Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Star Trek: Picard ukazuje oficiální trailer

8.10.2019, Milan Šurkala, aktualita
Sir Patrick Stewart se vrací do role kapitána Jean-Luc Picarda. Už za necelého čtvrt roku je tu Star Trek: Picard, což bude 10dílný streamovaný seriál, ve kterém uvidíme i další hrdiny z předchozích dílů vesmírné ságy.
Postava Jean-Luc Picarda znovu ožije a Star Trek se opět vrátí s novými díly. Tentokrát ponese název Star Trek: Picard a nepůjde o film, na který byste mohli zajít do kina, ale o seriál, který má být velkým lákadlem streamovací služby Amazon Prime Video. Té se podařilo zajistit tento nový seriál, kde se v hlavní roli Picarda opět objeví Sir Patrick Stewart a nebude zdaleka jediný, koho si můžeme pamatovat z předchozích dílů vesmírné ságy. Objeví se tu také Jeri Ryna jako Sedmá z devíti, Jonathan Frakes nebo Brent Spiner.
 
 
Děj se odehrává zhruba dvě desítky let po událostech ze Star Trek: Nemesis, kdy je Picard v důchodu na vinicích, když ho zde kontaktuje mladá žena Dahj (hraje ji Isa Briones) žádající o pomoc. Jak vše ale bude pokračovat, to uvidíme až v příštím roce. Seriál bude k dispozici na
CBS All Access a později k dispozici mezinárodně na streamovací službě Amazon Prime Video každý pátek. První díl se na Amazonu objeví 24. ledna 2020.
 


Autor: Milan Šurkala
Vystudoval doktorský program v oboru informatiky a programování se zaměřením na počítačovou grafiku. Nepřehlédněte jeho seriál Fotíme s Koalou o základech fotografování.