www.tvfreak.cz
>
>
>
>

Televize Philips 5863 se soundbarem získala ocenění za design

Televize Philips 5863 se soundbarem získala ocenění za design
, , aktualita
Společnost TP Vision se může pochlubit jedním z letošních ocenění Red Dot za design. Získal jej univerzální model Philips 5863, který zajímavě spojuje menší televizor a bezdrátový reproduktor.
reklama
Red Dot Awards je prestižní mezinárodní ocenění za produktový design, o kterém každoročně rozhoduje čtyřicet porotců vybírajících z více 5 000 přihlášených produktů. V letošním roce si jednu z cen odnesl také televizor Philips 5863 od TP Vision. Jedná se o model s 24” nebo 32” LCD obrazovkou a výkonným bezdrátovým reproduktorem v podobě soundbaru, který slouží jako základna televizoru. Vyroben je z chromovaného materiálu a přední část je zakrytá tkaninou od dánského výrobce Kvadrat. Reproduktor může být využíván při sledování televize, ale také samostatně pro přehrávání hudby – např. ze smartphonu prostřednictvím Bluetooth.
 
 
Díky malým rozměrům a kompaktnímu provedení nabízí televizor v líbivé bílé barvě mnoho možností použití, třeba jako druhá obrazovka do ložnice, dětského pokoje či kuchyně, případně jako monitor s reproduktorem pro počítač. Televizor je vybaven chytrým operačním systémem Philips Saphi, který nabízí internetové připojení a přístup k řadě oblíbených funkcí. Prozatím jsme se nedozvěděli mnoho dalších podrobností, ale to se v budoucnu změní. Philips 5863 se totiž na českém trhu začne prodávat až letos na podzim, a to v 28” i 32” úhlopříčce. Cena zatím prozrazena nebyla.
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Xiaomi uvedlo 150” Mijia Laser Projector 4K Xiaomi uvedlo 150” Mijia Laser Projector 4K
Laserový projektor od Xiaomi s označením Mijia je na trhu už nějaký ten pátek. Doposud byl ale k dispozici jen s Full HD rozlišením. To se nyní mění a nedávno byla představená aktualizovaná verze se 4K rozlišením.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Nový firmware pro GoPro Fusion přinese 5.8K video i 24p Nový firmware pro GoPro Fusion přinese 5.8K video i 24p
Společnost GoPro aktualizuje svou 360° kamerku Fusion. Ta bude nyní umět až 5.8K video záznam (5.6K po složení do sférického). Vedle toho přibude i možnost záznamu ve filmových 24 snímcích za sekundu a další vylepšení.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Netflix se více obává hry Fortnite než konkurenčního HBO Netflix se více obává hry Fortnite než konkurenčního HBO
V dopise akcionářům Netflixu jsme se dozvěděli jednu zajímavou skutečnost. Hra Fortnite je tak extrémně úspěšná, že je pro Netflix větší hrozbou než jiné streamovací služby, proti kterým se nesnaží nějak zvlášť bojovat.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Netflix zdražuje o 13 až 18%, výroba vlastních pořadů je drahá Netflix zdražuje o 13 až 18%, výroba vlastních pořadů je drahá
Populární streamovací služba Netflix se rozhodla navýšit ceny předplatného o nemalých 13 až 18 %. Může za to především nákladná výroba vlastních pořadů, ale licenční poplatky také nezůstávají stranou.
18.1.2019, aktualita, Milan Šurkala
HDR: povinná výbava nové televize? HDR: povinná výbava nové televize?

Význam 4K už známe, ale ve specifikacích televizorů se nyní objevují pojmy jako HDR10, HDR10+, Dolby Vision nebo HLG. Co přesně tyto zkratky znamenají a opravdu je potřebujeme mít v televizoru? To vše si dnes vysvětlíme.

15.1.2019, článek, Jakub Doležal3 komentáře