SledováníTV zdarma na 6 měsíců? TCL rozdává dárek k TV a soundbarům

SledováníTV zdarma na 6 měsíců? TCL rozdává dárek k TV a soundbarům
, , aktualita
Pokud si zakoupíte televizor TCL nebo Thomson, případně soundbar TCL, máte nárok na vyzkoušení služby SledováníTV po dobu 6 měsíců. Balíček v hodnotě 1 880 Kč obsahuje více než stovku kanálů.
K oblíbeným
reklama
Výrobce elektroniky TCL a poskytovatel IPTV služby SledováníTV si přichystali zajímavou marketingovou akci, díky které mohou noví zákazníci sledovat až půl roku televizi přes internet bez zaplacení jediné koruny. Bonus získáte při zakoupení TCL Android TV, Thomson Android TV nebo soundbaru TCL na českém trhu v období od 8. června až do 31. prosince 2021. Následně máte 30 dnů na to, abyste si výrobek zaregistrovali na webové stránce sledovanitv.cz/tcl (pokud tedy nákup provedete na samém konci roku, musíte jej zaregistrovat do 31. ledna 2022).
 
 
Na stránce stačí vyplnit sériové číslo televizoru či soundbaru, obchod a pár základních osobních údajů. Po ověření dojde k aktivaci balíčku a vám stačí si stáhnout aplikaci SledováníTV v Obchodu Play, kde se přihlásíte pomocí svého nově vytvořeného účtu. Nabídka není určena pro stávající zákazníky služby. Bonus v hodnotě 1 880 Kč obsahuje hned několik balíčků, které byly spojeny do jednoho. Zaprvé se jedná o balíček Základ s 85 televizními kanály – kromě stanic známých z digitálního pozemního vysílání se jedná např. o slovenské nebo regionální stanice. Každý měsíc jsou odemčeny také dva kanály na promo pozici (v červnu jsou to dětské programy Minimax a Rik). Součástí je také 66 rádií.
 
Balíček Základ bude divákům dostupný po dobu 6 měsíců. Na jeden měsíc bude divákům aktivován balíček HBO s kanály HBO, HBO2 a HBO3 i online videotékou HBO GO. Na měsíc bude k dispozici také balíček s kanály Sport 1 a Sport 2, na tří měsíce se potom zpřístupní balíček FilmBox včetně filmotéky FilmBox OD se 158 snímky. Celkem tedy na diváky čeká až 103 kanálů a dvě online videotéky s neomezeným přístupem.
 
 
Zůstávají také další výhody služby SledováníTV, jako je místo v cloudu pro 25 hodin nahrávek nebo možnost zpětného přehrávání po dobu 7 dní. Vybrané kanály jsou dostupné v kvalitě Full HD nebo 4K. Službu lze používat až na 2 spárovaných Smart TV a 2 mobilních zařízeních. Televizní vysílání tedy můžete sledovat i na cestách včetně ostatních zemí EU.
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Netflix asi uvede streamování her: Přichází Mike Verdu ze Zyngy, FB a EA Mobile Netflix asi uvede streamování her: Přichází Mike Verdu ze Zyngy, FB a EA Mobile
Streamovací služba Netflix možná bude mít ještě širší záběr něž dnes. Poslední události totiž napovídají tomu, že by mohla přijít se systémem streamování her. Zda to bude obdoba Apple Arcade nebo něčeho podobného, to ukáže až čas.
16.7.2021, aktualita, Milan Šurkala
Marvelovka Black Widow: úspěšný start i na streamovací službě Disney Plus Marvelovka Black Widow: úspěšný start i na streamovací službě Disney Plus
Marvelovka Black Widow se Scarlett Johansson se konečně dostala do kin. Nebylo to ale jenom tam. Současně byla uvedena i na streamovací službu Disney Plus, kde zaznamenala velký divácký úspěch.
12.7.2021, aktualita, Milan Šurkala
Netflix v červenci 2021: všechny nové seriály a filmy z originální produkce Netflix v červenci 2021: všechny nové seriály a filmy z originální produkce
Netflix přivítá letní prázdniny hororovou trilogií Ulice strachu s herci ze Stranger Things, polské mysteriózní krimi Bažina 1997 nebo příběh odehrávající se v době černobylské havárie. Přijde také nová řada reality show Too Hot to Handle.
2.7.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Pro náročné: Panasonic uvede laserový projektor s 240 Hz a 5 200 lumeny Pro náročné: Panasonic uvede laserový projektor s 240 Hz a 5 200 lumeny
Panasonic oznámil nový laserový projektor PT-FRQ50 pro plynulý a detailní obraz. Díky upscalingu umí vytvořit obraz v rozlišení až 4K. S tímto projektorem se ovšem nesetkáte v obývacích, určen je hlavně pro firemní zákazníky.
30.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
HBO Max poprvé expanduje mimo USA, ale zatím vynechává ČR HBO Max poprvé expanduje mimo USA, ale zatím vynechává ČR
Platforma HBO Max se objevilo ve 39 nových oblastech Latinské Ameriky a Karibiku. Diváci budou mít možnost zvolit i nový mobilní plán s nižší cenou. Do Evropy se náhrada za HBO GO rozšíří později v roce 2021.
30.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik