Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Sony představil novou službu s 3D videem

15.7.2011, Martin Stančík, aktualita
Japonská společnost Sony včera oznámila spuštění nové bezplatné služby, která nabídne vlastníkům televizorů Bravia trojrozměrná videa a vydání dvou nových Blu-ray přehrávačů pro japonský trh.
Služba s názvem "3D Experience" je dostupná pro vlastníky 3D LCD televizorů Sony BRAVIA bez jakékoli další registrace. V nejbližší době by služba měla být dostupná i pro vlastníky vybraných domácích kin v pěti zemích: USA, Kanadě, Velké Británii, Německu a Francii. 3D Experience nabídne přístup k 3D klipům (v současné době jich je 30) z celé řady odvětví (filmy, hudba, sport, dokumenty). Mezi dostupný obsah patří mimo jiné "Vybrané momenty z Wimbledonu 2011," trailery k novým filmům a hudební klipy.


Sony včera také představil dva Blu-ray přehrávače pro japonský trh - BDZ-AT350S a BDZ-AT750W. Oba modely jsou opatřeny procesorem Sony CREAS 4 pro ostrá HD videa, 500GB interním pevným diskem, podporou 3D a 60p HD videí a nahráváním BDXL médií. Přehrávače jsou kompatibilní s 3D kamerami od Sony, takže umožňují uživatelům zálohovat jejich 1080p 3D filmy na Blu-ray disky. BDZ-AT350S je opatřen jedním digitálním TV tunerem, BDZ-AT750W má tunery dva. Oba modely mají stejné porty: HDMI (podpora 1080 60p/24p), D4, stereo audio, USB. Cena pro japonský trh byla stanovena na 823 dolarů a 1076 dolarů.

Zdroj: Cdrinfo.com