Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Audio a domácí kina
Kamery
Multimediální centra
Projektory
Streaming videa
Televize
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně  |  Svět audia

Sony uvádí titanovou Handycam TG7VE

, , aktualita
Sony uvádí titanovou Handycam TG7VE
Společnost Sony uvádí na trh svou novou kompaktní HD videokameru s označením Handycam TG7VE. Zdůrazňuje u ní především kapacitu interní paměti, nízkou hmotnost, kompaktnost a zároveň odolnost. Kamera má ale i další kvality.
Sony uvádí titanovou Handycam TG7VE
Kamera Handycam TG7VE je velmi malý model určený do dlaně. Sony nabízí odolné titanové tělo, jež má zajistit také nízkou hmotnost, a tedy i mobilitu. Kamera se svou základní 16GB interní pamětí nabízí 6 hodin videa ve Full HD (1920x1080 AVCHD) se stereo zvukem a také nabízí fci geotagging díky vestavěnému modulu GPS. Nakonec výrobce zdůrazňuje snadné ovládání a rychlý start prakticky bez prodlevy.Díky tomu všemu Sony svou Handycam TG7VE označuje za světově nejmenší a nejlehčí Full HD model. Jedná se tu mimochodem o předchůdce kamery TG3E. Základní 16GB paměť je rozšiřitelná pomocí slotu pro karty Memory Stick, díky němuž si pomocí další 16GB karty můžeme zdvojnásobit nahrávací dobu.Video můžete začít nahrávat jednoduše pomocí tlačítka REC Start/Stop a pak můžeme snadno pomocí tlačítka PHOTO přepnout na fci fotoaparátu a pořizovat 4Mpix snímky. Kamera dále nabízí rozeznávání obličejů, aby v obraze dobře vynikly, poté Smile Shutter čekající se závěrkou na úsměv zabíraných osob a co se týče LCD, pak to má úhlopříčku 2,7 palce.

Handycam TG7VE bude k dispozici od května tohoro roku. Dokoupit si budeme moci pouzdro LCS-STA s místem pro kameru, náhradní baterii, nabíječku a kabely.

Zdroj: TZ Sony