Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Sony uvedlo soundbar HT-S2000 se zvukem 3.1 a Dolby Atmos i DTS:X

8.3.2023, Milan Šurkala, aktualita
Sony uvedlo soundbar HT-S2000 se zvukem 3.1 a Dolby Atmos i DTS:X
Společnost Sony představila nejen nové televize Bravia XR, ale také soundbar HT-S2000, který lze s těmito televizemi propojit, kdy se přímo objeví v rychlých nastaveních. Nabídne zvuk typu 3.1 a podporuje standardy Dolby Atmos i DTS:X.
Do nabídky soundbarů společnost Sony se dostal nový model HT-S2000. Nabídne 3.1kanálový zvuk a podporuje standardy Dolby Amots i DTS:X. Prostorové ozvučení mají pak na starosti technologie Vertical Surround Engine a S-Force PRO Front Surround (dojem zvuku přicházejícího z obou stran). K dispozici je tu subwoofer pro hluboké basy i centrální reproduktor optimalizovaný pro reprodukci čistých dialogů. Celkový výkon činí 250 W.
 
Sony HT-S2000 soundbar
 
Podle Sony jde o první zařízení, které je kompatibilní s aplikací Home Entertainment Connect. Ta má umožnit kontrolu nad hlasitostí, aktualizacemi a dalšími detaily přímo přes obrazovku smartphonu. Soundbar nabízí i plnou integraci se systémem nových televizí Sony Bravia XR, takže se objeví v menu rychlého nastavení. Systém je možné rozšířit ještě o další reproduktory, např. bezdrátový subwoofer SA-SW3, SA-SW5 nebo bezdrátové zadní reproduktoy SA-RS3S. Podporována je komunikace přes Bluetooth, HDMI eARC, optiku, nicméně chybí Wi-Fi. Pokud jde o cenu, ta byla stanovena na 499 USD a dostupný bude od dubna.
 


Autor: Milan Šurkala
Vystudoval doktorský program v oboru informatiky a programování se zaměřením na počítačovou grafiku. Nepřehlédněte jeho seriál Fotíme s Koalou o základech fotografování.
reklama
reklama