www.tvfreak.cz
>
>
>

Star Trek: Picard ukazuje oficiální trailer

Star Trek: Picard ukazuje oficiální trailer
, , aktualita
Sir Patrick Stewart se vrací do role kapitána Jean-Luc Picarda. Už za necelého čtvrt roku je tu Star Trek: Picard, což bude 10dílný streamovaný seriál, ve kterém uvidíme i další hrdiny z předchozích dílů vesmírné ságy.
K oblíbeným
reklama
Postava Jean-Luc Picarda znovu ožije a Star Trek se opět vrátí s novými díly. Tentokrát ponese název Star Trek: Picard a nepůjde o film, na který byste mohli zajít do kina, ale o seriál, který má být velkým lákadlem streamovací služby Amazon Prime Video. Té se podařilo zajistit tento nový seriál, kde se v hlavní roli Picarda opět objeví Sir Patrick Stewart a nebude zdaleka jediný, koho si můžeme pamatovat z předchozích dílů vesmírné ságy. Objeví se tu také Jeri Ryna jako Sedmá z devíti, Jonathan Frakes nebo Brent Spiner.
 
 
Děj se odehrává zhruba dvě desítky let po událostech ze Star Trek: Nemesis, kdy je Picard v důchodu na vinicích, když ho zde kontaktuje mladá žena Dahj (hraje ji Isa Briones) žádající o pomoc. Jak vše ale bude pokračovat, to uvidíme až v příštím roce. Seriál bude k dispozici na
CBS All Access a později k dispozici mezinárodně na streamovací službě Amazon Prime Video každý pátek. První díl se na Amazonu objeví 24. ledna 2020.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Smart TV sledují své uživatele, ukázal výzkum Smart TV sledují své uživatele, ukázal výzkum
Vědci z Princeton University se podívali na zoubek chytrým televizím a instalovaným aplikacím pro nabízené kanály. Zjistilo se, že většina z nich sleduje své uživatele a vytváří si jejich sledovací profily pro další využití.
14.10.2019, aktualita, Milan Šurkala
Netflix má české rozhraní, letos přidá 150 českých filmů Netflix má české rozhraní, letos přidá 150 českých filmů
Streamovací služba Netflix výrazně rozšiřuje svůj český záběr. Jednak přináší rozhraní v češtině, jednak přichází se značně širší nabídkou českých seriálů a filmů. Do konce roku má přibýt 150 dalších.
14.10.2019, aktualita, Milan Šurkala
Disney+ s výraznou slevou pod $5 měsíčně při 3letém předplacení Disney+ s výraznou slevou pod $5 měsíčně při 3letém předplacení
Streamovací služba Disney+ sice zahájí svou činnost až za měsíc, ale už dnes si ji můžete v některých zemích předplatit. Pokud zaplatíte rovnou 3 roky najednou, cena se dostane z $6,99 měsíčně v průměru na méně než 5 dolarů.
11.10.2019, aktualita, Milan Šurkala
Streamovací války: Amazon Fire TV bez Disney, ten zas bez Netflixu Streamovací války: Amazon Fire TV bez Disney, ten zas bez Netflixu
Streamovací služby jsou čím dál více důležitějšími zdroji příjmů a války mezi jednotlivými systémy nabírají obrátky. Amazon tak na svém Fire TV nechce nabízet aplikace od Disney, ten zase nechce zobrazovat reklamy Netflixu.
6.10.2019, aktualita, Milan Šurkala
GoPro Hero8 Black přináší Media Mod pro příslušenství GoPro Hero8 Black přináší Media Mod pro příslušenství
GoPro představilo novou generaci akčních kamer Hero8 Black. Novinka podporuje Media Pod, jenž vylepšuje zvuk a současně dovoluje montáž dalšího příslušenství. Vylepšena byla i stabilizace obrazu HyperSmooth 2.0.
2.10.2019, aktualita, Milan Šurkala