www.tvfreak.cz
>
>
>

Star Trek: Picard ukazuje oficiální trailer

Star Trek: Picard ukazuje oficiální trailer
, , aktualita
Sir Patrick Stewart se vrací do role kapitána Jean-Luc Picarda. Už za necelého čtvrt roku je tu Star Trek: Picard, což bude 10dílný streamovaný seriál, ve kterém uvidíme i další hrdiny z předchozích dílů vesmírné ságy.
K oblíbeným
reklama
Postava Jean-Luc Picarda znovu ožije a Star Trek se opět vrátí s novými díly. Tentokrát ponese název Star Trek: Picard a nepůjde o film, na který byste mohli zajít do kina, ale o seriál, který má být velkým lákadlem streamovací služby Amazon Prime Video. Té se podařilo zajistit tento nový seriál, kde se v hlavní roli Picarda opět objeví Sir Patrick Stewart a nebude zdaleka jediný, koho si můžeme pamatovat z předchozích dílů vesmírné ságy. Objeví se tu také Jeri Ryna jako Sedmá z devíti, Jonathan Frakes nebo Brent Spiner.
 
 
Děj se odehrává zhruba dvě desítky let po událostech ze Star Trek: Nemesis, kdy je Picard v důchodu na vinicích, když ho zde kontaktuje mladá žena Dahj (hraje ji Isa Briones) žádající o pomoc. Jak vše ale bude pokračovat, to uvidíme až v příštím roce. Seriál bude k dispozici na
CBS All Access a později k dispozici mezinárodně na streamovací službě Amazon Prime Video každý pátek. První díl se na Amazonu objeví 24. ledna 2020.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Nokia 4K TV: první Smart TV Nokie má na svědomí Flipkart Nokia 4K TV: první Smart TV Nokie má na svědomí Flipkart
Nokia je dnes už jen jméno, které se licencuje. První Smart TV této značky tak má na svědomí indický prodejce s elektronikou Flipkart. Ten uvádí model 55CAUHDN s 55" úhlopříčkou a vysokým rozlišením 4K.
8.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
Plex spouští "bezplatnou" streamovací službu, počítejte s reklamami Plex spouští "bezplatnou" streamovací službu, počítejte s reklamami
Na trhu streamovacích služeb je poslední dobou pěkně narváno a máme tu dalšího hráče. Služba Plex rozšiřuje svou nabídku právě o streamování filmů, seriálů a dokumentů, navíc takřka bezplatně. Budou tu totiž reklamy.
6.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
No Time To Die s Jamesem Bondem má první trailer No Time To Die s Jamesem Bondem má první trailer
V příštím roce nás čeká další bondovka s pořadovým číslem 25. Současně je pátou, kde se zahraje Daniel Craig. Objeví se tu nová záporná postava Rami Maleka, vrátí se ale také Christopher Waltz.
5.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
Black Widow od Marvela dostává první trailer Black Widow od Marvela dostává první trailer
Film Black Widow na sebe nechá sice čekat ještě zhruba půl roku, ale Marvel Studios už konečně zveřejňují první trailer. Postava Natalie Romanoff se tak konečně dočká svého vlastního sólo filmu.
3.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
Hackeři aktivují obětem zrušené předplatné Netflixu Hackeři aktivují obětem zrušené předplatné Netflixu
Možnost snadné reaktivace zrušeného účtu na Netflixu se vymstila několika uživatelům této streamovací služby. Hackeři, kteří nabourali jejich jen částečně neaktivní účty, je totiž zpětně aktivovali a uživatelé platí jiným za služby, které nevyužívají.
1.12.2019, aktualita, Milan Šurkala