Televize Seznam prochází změnou, přidá více zahraničních seriálů

Televize Seznam prochází změnou, přidá více zahraničních seriálů
, , aktualita
Jarní programové schéma Televize Seznam obsahuje zahraniční seriály PC Rebelové, Špinavý byznys a Zločinná mysl. Přidá také premiérové dokumenty a filmy. Z vlastní tvorby přidá publicistický pořad Detail.
K oblíbeným
reklama
Televize Seznam nechce být zpravodajskou či publicistickou stanicí, ale plnoformátovou stanicí kombinující různé žánry. Podtrhuje to i dnes zveřejněné jarní programové schéma, které bude platit od března do června. Jeho základem se stal akviziční obsah, který televize doplní o pořady ze své vlastní produkce. Společnost také připomněla, že od ledna v rámci DVB-T2 vysílá ve vysoké kvalitě (1440 x 1080 pixelů).
 
 

Tři zahraniční seriály i vlastní tvorba

 
První novinkou bude seriál PC Rebelové (Halt and Catch Fire), který ukazuje příběh vynikajícího inženýra a vizionáře v 80. letech, kdy probíhal boom výpočetní techniky. K vidění bude každé pondělí a středu od 20:00 hodin. V úterý ve stejný čas bude obrazovka patřit dánské krimi sérii Špinavý byznys a ve čtvrtek zase seriálu Zločinná mysl, který taktéž potěší fanoušky kriminálních případů.
 
 
Z hlediska vlastní tvorby bude úplnou novinkou zpravodajsko-publicistický pořad Detail, který bude vysílán od 16. března každé pondělí a čtvrtek od 21:25 hodin. Zabývat se bude důležitými společenskými a politickými tématy z ČR i ze světa. V programovém schématu má své místo také investigativní pořad Záhady Josefa Klímy (ve čtvrtek od 21:00 hodin), glosa Jindřicha Šídla Šťastné pondělí (v pondělí od 21:00 hodin) nebo pořad Moje místa moderovaný Blankou Kubíkovou (ve středu od 21:00 hodin), který zve do zákulisí slavných osobností. Stejný čas bude každé úterý věnován fanouškům motorismu s pořady Garáž a Králové vrakovišť.

 

Spousta dokumentů a filmů

 
Televize Seznam si prostřednictvím akvizic připravila na jaro přes 350 hodin dokumentárních pořadů, jakou jsou Forenzní analýza, Zločinecká impéria, Po stopách hudby či Zahradní proměny. Dětská nabídka zahrnuje pořady Byl jednou jeden…, Kniha džunglí nebo Lví král Simba. Každý páteční večer potom budou vysílány rodinné animované filmy. I sobotní a nedělní večery budou patřit filmům. Sobotní Filmové umění nabídne spíše alternativní tvorbu, zatímco Film týdne v neděli potěší širší skupinu diváků.
 
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Skylink odemkl rekordních 32 programů pro všechny zákazníky Skylink odemkl rekordních 32 programů pro všechny zákazníky
Skylink pokračuje v rozšiřování nabídky volných programů, které jsou dostupné pro všechny zákazníky bez ohledu na předplacený balíček. Zahrnuje skoro čtyři desítky kanálů vysílající filmy, dokumenty, hudbu či dětské pořady.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Huawei láká na další televizor, opět nabídne vysouvací kameru Huawei láká na další televizor, opět nabídne vysouvací kameru
Huawei příští týden představí na čínském trhu svůj druhý televizor. Nasvědčuje tomu vydaný teaser, který ukazuje vysouvací kameru. Nový model pravděpodobně nabídne ještě lepší parametry než současný.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Netflix v dubnu 2020: nové seriály a filmy pro zpříjemnění pobytu doma Netflix v dubnu 2020: nové seriály a filmy pro zpříjemnění pobytu doma
Nucený pobyt doma během pandemie COVID-19 si můžete zkrátit novými originály z produkce Netflixu, které budou mít premiéru během dubna. Přinášíme vám jejich kompletní seznam, abyste věděli, na co se připravit.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Star Trek: Voyager se převleče do 4K. Díky AI a fanouškovi Star Trek: Voyager se převleče do 4K. Díky AI a fanouškovi
Po 25 letech se seriál Star Trek: Voyager dočká nové verze s vyšší kvalitou obrazu. Postará se o ni jeden z fanoušků, který k tomu využije software založený na strojovém učení. Podívejte se na první ukázku.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik5 komentářů
Známe české ceny nejlevnějších Panasonic TV pro rok 2020 Známe české ceny nejlevnějších Panasonic TV pro rok 2020
Na český trh se pomalu chystají letošní televizory od Panasonicu. Jako první se v nabídce jednoho tuzemského prodejce objevily modely z cenově dostupné řady HX800E, a to rovnou ve třech úhlopříčkách. Kdy se na trh dostanou i další novinky?
29.3.2020, aktualita, Jáchym Šlik