Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Služba Netflix rozšiřuje nabídku her o další 3 nové tituly

5.12.2021, Milan Šurkala, aktualita
Streamovací služba Netflix se poslední dobou snaží prorazit i v oblasti her. K nedávno přidaným hrám Asphalt Xtreme a Bowling Ballers nyní přibývají další tři herní tituly. Nadále jsou bez reklam a nákupů ve hrách.
Netflix není už jen streamovací službou. V poslední době rozšířil svou nabídku i o mobilní hry. Ty si lze nainstalovat z obchodů s aplikacemi, nicméně je potřeba mít předplatné služby. Nemají však žádné další náklady, takže jsou bez reklam nebo nákupů v aplikaci. Nedávno byla nabídka rozšířena o vzkříšený Asphalt Xtreme od Gameloftu a Bowling Ballers, nyní přichází další tři hry.
 
Hry na Netflixu
 
Nejde sice zrovna o nějaké trháky, které by samy o sobě měly Netflixu přitáhnout obrovské množství nových uživatelů, ukazují ale, že se služba snaží na nabídce zapracovat a že v budoucnu možná půjde o zajímavé předplatné, které bude obsahovat jak filmy seriály, tak i velké množství her. A to už může být argument při volbě streamovací služby. 
 

 
Novými hrami jsou Dominoes Café (domino - Android/iOS), Knittens (klasické "spoj tři stejného druhu" - Android/iOS) a Wonderputt Forever (golf - Android/iOS). Na iOSu jsou pak k dispozici i již zmíněné Asphalt Xtreme, Bowling Ballers a Card Blast! V případě Androidu je nabídka o něco bohatší.
 
 


Autor: Milan Šurkala
Vystudoval doktorský program v oboru informatiky a programování se zaměřením na počítačovou grafiku. Nepřehlédněte jeho seriál Fotíme s Koalou o základech fotografování.