Telly aktualizuje aplikaci pro Apple TV. S novým designem i funkcemi

Telly aktualizuje aplikaci pro Apple TV. S novým designem i funkcemi
, , aktualita
Zákazníci Telly (dříve Digi TV) si nyní mohou stáhnout novou verzi aplikace pro Apple TV. Operátor pokračuje ve sjednocování funkcí a designu aplikací pro všechny podporované platformy. Kromě nové grafiky se dostalo i na nové funkce.
K oblíbeným
reklama
Digi TV letos v dubnu prošla rebrandingem na Telly, což se neobešlo bez změn v nabídce tarifů. Nyní společnost pokračuje v dlouhodobé snaze sjednotit design a funkce uživatelského rozhraní své internetové televize na jednotlivých platformách. Aktualizace již v minulosti prošly mobilní aplikace pro Android nebo iOS, stejně jako bylo inovováno také webové rozhraní. Minulý měsíc potom Telly vydalo nový firmware pro své set-top boxy Arris VIP 1113 a Arris VIP 4205, přičemž aktualizaci mohli otestovat sami uživatelé ještě před vydáním a poskytnout tak vývojářům zpětnou vazbu. Na oplátku potom získali měsíční upgrade na nejdražší balíček Telly Velký.
 
 
Apple TV 4K, zatím nejnovější model od Applu
 
Telly ovšem slíbilo update i pro další platformy včetně televizorů Samsung. Ještě dříve se ovšem dočkali majitelé Apple TV, pro které vyšla nová aplikace tento týden. Ve většině případů se aktualizace provede automaticky. Pokud by ovšem uživatel měl tuto možnost zakázanou v nastavení, může novou verzi stáhnout manuálně v menu Apple TV. Aplikace přináší inovované uživatelské rozhraní, které odpovídá i jiným platformám a mělo by usnadnit ovládání. Kromě nové grafické podoby přihlašovací stránky nebo zrychleného načítání informací v elektronickém programovém průvodci (EPG) se objevila také řada dalších drobných změn a vylepšení.
 
Ani po aktualizace nepřišla aplikace Telly pro platformu tvOS o některé oblíbené funkce včetně možnosti listovat v programech až sedm dní dopředu, vyhledávání pořadů, sedmidenního archivu zpětného zhlédnutí nebo nahrávání pořadů. Připomeňme, že Telly nabízí tři tarify své IPTV (stejně jako v případě satelitní televize). V rámci časově limitované nabídky mohou noví zákazníci získat slevu 30 % garantovanou po dobu dvou let. Touto akční nabídkou cílí společnost hlavně na klienty konkurenčního Skylinku, který nedávno vyřadil několik populárních kanálů včetně Discovery a Eurosportu, neboť se nedokázal dohodnout s jejich provozovatelem na ceně.
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Problém s přehříváním LG OLED TV pokračuje. Ohroženy jsou i evropské modely Problém s přehříváním LG OLED TV pokračuje. Ohroženy jsou i evropské modely
Německé orgány informovaly, že některé LG OLED TV v Evropě jsou ohroženy stejnou chybou s přehříváním jako jihokorejské modely. Prozatím bylo nahlášeno několik televizí, převážně z roku 2017.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
GoGen TAS 930: nový levný soundbar k levné televizi GoGen TAS 930: nový levný soundbar k levné televizi
Na český trh se brzy dostane tenký soundbar, který by si díky své nízké ceně mohl najít cestu do mnoha obýváků. I přes nízkou cenu obsahuje vstup HDMI ARC, Bluetooth, LCD displej nebo dokonce FM tuner.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Evolveo Venus T2: duální USB tuner s podporou DVB-T2 pro počítače Evolveo Venus T2: duální USB tuner s podporou DVB-T2 pro počítače
Česká značka Evolveo uvedla na trh své první USB zařízení, které obsahuje dva tunery pro příjem DVB-T2. Divák tak může nahrávat jiný pořad, než zrovna sleduje. Součástí balení je externí anténa pro lepší příjem.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Řada LG BX nebude nejlevnější. Na kolik vyjdou nové OLED TV? Řada LG BX nebude nejlevnější. Na kolik vyjdou nové OLED TV?
„Béčkové“ řady platily každoročně za nejlevnější volbu mezi LG OLED TV. To se ovšem letos změnilo s příchodem série CX. Prodej modelů BX se pomalu rozjíždí také v Evropě, i když si možná počkáme až do října.
20.9.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Infografika: Vývoj soundbarů od Samsungu. První model přehrával DVD Infografika: Vývoj soundbarů od Samsungu. První model přehrával DVD
Samsung ve své nedávné infografice připomíná, jak šel vývoj soundbarů. První model byl představen před 12 lety a od současných se lišil nejen designem, ale také funkční výbavou. Starší soundbary měly integrovaný přehrávač disků.
20.9.2020, aktualita, Jáchym Šlik