www.tvfreak.cz
>
>
>

The Grand Tour bude možné přes Amazon Video předplatit celosvětově

The Grand Tour bude možné přes Amazon Video předplatit celosvětově
, , aktualita
Netlix má svého následovníka, služba Amazon Video začne od prosince expandovat do celého světa. První vlaštovkou má být show The Grand Tour, za kterou stojí Jeremy Clarkson a jeho kolegové z legendárního Top Gearu.
K oblíbeným
reklama
Služba pro streamování filmů, seriálů a televizích pořadů Amazon Video chce, podobně jako před časem její největší konkurent Netflix, celosvětově expandovat. Amazonu v tom má pomoci dlouho očekávaná show The Grand Tour, kterou moderují Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May. Po neshodě s BBC, která je producentem legendární série Top Gear, se tým dohodl s americkým gigantem na pořadu s obdobnou tématikou, ale nejspíš ještě větším rozpočtem. První díl byl odvysílán v pátek 18. listopadu 2016, i když oficiálně byl dostupný pouze v USA, Velké Británii, Německu, Rakousku a Japonsku, tedy v zemích, kde funguje služba Amazon Video.

Od prosince ovšem bude možné oficiálně sledovat The Grand Tour téměř po celém světě, přesněji ve 200 zemích a oblastech. Konkrétnější společnost nebyla, ale jistě se dočkáme také v České republice. Zájemcům budou k dispozici již zveřejněné díly pořadu, každý pátek se potom objeví nový. První řada seriálů bude mít dvanáct epizod, plánovány jsou už další dvě řady, celkem tedy minimálně 36 dílů. Na vytvoření jednoho dílu údajně autoři utratí několikanásobně více liber než BBC v případě Top Gearu. Zatím není jasné, zda bude Amazon k jednotlivým dílům poskytovat titulky v dalších jazycích než angličtině či němčině, ale příliš bychom na to neměli spoléhat.

Zatím není jasné, jak přesně to bude mít Amazon s předplatným vyřešeno. Tedy zda si uživatelé z ostatních zemí budou moci předplatit pouze seriál The Grand Tour, nebo rovnou získají přístup k celému katalogu pořadů ve službě Amazon Video.

Zdroj: Flatpanelshd.com
Nejnovější články
OLED TV do každé rodiny. Nejmenší model od LG by měl stát pod 1 000 eur OLED TV do každé rodiny. Nejmenší model od LG by měl stát pod 1 000 eur
Podle spekulace by mělo LG představit svůj první OLED televizor se 48" obrazovkou ještě v letošním roce. Hlavním lákadlem nejmenšího modelu by měla být cena, která se údajně dostane pod magickou hranici 1 000 eur.
16.3.2019, aktualita, Jáchym Šlik
Online videopůjčovna Rakuten TV vstoupí na český trh Online videopůjčovna Rakuten TV vstoupí na český trh
Služba pro streamování filmů a seriálů Rakuten TV oznámila velkou evropskou expanzi, která bude zahrnovat třicítku nových trhů včetně České republiky. Provozovatel také potvrdil spolupráci s dalšími výrobci televizorů a avizoval obsah v 8K rozlišení.
15.3.2019, aktualita, Jáchym Šlik
Apple představí konkurenta Netflixu už 25. března Apple představí konkurenta Netflixu už 25. března
Není žádným tajemstvím, že Apple připravuje svou vlastní službu pro streamování videa. K představení by mělo dojít ještě tento měsíc, ale originální obsah očekávejte až později. Co tedy nový konkurent Netflixu nabídne zpočátku?
15.3.2019, aktualita, Jáchym Šlik
Sony opravilo chybu blokující instalaci přehrávače Kodi Sony opravilo chybu blokující instalaci přehrávače Kodi
Sony odmítlo, že by záměrně blokovalo instalaci přehrávače Kodi ve svých televizorech s Android TV, údajně se jednalo o chybu. Po dvou měsících vydává opravnou aktualizaci, která by měla problém odstraňovat.
14.3.2019, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Philips plánuje další OLED TV na podzim, jednu bez Android TV Philips plánuje další OLED TV na podzim, jednu bez Android TV
Na internet unikl seznam Philips OLED TV, které by měly být představeny ve druhé polovině roku 2019. Jedná se o několik modelů v úhlopříčkách 55" a 65", podle očekávání většinou s Android TV. Až na jednu výjimku.
13.3.2019, aktualita, Jáchym Šlik