www.tvfreak.cz
>
>
>

Služba Netflix rozšiřuje nabídku her o další 3 nové tituly

Služba Netflix rozšiřuje nabídku her o další 3 nové tituly
, , aktualita
Streamovací služba Netflix se poslední dobou snaží prorazit i v oblasti her. K nedávno přidaným hrám Asphalt Xtreme a Bowling Ballers nyní přibývají další tři herní tituly. Nadále jsou bez reklam a nákupů ve hrách.
K oblíbeným
reklama
Netflix není už jen streamovací službou. V poslední době rozšířil svou nabídku i o mobilní hry. Ty si lze nainstalovat z obchodů s aplikacemi, nicméně je potřeba mít předplatné služby. Nemají však žádné další náklady, takže jsou bez reklam nebo nákupů v aplikaci. Nedávno byla nabídka rozšířena o vzkříšený Asphalt Xtreme od Gameloftu a Bowling Ballers, nyní přichází další tři hry.
 
Hry na Netflixu
 
Nejde sice zrovna o nějaké trháky, které by samy o sobě měly Netflixu přitáhnout obrovské množství nových uživatelů, ukazují ale, že se služba snaží na nabídce zapracovat a že v budoucnu možná půjde o zajímavé předplatné, které bude obsahovat jak filmy seriály, tak i velké množství her. A to už může být argument při volbě streamovací služby. 
 

 
Novými hrami jsou Dominoes Café (domino - Android/iOS), Knittens (klasické "spoj tři stejného druhu" - Android/iOS) a Wonderputt Forever (golf - Android/iOS). Na iOSu jsou pak k dispozici i již zmíněné Asphalt Xtreme, Bowling Ballers a Card Blast! V případě Androidu je nabídka o něco bohatší.
 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Netflix získal dalších 8,3 milionů uživatelů, čekalo se ale více Netflix získal dalších 8,3 milionů uživatelů, čekalo se ale více
Streamovací služba Netflix zveřejnila výsledky za poslední čtvrtletí. Přestože dokázala získat dalších 8,3 milionu uživatelů, očekávalo se více a zpomalující nárůst se projevil v panice akcionářů a výrazném propadu hodnoty firmy.
21.1.2022, aktualita, Milan Šurkala
YouTube Originals končí, Premium bude i za levnější roční předplatné YouTube Originals končí, Premium bude i za levnější roční předplatné
Po necelých 6 letech existence YouTube Originals tento program končí. Streamovací službě, kterou brzy opustí její vedoucí, se nikdy nepodařilo výrazněji prorazit a zůstanou po ní jen dva podpůrné fondy.
19.1.2022, aktualita, Milan Šurkala
Sony představuje televize Bravia XR A95K s technologií QD-OLED Sony představuje televize Bravia XR A95K s technologií QD-OLED
Sony představilo svou první QD-OLED televizi Bravia XR A95K. Ta má kombinovat vysoký kontrast OLED technologie s vysokým jasem typickým pro QLED. V podstatě tak jde o QLED s OLED podsvícením.
12.1.2022, aktualita, Milan Šurkala
Vizio uvádí herní televize M-Series, zvládnou až 240 Hz Vizio uvádí herní televize M-Series, zvládnou až 240 Hz
Vizio přichází na trh s novými herními chytrými televizemi M-series Quantum X LCD TV. Ty se mají pochlubit možností dosáhnout až 240Hz obnovovací frekvence, chybět nebude ani funkce variabilní frekvence (VRR).
11.1.2022, aktualita, Milan Šurkala
Hisense uvádí nové televize vrcholící řadou U9H se 120 Hz a Mini LED Hisense uvádí nové televize vrcholící řadou U9H se 120 Hz a Mini LED
Společnost Hisense také představila na veletrhu CES 2022 několik novinek. Ukázala prémiové modely řad U9H, U8H, U7H a U6H, nicméně nezapomněla ani na cenově příznivější modely A7H, A6H a A4H.
9.1.2022, aktualita, Milan Šurkala