Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

TCL přináší chytré Mini LED televize C845 s jasem 2000 nitů

23.4.2023, Milan Šurkala, aktualita
TCL přináší chytré Mini LED televize C845 s jasem 2000 nitů
TCL má nejen pro Evropu další nové chytré televize. Jde o řadu C845, která využívá technologii Mini LED. Novinky mají dosahovat vysokého kontrastu a jasu až 2000 nitů, svými vlastnostmi mají potěšit i nejednoho hráče.
Před dvěma týdny byly představeny nové televize TCL řady C645, nyní se dostává také na vyšší řadu C845. Ta disponuje panely s technologií Mini LED a QLED, která má zajistit opět ještě lepší kontrast a jas. Ten má dosahovat hodnoty až 2000 nitů. Pochopitelně se počítá s nejrůznějšími HDR formáty jako HDR10+, Dolby Vision nebo Dolby Vision IQ. Pro zpracování obrazu tu máme AiPQ Processor 3.0.
 
TCL C845
 
Svými vlastnostmi mohou být tyto televize velmi zajímavými i pro konzolové hráče. Jde zde totiž Game Master Pro 2.0 a můžeme se těšit na soubor funkcí jako ALLM, obnovovací frekvenci 144 Hz včetně podpory VRR (AMD FreeSync Premium Pro), Game Bar, 240Hz Game Accelerator a máme zde i rychlé porty HDMI 2.1, které v prvé řadě umožňují dosahovat podobných vlastností. Pokud jde o úhlopříčky, nová řada bude k dispozici jako 55", 65", 75" a 85" televize.
 
TCL C845
 
Zdroj: TZ TCL, techradar.com, whathifi.com


Autor: Milan Šurkala
Vystudoval doktorský program v oboru informatiky a programování se zaměřením na počítačovou grafiku. Nepřehlédněte jeho seriál Fotíme s Koalou o základech fotografování.
reklama
reklama