedená seriálová časová smyčka Russian Doll: povedená seriálová časová smyčka
Produkce Netflixu má na svědomí mnoho vlastního filmů i seriálů a jedním z nich je i seriál Russian Doll. Nadia v podání Natashy Lyonne zde umírá a opět se probouzí do stejného okamžiku. Podaří se jí reinkarnaci někdy ukončit?
18.6.2019, recenze, Milan Šurkala
Samsung uvede na trh další microLED TV, tentokrát s až 292" a 8K Samsung uvede na trh další microLED TV, tentokrát s až 292" a 8K
Samsung začátkem roku představil televizor The Wall Luxury, který využívá technologii microLED a modulární konstrukci. Nyní víme, že se tento model začne prodávat v červenci a v několika úhlopříčkách.
13.6.2019, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář