www.tvfreak.cz
>
>

SledováníTV přidává podporu titulků pro desítky kanálů

SledováníTV přidává podporu titulků pro desítky kanálů
, , aktualita
Placená televize SledováníTV přidala před Vánoci možnost zobrazení titulků. Tuto novinku ocení třeba diváci, kteří si chtějí užít film v původním znění. Zatím funguje na vybraných platformách.
K oblíbeným
reklama
Do internetové televize SledovaniTV se dostala nová funkce, která před nadcházejícími vánočními svátky potěší řadu diváku. Jedná se možnost výběru titulků, která v této službě dosud chyběla. Funkce je určena jak pro milovníky filmů v původním znění s titulky, tak neslyšící uživatele. Dostupnost titulků se liší podle toho, zda je nabízí daný kanál, a pochopitelně nemusí být dostupné pro všechny pořady. Třeba Česká televize nabízí titulky pro neslyšící v případě většiny vysílaných pořadů, placené filmové kanály zase často podporují titulky v různých jazycích. Operátor konkrétně jako příklady zmiňuje češtinu, slovenštinu, angličtinu, němčinu, španělštinu nebo maďarštinu.
 
 
Podporu titulků aktuálně najdete v aplikacích pro Android TV, Apple TV a mobilní zařízení (Android, iOS), stejně jako na webu a v původních set-top boxech Arris. Do konce týdne by měla být funkce dostupná také pro majitele novějších set-top boxů s Androidem. V budoucnu se budou titulky rozšiřovat i na dalších platformy. Hned zkraje roku je plánována podpora televizorů LG a Samsung, následně se dostane třeba také na televizory od Hisense. Aktualizace se týká pouze nové verze aplikace, starší podporu titulků nedostane. Operátor na svém facebookovém profilu upřesňuje, že titulky lze v přehrávači aktivovat pod ikonou „bubliny“.
 
 
V současné době jsou titulky dostupné na několika desítkách kanálů z nabídky SledováníTV. Kromě programů České televize, Novy a Primy se jedná třeba o HBO, Cinemax nebo AXN. Podle provozovatele služby budou v budoucnu přidány další kanály.

 

Kanály v nabídce SledováníTV s možností titulků:

  • ČT1, ČT 2, ČT 3, ČT24, ČT Sport, Déčko, Nova , Nova 2, Nova Cinema , Nova Gold , Nova Action, Prima, Prima Max, Prima Cool , Prima Zoom, Prima Love, Prima Krimi, Prima Comedy Central, Joj Cinema, AXN Black, AXN White HBO, HBO 2, HBO 3, Cinemax , Cinemax 2, Film Europe, Filmbox Arthouse, Extreme Sports


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Denon Home Sound Bar 550 slibuje prostorový zvuk bez dalších reproduktorů Denon Home Sound Bar 550 slibuje prostorový zvuk bez dalších reproduktorů
Denon začne prodávat prémiový soundbar, který je sice skromný svými rozměry, ale nikoliv funkcemi. Uživatelům nabídne prostorový zvuk Dolby Atmos a DTS:X, nebo konektor HDMI eARC. Nechybí kompatibilita se systémem HEOS.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
TCL oznámilo nové miniLED TV s HDMI 2.1 a Google TV TCL oznámilo nové miniLED TV s HDMI 2.1 a Google TV
Evropské nabídce televizí TCL pro rok 2021 bude vévodit 8K TV s technologií miniLED „OD Zero“. Dočkáme se ovšem i dalších modelů , které budou cenově dostupnější a některé z nich konečně nabídnou i HDMI 2.1.
17.1.2021, aktualita, Jáchym Šlik
OLED TV čeká další zmenšení. Letos přijdou 42" modely OLED TV čeká další zmenšení. Letos přijdou 42" modely
Letos se na trhu objeví první 42palcové OLED TV. Dosud nejmenší úhlopříčka přitom činila 48 palců. Zároveň byly představeny první OLED TV s 83palcovými panely od LG Display. Přesto společnost odkládá konec výroby LCD.
16.1.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Rok 2021 na Netflixu ve znamení nových filmů. Každý týden jeden Rok 2021 na Netflixu ve znamení nových filmů. Každý týden jeden
Netflix si pro letošní rok přichystal 70 nových filmů z vlastní produkce Každý týden bude mít premiéru minimálně jedna novinka. Ve filmech si zahrají i hvězdy jako Leonardo DiCaprio, Sandra Bullock, Dwayne Johnson či Meryl Streep.
14.1.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Sony nasadí kodek AV1 a spustí streamovací službu Bravia Core Sony nasadí kodek AV1 a spustí streamovací službu Bravia Core
Sony se stává dalším výrobcem, který ve svých televizích bude podporovat kodek AV1. Firma také nabídne filmy na nové platformě pro streamovaná videa Bravia Core, která slibuje více než pětinásobný bitrate ve srovnání s Netflixem.
14.1.2021, aktualita, Jáchym Šlik