www.tvfreak.cz
>
>
>

Spielbergovo studio Amblin Partners bude točit filmy i pro Netflix

Spielbergovo studio Amblin Partners bude točit filmy i pro Netflix
, , aktualita
Zatímco se před dvěma lety měl slavný režisér Steven Spielberg nelichotivě vyjádřit na adresu streamovacích služeb, které by neměly soutěžit o Oskary, nyní se přidává k Netflixu, aby pro něj jeho studio natočilo několik snímků.
K oblíbeným
reklama
Steven Spielberg je známým režisérem, který má za sebou spoustu legendárních snímků, jenž ve své době prorazily v kinech. Doba se ale mění, a přestože měl vyjádřit nesouhlas s tím, že by filmy ze streamovacích služeb měly soutěžit o Oskary (toto ale později popřel), nyní bude natáčet filmy pro Netflix. Lépe řečeno, o filmy se postará jeho produkční společnost Amblin Partners. Zatím však není jasné, jak moc se o tyto filmy zasadí samotný Spielberg, tedy zda bude figurovat v roli režiséra, nebo vše půjde bez jeho uměleckého přínosu a o filmy se postarají jiní lidé z této společnosti.
 
Steven Spielberg
autor: Gage Skidmore [CC BY-SA 3.0] přes Wikimedia Commons
 
Ještě v tomto roce by mělo jít o minimálně dva nové filmy pro Netflix a má jít o víceletou spolupráci. Spielberg v produkci filmů pro Netflix vidí skvělou příležitost, jak vyprávět další příběhy a dostat se k publiku novými způsoby. Nový kontrakt ale neznamená, že by se studio vzdalo svých bývalých partnerů. Smlouva s nimi není exkluzivní, a tak i nadále bude produkovat filmy např. pro Universal.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Adobe Premiere Elements 2022 vylepšuje např. automatické rámování Adobe Premiere Elements 2022 vylepšuje např. automatické rámování
Vedle nového Photoshopu Elements 2022 se objevil i video editor Premiere Elements 2022. Ten např. usnadňuje volbu poměru stran včetně automatického vyhledání objektu. Máme zde i lepší možnost práce se světly a stíny.
8.10.2021, aktualita, Milan Šurkala
Netflix upraví Squid Game, lidé volají na čísla ze seriálu Netflix upraví Squid Game, lidé volají na čísla ze seriálu
Veleúspěšný seriál Squid Game, který bere přední příčky statistiky sledovanosti na Netflixu, má trochu problém. Telefonní čísla zobrazená v seriálu skutečně existují a jejich majitelé nyní nemají ani trochu klidu.
7.10.2021, aktualita, Milan Šurkala
Netflix uvedl omezený bezplatný plán dokonce bez reklam, ale jen v jediné zemi Netflix uvedl omezený bezplatný plán dokonce bez reklam, ale jen v jediné zemi
Netflix zkouší další způsob, jak získat nové uživatele. Jedním z nich je bezplatný plán dokonce i bez reklam. Pochopitelně přinese několik omezení a dostupný bude jen v jedné zemi. A ta naše to bohužel není.
25.9.2021, aktualita, Milan Šurkala
GoPro Hero10 Black umí 5.3K video při 60 fps GoPro Hero10 Black umí 5.3K video při 60 fps
GoPro uvádí novou generaci svých odolných outdoorových kamer Hero10 Black. Nový procesor GP2 slibuje vyšší výkony a posouvá schopnosti videa zase o něco dále. Těšit se můžeme na 4K při 120 fps nebo 5.3K při 60 fps.
18.9.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
LG DVLED TV: až 8K rozlišení s 325" (825,5cm) úhlopříčkou LG DVLED TV: až 8K rozlišení s 325" (825,5cm) úhlopříčkou
LG představilo nové televize s technologií DVLED (Direct View LED). Nabízí se v rozlišeních 2K, 4K a 8K, poměrech stran 16:9 i 32:9. Úhlopříčky mohou mít 108" až 325" u klasického poměru, s tím nejširším se končí dokonce až na 393".
15.9.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář