Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Audio a domácí kina
Kamery
Multimediální centra
Projektory
Streaming videa
Televize
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně  |  Svět audia

Sony uvádí na trh nový Full LED TV

, , aktualita
Sony uvádí na trh nový Full LED TV
Společnost Sony se pochlubila svým novým televizorem HX955, který nabídne plné LED podsvícení obrazu, možnost sledovat filmy ve 3D, funkce Smart TV a také nášup technologií přímo od Sony. Zmíněna byla především X-Reality PRO...
Sony uvádí na trh nový Full LED TV
Hlavní body, které Sony zdůrazňuje u nových televizorů HX955, jsou tři. Jednak je to štíhlý design s LED podsvícením pod celou obrazovkou, detailní obraz i ve 3D díky X-Reality PRO, jež má poskytnout syté barvy, vysoký kontrast a ostré zobrazení a pak přístup k televizním archívům, filmům, hudbě, aplikacím a dalšímu obsahu na internetu pomocí integrovaného rozhraní Wi-Fi. O 3D zobrazení se postará technologie 3D Super Resolution, přičemž k televizoru dostaneme také dva páry aktivních 3D brýlí.

Díky podsvícení Full LED si televizor může rozdělit obraz do zón a u nich dle potřeby dynamicky měnit podsvícení tak, aby bylo dosaženo vždy co nejvyššího kontrastu. O řízení provozu se postará obrazový procesor Sony X-Reality PRO a pro další zábavu nad rámec televizního vysílání tu je služba Sony Internet TV a síť Sony Entertainment Network s dalším materiálem pro sledování či poslech. A samozřejmě nechybí ani přístup na Twitter, Facebook, YouTube či Skype.
Konstrukce televizoru je minimalistická, aby mohl nenápadně zapadnout do obývacího pokoje. Podstavec je vyroben z hliníku a umožní nastavit náklon do 6°, abychom mohli HX955 postavit i na nízký nábytek a měli na něj dobrý výhled. K dispozici budou u nás dva modely, a to už od začátku prosince, tedy za pár týdnů.

Konkrétně to bude model KDL-65HX955BAEP s cenou 130000 Kč s daní a KDL-55HX955BAEP za 77000 Kč. Jedná se o 65" a 55" úhlopříčku.

Zdroj: TZ Sony