www.tvfreak.cz
>
>
>
>

Televize Loewe se skamarádily s reproduktory Amazon Echo

Televize Loewe se skamarádily s reproduktory Amazon Echo
, , aktualita
Loewe vydalo aktualizaci na verzi 4.4.40, která přináší několik významných novinek a mezi nimi podporu hlasové asistentky Amazon Alexa, takže je možné televizor ovládat přes chytré reproduktory Echo.
reklama
Společnost loewe přidává ve verzi svého systému 4.4.40 podporu Amazon Alexa v angličtině a němčině. Po aktualizaci televizoru je ještě nutné aktivovat Loewe TV Skill v aplikaci Alexa na smartphonu a spustit službu Alexa v sekci aplikací na televizoru. V neposlední řadě je nutné mít některý z chytrých reproduktorů Amazon Echo. Jednotlivé hlasové povely by potom měly začínat frází Alexa, tell Loewe TV to… nebo Alexa, ask Loewe TV… (v anglické mutaci). Pomocí Alexy lze potom provádět třeba následující úkony bez ohledu na to, zda se televizor nachází ve stejné místnosti:
  • vypnutí a zapnutí televizoru
  • změna hlasitosti či úplné ztlumení zvuku
  • přepínání kanálů
  • zjištění názvu aktuálního i následujícího pořadu
  • přepínání mezi zdroji
  • zahájení i zastavení nahrávání
  • stisknutí libovolného tlačítka na dálkovém ovládání
 
 
Loewe OS 4.4.40 přináší také možnost nahrávání z digitálních rádií (DVB), zrcadlení obrazu ze smartphonu či počítače, podporu serveru Sat>IP Server nebo vylepšené rozhraní multimediálního přehrávače. A vylepšení neunikla ani mobilní aplikace Loewe, která je dostupná pro Android a iOS. Její číslo verze poskočilo na 1.3 a hlavní novinkou je možnost posílání obrázků z telefonu přímo na televizor. Také je možné na televizor posílat videa, fotky a zvuky z externích zdrojů. K drobnějším změnám patří upravené uživatelské rozhraní a přidání ikonky, která umožní otevřít klávesnici ve chvíli, kdy chce uživatel zadat text.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Xiaomi uvedlo 150” Mijia Laser Projector 4K Xiaomi uvedlo 150” Mijia Laser Projector 4K
Laserový projektor od Xiaomi s označením Mijia je na trhu už nějaký ten pátek. Doposud byl ale k dispozici jen s Full HD rozlišením. To se nyní mění a nedávno byla představená aktualizovaná verze se 4K rozlišením.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Nový firmware pro GoPro Fusion přinese 5.8K video i 24p Nový firmware pro GoPro Fusion přinese 5.8K video i 24p
Společnost GoPro aktualizuje svou 360° kamerku Fusion. Ta bude nyní umět až 5.8K video záznam (5.6K po složení do sférického). Vedle toho přibude i možnost záznamu ve filmových 24 snímcích za sekundu a další vylepšení.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Netflix se více obává hry Fortnite než konkurenčního HBO Netflix se více obává hry Fortnite než konkurenčního HBO
V dopise akcionářům Netflixu jsme se dozvěděli jednu zajímavou skutečnost. Hra Fortnite je tak extrémně úspěšná, že je pro Netflix větší hrozbou než jiné streamovací služby, proti kterým se nesnaží nějak zvlášť bojovat.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Netflix zdražuje o 13 až 18%, výroba vlastních pořadů je drahá Netflix zdražuje o 13 až 18%, výroba vlastních pořadů je drahá
Populární streamovací služba Netflix se rozhodla navýšit ceny předplatného o nemalých 13 až 18 %. Může za to především nákladná výroba vlastních pořadů, ale licenční poplatky také nezůstávají stranou.
18.1.2019, aktualita, Milan Šurkala
HDR: povinná výbava nové televize? HDR: povinná výbava nové televize?

Význam 4K už známe, ale ve specifikacích televizorů se nyní objevují pojmy jako HDR10, HDR10+, Dolby Vision nebo HLG. Co přesně tyto zkratky znamenají a opravdu je potřebujeme mít v televizoru? To vše si dnes vysvětlíme.

15.1.2019, článek, Jakub Doležal3 komentáře