Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Společnost Quentin se stala distributorem digitalních televizí Elgato

3.7.2007, Michal Učeň, aktualita
Společnost Quentin, která se specializuje na distribuci softwarových a technických řešení DTP, grafiky, digitální fotografie apod., se stala autorizovaným distributorem výrobků firmy Elgato pro Českou republiku. Elgato je populárním výrobcem...
Společnost Quentin, která se specializuje na distribuci softwarových a technických řešení DTP, grafiky, digitální fotografie apod., se stala autorizovaným distributorem výrobků firmy Elgato pro Českou republiku. Elgato je populárním výrobcem produktů pro příjem televizního signálu v analogové a digitální podobě pro počítače Apple, konkrétně pro operační systém Mac OS X.Mezi nejoblíbenější produkty pak patří snadno přenosný USB přijímač Elgato EyeTV Stick, zajímavá je i kombinace přijímače analogového signálu a DVB-T Elgato EyeTV Hybrid. Pro příjem dvou kanálů naráz lze použít Elgato EyeTV Diversity, případně lze při zhoršených podmínkách posílit příjem pouze jednoho kanálu a docílit tak lepší kvality.

Novinkou je externí hardwarový akcelerátor Elgato Turbo264 pro sběrnici USB 2.0 na kódování videa do formátu H.264 (součást standardu MPEG-4). Tento týden byla navíc řada produktů rozšířena o satelitní digitální televizi Elgato EyeTV 310 DVR FireWire využívající DVB-S.

Zdroj: Quentin