Telly aktualizuje aplikaci pro Apple TV. S novým designem i funkcemi

Telly aktualizuje aplikaci pro Apple TV. S novým designem i funkcemi
, , aktualita
Zákazníci Telly (dříve Digi TV) si nyní mohou stáhnout novou verzi aplikace pro Apple TV. Operátor pokračuje ve sjednocování funkcí a designu aplikací pro všechny podporované platformy. Kromě nové grafiky se dostalo i na nové funkce.
K oblíbeným
reklama
Digi TV letos v dubnu prošla rebrandingem na Telly, což se neobešlo bez změn v nabídce tarifů. Nyní společnost pokračuje v dlouhodobé snaze sjednotit design a funkce uživatelského rozhraní své internetové televize na jednotlivých platformách. Aktualizace již v minulosti prošly mobilní aplikace pro Android nebo iOS, stejně jako bylo inovováno také webové rozhraní. Minulý měsíc potom Telly vydalo nový firmware pro své set-top boxy Arris VIP 1113 a Arris VIP 4205, přičemž aktualizaci mohli otestovat sami uživatelé ještě před vydáním a poskytnout tak vývojářům zpětnou vazbu. Na oplátku potom získali měsíční upgrade na nejdražší balíček Telly Velký.
 
 
Apple TV 4K, zatím nejnovější model od Applu
 
Telly ovšem slíbilo update i pro další platformy včetně televizorů Samsung. Ještě dříve se ovšem dočkali majitelé Apple TV, pro které vyšla nová aplikace tento týden. Ve většině případů se aktualizace provede automaticky. Pokud by ovšem uživatel měl tuto možnost zakázanou v nastavení, může novou verzi stáhnout manuálně v menu Apple TV. Aplikace přináší inovované uživatelské rozhraní, které odpovídá i jiným platformám a mělo by usnadnit ovládání. Kromě nové grafické podoby přihlašovací stránky nebo zrychleného načítání informací v elektronickém programovém průvodci (EPG) se objevila také řada dalších drobných změn a vylepšení.
 
Ani po aktualizace nepřišla aplikace Telly pro platformu tvOS o některé oblíbené funkce včetně možnosti listovat v programech až sedm dní dopředu, vyhledávání pořadů, sedmidenního archivu zpětného zhlédnutí nebo nahrávání pořadů. Připomeňme, že Telly nabízí tři tarify své IPTV (stejně jako v případě satelitní televize). V rámci časově limitované nabídky mohou noví zákazníci získat slevu 30 % garantovanou po dobu dvou let. Touto akční nabídkou cílí společnost hlavně na klienty konkurenčního Skylinku, který nedávno vyřadil několik populárních kanálů včetně Discovery a Eurosportu, neboť se nedokázal dohodnout s jejich provozovatelem na ceně.
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
MicroLED TV od Samsungu se možná zpozdí. Dočkáme se letos? MicroLED TV od Samsungu se možná zpozdí. Dočkáme se letos?
Zdá se, že kvůli komplikacím se microLED TV od Samsungu možná nedostanou na trh v roce 2020, jak výrobce předpokládal. Objevují se totiž chyby při výrobě i vysoká cena. Samsung ovšem zůstává optimistický.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Streamovací služba Quibi moc nezaujala: 92 % z prvních uživatelů odešlo Streamovací služba Quibi moc nezaujala: 92 % z prvních uživatelů odešlo
Streamovací služba Quibi své uživatele příliš nezaujala. Nabídla působivé 3měsíční zkušební období, nicméně podle průzkumů to vypadá, že z prvních uživatelů si ji předplatilo jen pouhých 8 %. To je o něco horší výsledek, než je standard.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
TCL P71: elegantní a dostupné LCD TV vstupují na český trh TCL P71: elegantní a dostupné LCD TV vstupují na český trh
Společnost TCL přidala do své nabídky další řadu televizorů s Android TV. K dostání bude až v pěti úhlopříčkách, přičemž první dvě se již dostávají na český trh. Na zákazníky čeká slibná výbava v kombinaci s tenkými rámečky a přívětivou cenou.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Je libo zvuk 9.1.4 ze soundbaru? Samsung představil modely Q950T a Q900T Je libo zvuk 9.1.4 ze soundbaru? Samsung představil modely Q950T a Q900T
Samsung zkompletoval letošní nabídku soundbarů, a to představením vlajkových modelů s podporou Dolby Atmos, DTS:X a eARC. HW-Q900T nabízí zvuk v kanálech 7.1.4, HW-Q950T potom dokonce 9.1.4.
9.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Philips se nezúčastní veletrhu IFA 2020. Přijdeme o nové OLED TV? Philips se nezúčastní veletrhu IFA 2020. Přijdeme o nové OLED TV?
IFA 2020 se měla stát jedním z prvních významných veletrhů. který se uskuteční po koronavirové pauze. Některé významné společnosti ovšem budou v Berlíně chybět. Philips (TP Vision) místo toho plánuje vlastní online akce.
9.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik