www.tvfreak.cz
>
>
>

Squid Game si Britové zahrají naživo v bezpečnější formě

Squid Game si Britové zahrají naživo v bezpečnější formě
, , aktualita
Nejpopulárnější seriál Netflixu, korejský Squid Game, se možná dočká druhé série. Zatím tu máme ale jen smyšlený trailer. Popularita se ukazuje i v tom, že společnosti nabízí podobné hry naživo. Jen by se v nich nemělo umírat.
K oblíbeným
reklama
Korejský seriál Squid Game trhá žebříčky popularity a jde o nejsledovanější sérii na streamovací službě Netflix. Mnoho lidí se tak ptalo, zda se objeví i druhá řada. Prozatím to nevíme a objevil se jen smyšlený trailer k druhé sérii (oficiálně se ale z dílen Netflixu takový trailer neobjevil).
 
Netflix Squid Game
 
Mnoho lidí by si ale chtělo podobnou hru zahrát i naživo bez rizika smrti. Taková přání budou brzy vyslyšena. Objevuje se více projektů, které chtějí Squid Game napodobit, a jeden z nich bude pořádat britská zábavní firma Universal Ents. Ta sice obvykle produkuje muzikály a taneční show. V jejím případě se bude soutěže účastnit 40 lidí, kteří musí zaplatit vstupné 45 liber (1370 Kč). Hlavní výhra činí 500 liber (15200 Kč), což je výrazně méně než v seriálové předloze. Tam šlo o 45,6 mld. wonů (860 mil. Kč). Zájem o soutěž byl tak obrovský, že webové stránky projektu 16. října nezvládly nápor a spadly. Soutěž se má konat 27. listopadu a zájemci projdou lékařskou prohlídkou, která má zajistit, aby šlo o lidi, kteří to zvládnou fyzicky i psychicky.
 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Kevin Spacey zaplatí pokutu 31 mil. USD za sexuální skandál při House of Cards Kevin Spacey zaplatí pokutu 31 mil. USD za sexuální skandál při House of Cards
Seriál House of Cards byl předčasně ukončen kvůli sexuálním skandálům hlavního protagonisty Kevina Spaceyho. Ten bude muset zaplatit pokutu 31 mil. USD za problémy, které tím způsobil produkční společnosti.
28.11.2021, aktualita, Milan Šurkala
SoC MediaTek Pentonic 2000 pro televize s 8K/120Hz a H.266 SoC MediaTek Pentonic 2000 pro televize s 8K/120Hz a H.266
Moderní 8K televize budou moci brzy využívat velmi výkonného SoC od společnosti MediaTek. Jeho nový Pentonic 2000 bude vyráběn 7nm procesem, který má zajistit i nízkou spotřebu. Nabitý bude i technologiemi jako např. podporou H.266.
28.11.2021, aktualita, Milan Šurkala
Panasonic představuje kompaktní projektor PT-VMZ71 Panasonic představuje kompaktní projektor PT-VMZ71
Společnost Panasonic představila novou řadu projektorů s rozlišením WUXGA, které vévodí model PT-VMZ71. Přinese vyšší jas, přitom si však zachovává poměrně kompaktní konstrukci a nízkou hmotnost.
23.11.2021, aktualita, Milan Šurkala
Sony Venice 2: vyměnitelný senzor, 8.6K rozlišení a 16EV DR Sony Venice 2: vyměnitelný senzor, 8.6K rozlišení a 16EV DR
Profesionální kameramani budou moci od příštího roku využívat novou hračku. Je jí kamera Sony Venice 2, která dostává na výběr 6K a 8.6K snímače, které jsou vyměnitelné. Oba nabídnou velkorysý dynamický rozsah.
16.11.2021, aktualita, Milan Šurkala
Panasonic ukončí výrobu televizí v Plzni, továrna přejde na jiné produkty Panasonic ukončí výrobu televizí v Plzni, továrna přejde na jiné produkty
Společnost Panasonic vyráběla televize i v českém závodě v Plzni. Tomu je ale konec a firma oznámila ukončení produkce. Tu převezmou smluvní partneři společnosti tak, jak se to stává čím dál častěji.
25.10.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář