www.tvfreak.cz
>
>
>

TCL uvádí 4K televize EP64 a EP66 s umělou inteligencí

TCL uvádí 4K televize EP64 a EP66 s umělou inteligencí
, , aktualita
Výrobce televizí TCL přichází na český trh se dvěma novými řadami Smart TV, modely EP64 a EP66. Ty mají rozlišení UHD 4K, nechybí jim ani systém umělé inteligence AI-IN a také funkce Smart HDR.
K oblíbeným
reklama
Český trh se již brzy dočká nových Smart TV od společnosti TCL, modelů EP64 a EP66. Obě dvě řady přináší UHD 4K rozlišení 3840×2160 pixelů a Smart HDR, která dokáže vzít SDR obsah a převést ho na HDR. Také dokáže vylepšovat i samotný HDR obraz díky umělé inteligenci AI-IN a identifikaci scén v HDR. Obě dvě řady také slibují index zpracování obrazu s hodnotou 1200. EP64 i EP66 využvají Android 9.0 a integrují služby Google Home i Google Assistant. To vše umožňuje snazší nastavení TV, aniž by bylo potřeba přerušit sledování televize. Je zde PIP, možnost více uživatelských účtů a podporována je i funkce Amazon Alexa.
 
TCL EP64
 
Řada EP64 bude k dispozici s úhlopříčkami 43", 50", 55" a 65". Jde o klasický LCD panel a podporuje síťové funkce Bluetooth, DLNA a Wi-Fi. Má 3 HDMI konektory a 2 USB, nechybí dokonce CI+, DVI a LAN. Nabídne digitální tunery DVB-T2, DVB-T, DVB-S2 a DVB-C. Výrobce hovoří o spotřebě 70 W u 43" varianty 43EP640. Cena tohoto modelu začíná na 8626 Kč za 43" variantu a končí na 17985 Kč za 65" verzi.
 
TCL EP66
 
U řady EP66 budou k dispozici úhlopříčky 43", 50", 55", 60", 65" a také i 75". Zde je využito technologie Direct LED a poradí si také s HEVC (H.265) obrazem. Máme zde funkce HbbTV, přehrávání z USB nebo ovládání hlasem, našlo se místo také na sluchátkový výstup. Základní 43" model vyjde na 9990 Kč, největší 75" verze bude stát 35990 Kč.
 
Zdroj: TZ TCL


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Seriál Obi-Wan dostává nového scénáristu, je jím Joby Harold Seriál Obi-Wan dostává nového scénáristu, je jím Joby Harold
Seriál Obi-Wan to nemá jednoduché. Počátkem roku kolovaly zvěsti, že byl rozpuštěn tým, který na seriálu pracoval, a měl být odložen zhruba o půl roku. Nyní jsou tu podobné informace znovu, scénárista filmu měl být skutečně nahrazen.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Tip: Vyrazte na virtuální projekci filmu a podpořte své oblíbené kino Tip: Vyrazte na virtuální projekci filmu a podpořte své oblíbené kino
Koronavirová krize může být likvidační pro některá menší kina. Proto vznikly dva projekty, které umožňují fanouškům zakoupit si vstupenky na virtuální projekci. Kvůli filmu samozřejmě nemusí nikam chodit, stačí si otevřít webový prohlížeč.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Trh s televizory čeká špatný rok, dojde k poklesu o 10 % Trh s televizory čeká špatný rok, dojde k poklesu o 10 %
Opatření zavedená v reakci na onemocnění COVID-19 včetně zrušených sportovních událostí způsobí pokles na celosvětovém trhu s televizory, jaký analytici nepamatují. Data z Británie ovšem ukazují, že vlivem pandemie může dojít i ke krátkodobému vzrůstu prodeje.
2.4.2020, aktualita, Jáchym Šlik
O2 TV: Sledovanost zpravodajských kanálů se zvýšila až o 346 % O2 TV: Sledovanost zpravodajských kanálů se zvýšila až o 346 %
O2 TV hlásí o pětinu vyšší sledovanost v důsledku omezení kvůli pandemii koronaviru. Kuki zaznamenává vysoký nárůst u cestovatelského či erotického kanálu. Oba poskytovatelé se ovšem shodují, že k nejvyššímu nárůstu došlo u zpravodajských porgramů.
2.4.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Digi TV se dnes změnila na Telly. Co je nového? Digi TV se dnes změnila na Telly. Co je nového?
Digi TV od dnešního dne přestala existovat, služba i celá společnost totiž vystupuje pod novým názvem Telly. Změnilo se nejen logo, ale také nabídka programových balíčků. V případě internetové verze byl kvůli úspoře dat nasazen modernější kodek H.265.
1.4.2020, aktualita, Jáchym Šlik