Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Sony uvádí novou funkci PlayTV Live Chat

22.11.2010, Jan Vítek, aktualita
Společnost Sony si připravila pro své zákazníky, kteří jsou majiteli herní konzole PlayStation 3, novou aktualizaci PlayTV Live Chat, která by již měla být k dispozici v obchodě PlayStation Store. Pojďme se podívat na to, co všechno nám umožní.
Sony PlayTV Live Chat má být k dispozici již od poloviny minulého týdne a jedná se o doplněk systému PlayTV. Ten v kostce umožní uživatelům přehrávat, pozastavit a nahrávat digitální a bezplatné televizní vysílání. S aktualizací LiveChat však mohou uživatelé na obrazovkách televizorů diskutovat v reálném čase (chat) a zároveň přitom sledovat pořady.PlayTV Live Chat umožní tedy komunikaci pomocí textových zpráv na každém kanálu, kde můžeme vstoupit do existující místnosti, nebo si založit vlastní a tu moderovat. Počet místností je neomezený, ale v jedné je počet uživatelů omezen na 64. K tomuto musíte pochopitelně využít nějakou klávesnici s rozhraním USB či Bluetooth.

Novou funkci lze lehce stáhnout a nainstalovat, k dispozici jsou nastavení pro ochranu soukromí uživatelů a prozatím je dostupná u nás a dále ve Velké Británii, Irsku, Francii, Španělsku, Itálii, Německu, Rakousku, Austrálii a Novém Zélandu.

PlayTV pořídíme za 1300 Kč a pak přijde aktualizace Live Chat na 215 Kč v PlayStation Store.

Zdroj: TZ Sony
reklama
reklama