www.tvfreak.cz
>
>
>
>

Televize Philips 5863 se soundbarem získala ocenění za design

Televize Philips 5863 se soundbarem získala ocenění za design
, , aktualita
Společnost TP Vision se může pochlubit jedním z letošních ocenění Red Dot za design. Získal jej univerzální model Philips 5863, který zajímavě spojuje menší televizor a bezdrátový reproduktor.
reklama
Red Dot Awards je prestižní mezinárodní ocenění za produktový design, o kterém každoročně rozhoduje čtyřicet porotců vybírajících z více 5 000 přihlášených produktů. V letošním roce si jednu z cen odnesl také televizor Philips 5863 od TP Vision. Jedná se o model s 24” nebo 32” LCD obrazovkou a výkonným bezdrátovým reproduktorem v podobě soundbaru, který slouží jako základna televizoru. Vyroben je z chromovaného materiálu a přední část je zakrytá tkaninou od dánského výrobce Kvadrat. Reproduktor může být využíván při sledování televize, ale také samostatně pro přehrávání hudby – např. ze smartphonu prostřednictvím Bluetooth.
 
 
Díky malým rozměrům a kompaktnímu provedení nabízí televizor v líbivé bílé barvě mnoho možností použití, třeba jako druhá obrazovka do ložnice, dětského pokoje či kuchyně, případně jako monitor s reproduktorem pro počítač. Televizor je vybaven chytrým operačním systémem Philips Saphi, který nabízí internetové připojení a přístup k řadě oblíbených funkcí. Prozatím jsme se nedozvěděli mnoho dalších podrobností, ale to se v budoucnu změní. Philips 5863 se totiž na českém trhu začne prodávat až letos na podzim, a to v 28” i 32” úhlopříčce. Cena zatím prozrazena nebyla.
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
THX začíná hodnotit televizory, reproduktory a zesilovače THX začíná hodnotit televizory, reproduktory a zesilovače
Nový program THX Standard by měl zákazníkům pomoci při výběru audio či video produktů, a to prostřednictvím hodnocení různých aspektů. Ačkoliv společnost zvolila dle svých slov vědeckou metodu, některými odborníky je kritizována.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Steam Link zamířil na Android TV, podporuje 4K při 60 fps Steam Link zamířil na Android TV, podporuje 4K při 60 fps
Chcete si užít hry ze svého počítače na velké obrazovce a zcela bez kabelů? Společnost Valve vydala aplikaci Steam Link pro zařízení s Androidem, která funguje také na televizorech a set-top boxech.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Samsung připomíná své největší inovace v oblasti TV Samsung připomíná své největší inovace v oblasti TV
Samsung se ve své infografice chlubí největšími inovacemi, které za posledních 12 let přinesl na trhu s televizory. Pojďme si proto zavzpomínat na první OLED TV, 3D TV i řadu dalších novinek až po aktuální QLED TV.
13.5.2018, aktualita, Jáchym Šlik
Netflix doporučil první televizory pro rok 2018 Netflix doporučil první televizory pro rok 2018
Netflix každý rok testuje televizory různých značek a podle předem stanovených kritérií vybrané z nich doporučí ke koupi. Letos dostalo nálepku „Netflix Recommended TV“ prvních několik modelů od LG a Sony.
12.5.2018, aktualita, Jáchym Šlik
Android TV dostala příslib rychlejších aktualizací Android TV dostala příslib rychlejších aktualizací
Google se snaží zrychlit softwarové aktualizace své platformy Android TV. Spolu s novou verzí založenou na Androidu P přijdou také vylepšení v oblasti výkonu a stability, stejně jako snadnější prvotní nastavení či automatické vyplňování hesel.
9.5.2018, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář