Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Telly aktualizuje aplikaci pro Apple TV. S novým designem i funkcemi

6.6.2020, Jáchym Šlik, aktualita
Zákazníci Telly (dříve Digi TV) si nyní mohou stáhnout novou verzi aplikace pro Apple TV. Operátor pokračuje ve sjednocování funkcí a designu aplikací pro všechny podporované platformy. Kromě nové grafiky se dostalo i na nové funkce.
Digi TV letos v dubnu prošla rebrandingem na Telly, což se neobešlo bez změn v nabídce tarifů. Nyní společnost pokračuje v dlouhodobé snaze sjednotit design a funkce uživatelského rozhraní své internetové televize na jednotlivých platformách. Aktualizace již v minulosti prošly mobilní aplikace pro Android nebo iOS, stejně jako bylo inovováno také webové rozhraní. Minulý měsíc potom Telly vydalo nový firmware pro své set-top boxy Arris VIP 1113 a Arris VIP 4205, přičemž aktualizaci mohli otestovat sami uživatelé ještě před vydáním a poskytnout tak vývojářům zpětnou vazbu. Na oplátku potom získali měsíční upgrade na nejdražší balíček Telly Velký.
 
 
Apple TV 4K, zatím nejnovější model od Applu
 
Telly ovšem slíbilo update i pro další platformy včetně televizorů Samsung. Ještě dříve se ovšem dočkali majitelé Apple TV, pro které vyšla nová aplikace tento týden. Ve většině případů se aktualizace provede automaticky. Pokud by ovšem uživatel měl tuto možnost zakázanou v nastavení, může novou verzi stáhnout manuálně v menu Apple TV. Aplikace přináší inovované uživatelské rozhraní, které odpovídá i jiným platformám a mělo by usnadnit ovládání. Kromě nové grafické podoby přihlašovací stránky nebo zrychleného načítání informací v elektronickém programovém průvodci (EPG) se objevila také řada dalších drobných změn a vylepšení.
 
Ani po aktualizace nepřišla aplikace Telly pro platformu tvOS o některé oblíbené funkce včetně možnosti listovat v programech až sedm dní dopředu, vyhledávání pořadů, sedmidenního archivu zpětného zhlédnutí nebo nahrávání pořadů. Připomeňme, že Telly nabízí tři tarify své IPTV (stejně jako v případě satelitní televize). V rámci časově limitované nabídky mohou noví zákazníci získat slevu 30 % garantovanou po dobu dvou let. Touto akční nabídkou cílí společnost hlavně na klienty konkurenčního Skylinku, který nedávno vyřadil několik populárních kanálů včetně Discovery a Eurosportu, neboť se nedokázal dohodnout s jejich provozovatelem na ceně.
 
Zdroj: Tisková zpráva