Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Sony v srpnu uvede nový Vegas Movie Studio 9

27.6.2008, Radek Jahoda, Aktualita
Sony v srpnu uvede novou verzi střihového software Vegas Movie Studio 9 a již teď zákazníky láká na jeho nové vlastnosti. Jde o mladšího bratříška známého profesionálního nelineárního editoru Vegas Pro, který je okleštěný a určený pro domácí uživatele. Co bude nového v deváté verzi?
Nový Import a export wizard pro rychlejší a přehlednější výsledky, dále interaktivní tutoriály nebo spíše průvodce Show Me How, který v rozpracovaném projektu vede uživate až k jeho dokončení.Přibalen bude hudební generátor Cinescore Studio, který pomůže ozvučit projekt automaticky generovanou hudbou podle vybraných variací a požadavků. Samozřejmostí je plná podpora zpracování HD videa, od importu formátů AVCHD nebo HDV po vypalování Blu-ray disků.

K dispozici budou hned tři verze Vegas Movie Studi 9, kromě základní bude ještě Platinum verze, která zvládá zmíněné vypalování Blu-ray disků a nakonec bude i Platinum pro Pack, které navíc nabízí další program od Sony - Sound Forge Audio Studio pro zpracování zvuku, další Cinescore témata, 1001 zvukových efektů a NewBlue 3D přechody. K této verzi bude také ve speciální edici přibalena 2 GB Sony Microvault USB flashka. Ceny jedontlivých verzí budou $69.95, $99.95 resp. $129.95 dolarů.

Zdroj: LetsGoDigital