www.tvfreak.cz
>
>
>

Spielbergovo studio Amblin Partners bude točit filmy i pro Netflix

Spielbergovo studio Amblin Partners bude točit filmy i pro Netflix
, , aktualita
Zatímco se před dvěma lety měl slavný režisér Steven Spielberg nelichotivě vyjádřit na adresu streamovacích služeb, které by neměly soutěžit o Oskary, nyní se přidává k Netflixu, aby pro něj jeho studio natočilo několik snímků.
K oblíbeným
reklama
Steven Spielberg je známým režisérem, který má za sebou spoustu legendárních snímků, jenž ve své době prorazily v kinech. Doba se ale mění, a přestože měl vyjádřit nesouhlas s tím, že by filmy ze streamovacích služeb měly soutěžit o Oskary (toto ale později popřel), nyní bude natáčet filmy pro Netflix. Lépe řečeno, o filmy se postará jeho produkční společnost Amblin Partners. Zatím však není jasné, jak moc se o tyto filmy zasadí samotný Spielberg, tedy zda bude figurovat v roli režiséra, nebo vše půjde bez jeho uměleckého přínosu a o filmy se postarají jiní lidé z této společnosti.
 
Steven Spielberg
autor: Gage Skidmore [CC BY-SA 3.0] přes Wikimedia Commons
 
Ještě v tomto roce by mělo jít o minimálně dva nové filmy pro Netflix a má jít o víceletou spolupráci. Spielberg v produkci filmů pro Netflix vidí skvělou příležitost, jak vyprávět další příběhy a dostat se k publiku novými způsoby. Nový kontrakt ale neznamená, že by se studio vzdalo svých bývalých partnerů. Smlouva s nimi není exkluzivní, a tak i nadále bude produkovat filmy např. pro Universal.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Netflix asi uvede streamování her: Přichází Mike Verdu ze Zyngy, FB a EA Mobile Netflix asi uvede streamování her: Přichází Mike Verdu ze Zyngy, FB a EA Mobile
Streamovací služba Netflix možná bude mít ještě širší záběr něž dnes. Poslední události totiž napovídají tomu, že by mohla přijít se systémem streamování her. Zda to bude obdoba Apple Arcade nebo něčeho podobného, to ukáže až čas.
16.7.2021, aktualita, Milan Šurkala
Marvelovka Black Widow: úspěšný start i na streamovací službě Disney Plus Marvelovka Black Widow: úspěšný start i na streamovací službě Disney Plus
Marvelovka Black Widow se Scarlett Johansson se konečně dostala do kin. Nebylo to ale jenom tam. Současně byla uvedena i na streamovací službu Disney Plus, kde zaznamenala velký divácký úspěch.
12.7.2021, aktualita, Milan Šurkala
Netflix v červenci 2021: všechny nové seriály a filmy z originální produkce Netflix v červenci 2021: všechny nové seriály a filmy z originální produkce
Netflix přivítá letní prázdniny hororovou trilogií Ulice strachu s herci ze Stranger Things, polské mysteriózní krimi Bažina 1997 nebo příběh odehrávající se v době černobylské havárie. Přijde také nová řada reality show Too Hot to Handle.
2.7.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Pro náročné: Panasonic uvede laserový projektor s 240 Hz a 5 200 lumeny Pro náročné: Panasonic uvede laserový projektor s 240 Hz a 5 200 lumeny
Panasonic oznámil nový laserový projektor PT-FRQ50 pro plynulý a detailní obraz. Díky upscalingu umí vytvořit obraz v rozlišení až 4K. S tímto projektorem se ovšem nesetkáte v obývacích, určen je hlavně pro firemní zákazníky.
30.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
HBO Max poprvé expanduje mimo USA, ale zatím vynechává ČR HBO Max poprvé expanduje mimo USA, ale zatím vynechává ČR
Platforma HBO Max se objevilo ve 39 nových oblastech Latinské Ameriky a Karibiku. Diváci budou mít možnost zvolit i nový mobilní plán s nižší cenou. Do Evropy se náhrada za HBO GO rozšíří později v roce 2021.
30.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik