SledováníTV zdarma na 6 měsíců? TCL rozdává dárek k TV a soundbarům

SledováníTV zdarma na 6 měsíců? TCL rozdává dárek k TV a soundbarům
, , aktualita
Pokud si zakoupíte televizor TCL nebo Thomson, případně soundbar TCL, máte nárok na vyzkoušení služby SledováníTV po dobu 6 měsíců. Balíček v hodnotě 1 880 Kč obsahuje více než stovku kanálů.
K oblíbeným
reklama
Výrobce elektroniky TCL a poskytovatel IPTV služby SledováníTV si přichystali zajímavou marketingovou akci, díky které mohou noví zákazníci sledovat až půl roku televizi přes internet bez zaplacení jediné koruny. Bonus získáte při zakoupení TCL Android TV, Thomson Android TV nebo soundbaru TCL na českém trhu v období od 8. června až do 31. prosince 2021. Následně máte 30 dnů na to, abyste si výrobek zaregistrovali na webové stránce sledovanitv.cz/tcl (pokud tedy nákup provedete na samém konci roku, musíte jej zaregistrovat do 31. ledna 2022).
 
 
Na stránce stačí vyplnit sériové číslo televizoru či soundbaru, obchod a pár základních osobních údajů. Po ověření dojde k aktivaci balíčku a vám stačí si stáhnout aplikaci SledováníTV v Obchodu Play, kde se přihlásíte pomocí svého nově vytvořeného účtu. Nabídka není určena pro stávající zákazníky služby. Bonus v hodnotě 1 880 Kč obsahuje hned několik balíčků, které byly spojeny do jednoho. Zaprvé se jedná o balíček Základ s 85 televizními kanály – kromě stanic známých z digitálního pozemního vysílání se jedná např. o slovenské nebo regionální stanice. Každý měsíc jsou odemčeny také dva kanály na promo pozici (v červnu jsou to dětské programy Minimax a Rik). Součástí je také 66 rádií.
 
Balíček Základ bude divákům dostupný po dobu 6 měsíců. Na jeden měsíc bude divákům aktivován balíček HBO s kanály HBO, HBO2 a HBO3 i online videotékou HBO GO. Na měsíc bude k dispozici také balíček s kanály Sport 1 a Sport 2, na tří měsíce se potom zpřístupní balíček FilmBox včetně filmotéky FilmBox OD se 158 snímky. Celkem tedy na diváky čeká až 103 kanálů a dvě online videotéky s neomezeným přístupem.
 
 
Zůstávají také další výhody služby SledováníTV, jako je místo v cloudu pro 25 hodin nahrávek nebo možnost zpětného přehrávání po dobu 7 dní. Vybrané kanály jsou dostupné v kvalitě Full HD nebo 4K. Službu lze používat až na 2 spárovaných Smart TV a 2 mobilních zařízeních. Televizní vysílání tedy můžete sledovat i na cestách včetně ostatních zemí EU.
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Adobe Premiere Elements 2022 vylepšuje např. automatické rámování Adobe Premiere Elements 2022 vylepšuje např. automatické rámování
Vedle nového Photoshopu Elements 2022 se objevil i video editor Premiere Elements 2022. Ten např. usnadňuje volbu poměru stran včetně automatického vyhledání objektu. Máme zde i lepší možnost práce se světly a stíny.
8.10.2021, aktualita, Milan Šurkala
Netflix upraví Squid Game, lidé volají na čísla ze seriálu Netflix upraví Squid Game, lidé volají na čísla ze seriálu
Veleúspěšný seriál Squid Game, který bere přední příčky statistiky sledovanosti na Netflixu, má trochu problém. Telefonní čísla zobrazená v seriálu skutečně existují a jejich majitelé nyní nemají ani trochu klidu.
7.10.2021, aktualita, Milan Šurkala
Netflix uvedl omezený bezplatný plán dokonce bez reklam, ale jen v jediné zemi Netflix uvedl omezený bezplatný plán dokonce bez reklam, ale jen v jediné zemi
Netflix zkouší další způsob, jak získat nové uživatele. Jedním z nich je bezplatný plán dokonce i bez reklam. Pochopitelně přinese několik omezení a dostupný bude jen v jedné zemi. A ta naše to bohužel není.
25.9.2021, aktualita, Milan Šurkala
GoPro Hero10 Black umí 5.3K video při 60 fps GoPro Hero10 Black umí 5.3K video při 60 fps
GoPro uvádí novou generaci svých odolných outdoorových kamer Hero10 Black. Nový procesor GP2 slibuje vyšší výkony a posouvá schopnosti videa zase o něco dále. Těšit se můžeme na 4K při 120 fps nebo 5.3K při 60 fps.
18.9.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
LG DVLED TV: až 8K rozlišení s 325" (825,5cm) úhlopříčkou LG DVLED TV: až 8K rozlišení s 325" (825,5cm) úhlopříčkou
LG představilo nové televize s technologií DVLED (Direct View LED). Nabízí se v rozlišeních 2K, 4K a 8K, poměrech stran 16:9 i 32:9. Úhlopříčky mohou mít 108" až 325" u klasického poměru, s tím nejširším se končí dokonce až na 393".
15.9.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář