www.tvfreak.cz
>
>
>
>

Televize Philips 5863 se soundbarem získala ocenění za design

Televize Philips 5863 se soundbarem získala ocenění za design
, , aktualita
Společnost TP Vision se může pochlubit jedním z letošních ocenění Red Dot za design. Získal jej univerzální model Philips 5863, který zajímavě spojuje menší televizor a bezdrátový reproduktor.
reklama
Red Dot Awards je prestižní mezinárodní ocenění za produktový design, o kterém každoročně rozhoduje čtyřicet porotců vybírajících z více 5 000 přihlášených produktů. V letošním roce si jednu z cen odnesl také televizor Philips 5863 od TP Vision. Jedná se o model s 24” nebo 32” LCD obrazovkou a výkonným bezdrátovým reproduktorem v podobě soundbaru, který slouží jako základna televizoru. Vyroben je z chromovaného materiálu a přední část je zakrytá tkaninou od dánského výrobce Kvadrat. Reproduktor může být využíván při sledování televize, ale také samostatně pro přehrávání hudby – např. ze smartphonu prostřednictvím Bluetooth.
 
 
Díky malým rozměrům a kompaktnímu provedení nabízí televizor v líbivé bílé barvě mnoho možností použití, třeba jako druhá obrazovka do ložnice, dětského pokoje či kuchyně, případně jako monitor s reproduktorem pro počítač. Televizor je vybaven chytrým operačním systémem Philips Saphi, který nabízí internetové připojení a přístup k řadě oblíbených funkcí. Prozatím jsme se nedozvěděli mnoho dalších podrobností, ale to se v budoucnu změní. Philips 5863 se totiž na českém trhu začne prodávat až letos na podzim, a to v 28” i 32” úhlopříčce. Cena zatím prozrazena nebyla.
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Prodeje OLED TV se během roku více než zdvojnásobily Prodeje OLED TV se během roku více než zdvojnásobily
V první polovině letošního roku prodala společnost LG Display více než dvojnásobek televizních OLED panelů ve srovnání se stejným obdobím loňského roku. Chystá proto také výrazné zvýšení výrobní kapacity.
19.8.2018, aktualita, Jáchym Šlik
HbbTV využívají už 2 miliony diváků, nejčastěji na televizích LG HbbTV využívají už 2 miliony diváků, nejčastěji na televizích LG
Technologie HbbTV se zabydluje v českých domácnostech, jak dokazuje nový průzkum. „Červené tlačítko“ využívají až dva miliony diváků, nejčastěji jsou to přitom lidé z Prahy a majitelé televizí LG.
19.8.2018, aktualita, Jáchym Šlik
Loewe Bild 3 přichází v 65" OLED variantě Loewe Bild 3 přichází v 65" OLED variantě
Loewe přidalo do řady Bild 3 největší model, který je zároveň nejlevnější 65" OLED TV v nabídce této značky. Bild 3.65 nabízí kvalitní obraz ve 4K HDR, luxusní design s několika možnostmi instalace i integrovaný soundbar.
19.8.2018, aktualita, Jáchym Šlik
EISA Awards 2018-2019 ocenily nejlepší TV, domácí kino i audio EISA Awards 2018-2019 ocenily nejlepší TV, domácí kino i audio
Prestižní evropské ocenění EISA si letos odnesly televizory značek Philips, LG nebo Samsung. Vyhlášen byly také nejlepší Blu-ray přehrávač, projektor, kamera nebo domácí audio technika. Podívejte se na kompletní výsledky.
16.8.2018, aktualita, Jáchym Šlik
Philips představil levnější televizory pro rok 2018 Philips představil levnější televizory pro rok 2018
Na českém trhu se už nějaký čas prodávají cenově dostupné televizory Philips z řad 6000 a 5000. Nalezneme mezi nimi modely se 4K i Full HD rozlišením. Hlavní novinkou je uživatelské rozhraní Saphi.
16.8.2018, aktualita, Jáchym Šlik