Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Televize Samsung nově podporují Vodafone TV, KVIFF.TV a Garáž TV

21.6.2023, Karel Polívka, aktualita
Televize Samsung nově podporují Vodafone TV, KVIFF.TV a Garáž TV
Pokud máte chytrý televizor Samsung s rokem výroby 2018 a novějším s operačním systémem Tizen verze 4.0 a vyšším, můžete začít používat streamovací aplikace Vodafone TV, KVIFF.TV a Garáž TV.
V případě, že vlastníte odpovídající chytrý televizor Samsung vyrobený po roce 2018, můžete si v Samsung Store stáhnout streamovací aplikace Vodafone TV, Garáž TV a KVIFF.TV.

Následuje představení aplikací z tiskové zprávy Samsungu:

"Aplikace Vodafone TV nabízí kromě nepřeberného množství televizních kanálů hned několik chytrých funkcí, jako je 7denní zpětné zhlédnutí, 100 hodin osobního prostoru pro nahrávky s platností 90 dní nebo možnost poslat pořad, který právě sledujete, z mobilní aplikace do televize. Uživatelé ocení také videotéku s nabídkou více než dvou tisíc filmů a seriálů.

 
Bohatou filmovou knihovnu přináší též KVIFF.TV. Obsah dostupný v této aplikaci vybral dramaturgický tým karlovarského filmového festivalu ve spolupráci s distribuční společností Aerofilms. V aplikaci najdete krom kurátorované videotéky i množství bonusových materiálů. Aplikaci si KVIFF.TV nadělila symbolicky ke svým prvním narozeninám, které oslaví v červnu. KVIFF.TV má ve své videotéce stovky mimořádných filmů, naprostá většina titulů je součástí výhodného měsíčního či ročního předplatného. Další desítky prémiových titulů jsou dostupné komukoliv k individuálnímu nákupu, pro předplatitelé pak s výraznou slevou. Mnoho filmů je navíc na platformě KVIFF.TV uváděno v rámci ČR exkluzivně.
 
Automobiloví nadšenci ocení aplikaci Garáž TV zaměřenou na recenze a testování aut. Jedná se o jednu z nejsledovanějších TV na téma motorismu v Česku a na Slovensku."

Zdroj: TZ Samsung
reklama
reklama