Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Audio a domácí kina
Kamery
Multimediální centra
Projektory
Streaming videa
Televize
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně  |  Svět audia

Sony uvádí nový domácí 3D projektor

, , aktualita
Sony uvádí nový domácí 3D projektor
Společnost Sony si pro letošní podzim a konferenci IFA probíhající v Berlíně připravila několik novinek, mezi něž patří i domácí 3D projektor VPL-VW95ES. Jedná se o nástupce modelu VPL-VW90ES z minulého roku, což byl první 3D projektor Sony pro domácí kina.
Sony uvádí nový domácí 3D projektor
Nový 3D projektor Sony VPL-VW95ES tedy můžeme považovat za zástupce druhé generace modelů pro domácí kina. Přináší nobou technologii "dynamického ovládání nastavení lampy" a pochopitelně slibuje kvalitní obraz, který si budou pochvalovat i nadšenci.Specifikace hovoří o dynamickém kontrastním poměru 150000:1 a další úpravy byly založeny na reakcích zákazníků, kteří si pořídili předchozí model VPL-VW90ES, jak řekl Tak Nakane, produktový manager Sony Professional. Mezi to patří možnost snížení hlučnosti ventilátoru (22 dB), flexibilní kalibrace obrazu, možnost uložení nastavení pozice obrazu do paměti a její zpětné vyvolání pomocí jednoho tlačítka v souladu s nastaveným poměrem stran.

Dále tento projektor nese technologii Sony Advanced Iris 3 s vylepšením kontrastu, technologii Motionflow pro redukci rozmazaného obrazu, dále funkci pro převod dvourozměrného obrazu do 3D a vylepšeny byly také 3D brýle, které jsou nyní o čtvrtinu lehčí. Transmitter pro jejich synchronizaci pak byl vestavěn do objektivu, aby se nemusel připojovat zvlášť pomocí kabelu.

V Evropě bude tento projektor k dispozici v říjnu za neupřesněnou cenu.

Zdroj: TZ Sony