www.tvfreak.cz
>
>
>

Star Trek: Picard ukazuje oficiální trailer

Star Trek: Picard ukazuje oficiální trailer
, , aktualita
Sir Patrick Stewart se vrací do role kapitána Jean-Luc Picarda. Už za necelého čtvrt roku je tu Star Trek: Picard, což bude 10dílný streamovaný seriál, ve kterém uvidíme i další hrdiny z předchozích dílů vesmírné ságy.
K oblíbeným
reklama
Postava Jean-Luc Picarda znovu ožije a Star Trek se opět vrátí s novými díly. Tentokrát ponese název Star Trek: Picard a nepůjde o film, na který byste mohli zajít do kina, ale o seriál, který má být velkým lákadlem streamovací služby Amazon Prime Video. Té se podařilo zajistit tento nový seriál, kde se v hlavní roli Picarda opět objeví Sir Patrick Stewart a nebude zdaleka jediný, koho si můžeme pamatovat z předchozích dílů vesmírné ságy. Objeví se tu také Jeri Ryna jako Sedmá z devíti, Jonathan Frakes nebo Brent Spiner.
 
 
Děj se odehrává zhruba dvě desítky let po událostech ze Star Trek: Nemesis, kdy je Picard v důchodu na vinicích, když ho zde kontaktuje mladá žena Dahj (hraje ji Isa Briones) žádající o pomoc. Jak vše ale bude pokračovat, to uvidíme až v příštím roce. Seriál bude k dispozici na
CBS All Access a později k dispozici mezinárodně na streamovací službě Amazon Prime Video každý pátek. První díl se na Amazonu objeví 24. ledna 2020.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
TCL X10: první mini LED TV míří se zpožděním na evropské trhy TCL X10: první mini LED TV míří se zpožděním na evropské trhy
Již koncem loňského roku bylo oznámeno, že se začíná na českém trhu prodávat televizor TCL 65X10. První LCD TV s technologií mini LED se ovšem nakonec zpozdila. Jak naznačují informace z Evropy, druhý start prodeje je za rohem.
21.2.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Panasonic představil nové soundbary HTB600 a HTB400 Panasonic představil nové soundbary HTB600 a HTB400
Pokročilejší soundbar SC-HTB600 podporuje formáty Dolby Atmos i DTS:X a bude dodáván s bezdrátovým subwooferem, zatímco SC-HTB400 využívá integrovaný soundbar. K dalším představeným novinkám párty reproduktor nebo digitální rádio.
21.2.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Xiaomi začalo v ČR prodávat svůj přenosný Full HD projektor s Androidem Xiaomi začalo v ČR prodávat svůj přenosný Full HD projektor s Androidem
Na český trh vstupuje Xiaomi Mi Smart Compact Projector, se kterým si můžete vytvořit domácí kino skoro kdekoliv. Tento kompaktní projekt s podporou Full HD dokonce ani nepotřebuje počítač nebo smartphone, neboť využívá integrovaný systém Android.
20.2.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Samsung znevýhodňuje své 4K TV, aby podpořil prodej 8K TV Samsung znevýhodňuje své 4K TV, aby podpořil prodej 8K TV
Samsung chce přinutit zákazníky, aby za jeho televizory utráceli více peněz. Snaží se toho ovšem dosáhnout kontroverzní strategií. Zhoršil parametry svých 4K QLED TV a nechal tak více vyniknout dražší 8K QLED TV.
20.2.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Trh s UHD Blu-ray přehrávači klesá, výrobci letos nechystají nové modely Trh s UHD Blu-ray přehrávači klesá, výrobci letos nechystají nové modely
Prodej fyzických disků i jejich přehrávačů dlouhodobě klesá, přičemž tento trend neminul ani Ultra HD Blu-ray playery. V roce 2020 zatím žádný výrobce nepředstavil nový model a ani jeden ze tří hlavních hráčů to letos neplánuje.
20.2.2020, aktualita, Jáchym Šlik