www.tvfreak.cz
>
>
>

Sony uvádí laserové projektory VPL-PHZ50 a PHZ60 s 3LCD

Sony uvádí laserové projektory VPL-PHZ50 a PHZ60 s 3LCD
, , aktualita
Společnost Sony představila dva nové profesionální projektory s technologií 3LCD. Jde o modely VPL-PHZ50 a VPL-PHZ60, které se liší maximální světelným tokem. U lepšího modelu dosahuje až 6000 lumenů.
K oblíbeným
reklama
V nabídce profesionálních projektorů značky Sony se objevily dva nové modely VPL-PHZ50 a VPL-PHZ60. Ty se hodí např. pro konferenční místnosti, učebny a podobně. V zásadě liší akorát světelným tokem, který u prvního modelu činí 5000 lumenů, u druhého už dle názvu 6000 lumenů (maximální hodnoty uprostřed obrazu činí 5400 lm, resp. 6500 lm). Oba dva disponují technologií 3LCD, konkrétně jde o trojici 0,64" BrightEra LCD s rozlišením 1920×1200 pixelů a poměrem stran 16:10. Celkově tak nabídnou 6,9 milionu pixelů. Objektiv podporuje vertikální posun od -35 % do +55 %, horizontálně je to pak +/-15 %. Korekce lichoběžníkového zkreslení je možná o 30° do obou směrů horizontálně i vertikálně. Obraz může být promítán na úhlopříčku 40" až 300" (1,02 až 7,62 metru).
 
Sony VPL-PHZ60
 
Projektory mají sice maximálně WUXGA rozlišení, ale na vstupu jim nebude vadit ani 4K video. Vstupů je tu hned několik. Jedním je 15pinový Mini D-Sub, dále tu máme dvakrát HDMI,  dispozici je i síťová koncovka RJ-45 pro připojení k počítačové síti. Dále tu máme kompozitní vstup a 3,5mm audio jack pro výstup. Našlo se zde místo i pro 9pinový D-Sub (RS232C) a nechybí ani jeden port USB-A. Reproduktory mají výkon 16 W. Hluk projektoru činí 35, resp. 37 dB(A), v režimu Middle se sníženým světelným tokem na 4000, resp. 4500 lm je to pak 32, resp. 34 dB(A). Spotřeba činí 418 W, ve standby pak 0,5 W. Rozměry činí 422×129×338 mm se vším příslušenstvím, hmotnost je 6,6 kg, resp. 7 kg. Prodej bude zahájen v lednu 2021.
 
Zdroj: pro.sony


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Srolovatelnou TV LG Rollable OLED R si prý zatím koupilo 10 lidí Srolovatelnou TV LG Rollable OLED R si prý zatím koupilo 10 lidí
LG prodává v Koreji srolovatelnou televizi Signature Rollable OLED R, konkrétně jde o 65" variantu 65RX OLED TV. Její cena je ale doslova astronomická, a tak není divu, že si ji údajně pořídilo jen 10 lidí.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Sony A90J: kolik budou stát vlajkové OLED TV? Sony A90J: kolik budou stát vlajkové OLED TV?
Již tento měsíc vstoupí na vybrané evropské trhy série A90J od Sony. Prozatím ve dvou úhlopříčkách, na třetí z nich si zákazníci počkají. Cena je nakonec nižší, než se předpokládalo. Konečně totiž známé oficiální ceny v eurech.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Skylink odemyká sportovní kanály a rozšiřuje originální obsah na Skylink 7 Skylink odemyká sportovní kanály a rozšiřuje originální obsah na Skylink 7
Od dnešního dne jsou ve volném vysílání Skylinku k dispozici dva sportovní kanály a jeden další pro kutily. Operátor také oznámil rozšíření obsahu na svém vlastním programu Skylink 7. kde mohou diváci sledovat několik nových seriálů.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
LG prý chystá stylové televize OLED.EX. Tady jsou první obrázky LG prý chystá stylové televize OLED.EX. Tady jsou první obrázky
LG by nás tento měsíc mohlo překvapit novou řadou OLED TV, která bude zaměřena hlavně na design. Ponese údajně název OLED.EX a o její výbavě toho zatím moc nevíme. Na internet ovšem unikla podoba televizoru.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
SoundBeamer: revoluční reproduktor, který neruší okolí SoundBeamer: revoluční reproduktor, který neruší okolí
Na Kickstarteru se objevil projekt „soukromého reproduktoru“ SoundBeamer 1.0, který by se měl stát alternativou ke sluchátkům. Zvuk totiž šíří pouze k posluchači, zatímco okolí nic neslyší, případně nerozumí tomu, co posloucháte.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik