Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

SledováníTV zdarma na 6 měsíců? TCL rozdává dárek k TV a soundbarům

20.6.2021, Jáchym Šlik, aktualita
Pokud si zakoupíte televizor TCL nebo Thomson, případně soundbar TCL, máte nárok na vyzkoušení služby SledováníTV po dobu 6 měsíců. Balíček v hodnotě 1 880 Kč obsahuje více než stovku kanálů.
Výrobce elektroniky TCL a poskytovatel IPTV služby SledováníTV si přichystali zajímavou marketingovou akci, díky které mohou noví zákazníci sledovat až půl roku televizi přes internet bez zaplacení jediné koruny. Bonus získáte při zakoupení TCL Android TV, Thomson Android TV nebo soundbaru TCL na českém trhu v období od 8. června až do 31. prosince 2021. Následně máte 30 dnů na to, abyste si výrobek zaregistrovali na webové stránce sledovanitv.cz/tcl (pokud tedy nákup provedete na samém konci roku, musíte jej zaregistrovat do 31. ledna 2022).
 
 
Na stránce stačí vyplnit sériové číslo televizoru či soundbaru, obchod a pár základních osobních údajů. Po ověření dojde k aktivaci balíčku a vám stačí si stáhnout aplikaci SledováníTV v Obchodu Play, kde se přihlásíte pomocí svého nově vytvořeného účtu. Nabídka není určena pro stávající zákazníky služby. Bonus v hodnotě 1 880 Kč obsahuje hned několik balíčků, které byly spojeny do jednoho. Zaprvé se jedná o balíček Základ s 85 televizními kanály – kromě stanic známých z digitálního pozemního vysílání se jedná např. o slovenské nebo regionální stanice. Každý měsíc jsou odemčeny také dva kanály na promo pozici (v červnu jsou to dětské programy Minimax a Rik). Součástí je také 66 rádií.
 
Balíček Základ bude divákům dostupný po dobu 6 měsíců. Na jeden měsíc bude divákům aktivován balíček HBO s kanály HBO, HBO2 a HBO3 i online videotékou HBO GO. Na měsíc bude k dispozici také balíček s kanály Sport 1 a Sport 2, na tří měsíce se potom zpřístupní balíček FilmBox včetně filmotéky FilmBox OD se 158 snímky. Celkem tedy na diváky čeká až 103 kanálů a dvě online videotéky s neomezeným přístupem.
 
 
Zůstávají také další výhody služby SledováníTV, jako je místo v cloudu pro 25 hodin nahrávek nebo možnost zpětného přehrávání po dobu 7 dní. Vybrané kanály jsou dostupné v kvalitě Full HD nebo 4K. Službu lze používat až na 2 spárovaných Smart TV a 2 mobilních zařízeních. Televizní vysílání tedy můžete sledovat i na cestách včetně ostatních zemí EU.
 
Zdroj: Tisková zpráva