Skylink v říjnu odemkl programy Spektrum HD a Arena Sport 1

Skylink v říjnu odemkl programy Spektrum HD a Arena Sport 1
, , aktualita
Skylink tento měsíc opět zpřístupnil některé programy zdarma. Tentokrát si na své přijdou fanoušci dokumentů a sportu. Skylink také potvrdil, že se chce v budoucnu zaměřit na ještě více exkluzivního obsahu, jako jsou vlastní seriály.
K oblíbeným
reklama
Skylink pro své zákazníky každý měsíc odemkne jeden či více programů, které jsou běžně placené, aby si je mohli vyzkoušet všichni předplatitelé bez ohledu na využívaný balíček. Minulý měsíc se jednalo o filmový kanál Epic Drama HD a dětský Minimax, ale ani v říjnu zákazníci nepřijdou zkrátka. V rámci volného vysílání jsou opět připraveny dva kanály. Spektrum HD s širokou nabídkou dokumentů a Arena Sport 1, která potěší sportovní fanoušky.
 
 
Na Spektrum HD, které je známé svými dokumenty o přírodě, cestování a především vědě a technice, aktuálně vysílá sedmou řadu seriálu Život v sevření mrazu o každodenním životě na Aljašce. V seriálu Infikuj mě! se zase Dr. Mike Leahy, expert v oboru virologie, vydává objevovat nejhorší mikroorganismy na světě. Slovenský kanál Arena Sport 1 potom láká na zápasy Evropské ligy, závody Nascar nebo dokonce turnaje extraligy stolního tenisu.
 
Jak si naladit volně vysílané programy? Pokud používáte certifikovaný přijímač s funkcí Fast Scan, nemusíte v zásadě nic řešit a programy by se v nabídce měly objevit automaticky. V opačném případě bude nutné provést ruční naladění, a to prostřednictvím parametrů uváděných v tabulce níže. Kanály Spektrum HD i Arena Sport 1 jsou navíc dostupné prostřednictvím služby Skylink Live TV, takže můžete jejich vysílání sledovat na smartphonu, tabletu, počítači nebo chytrém televizoru.
 
 

Technické parametry pro naladění programů

 
Program: Spektrum HD Arena sport 1
Pozice ve FastScan: 126 110
Satelit: Astra 23,5°E Astra 23,5°E
Kmitočet: 12 090 MHz 12 187 MHz
Polarizace: Vertikální Horizontální
FEC: 2/3 2/3
Symbolová rychlost: 29 900 kS/s 29 900 kS/s
Norma: DVB-S2/ 8PSK DVB-S2/ 8PSK
Pilot: OFF OFF
 
Skylink také přislíbil, že divákům nabídne ještě více kvalitního exkluzivního obsahu, a to prostřednictvím svého kanálu Skylink 7. Připomněl při této příležitosti seriály Vítejte ve Švédsku, Domácí hřiště, Zmijovisko či připravované francouzské drama z prostředí politiky Černý baron. Pokud nestihnete jejich živé vysílání na Skylink 7, najdete je také ve videopůjčovně v rámci Skylink Live TV.
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Čipset Amlogic S805X2 s podporou AV1 míří do prvních TV boxů Čipset Amlogic S805X2 s podporou AV1 míří do prvních TV boxů
Po několika letech od představení se začíná čip Amlogic S805X2 dostávat do prvních zařízení. Odtud máme také technické detaily o tomto nástupci pro S805X a S805Y. Kromě vyššího výkonu nabídne i nový kodek AV1.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Po zkušebním období Netflix zrušil také stránku s obsahem zdarma Po zkušebním období Netflix zrušil také stránku s obsahem zdarma
Před časem Netflix v Česku zrušil možnost vyzkoušet si jeho služby na 30 dní zdarma. A nyní odstranil také speciální stránku, kde bylo možné zhlédnout několik filmů a epizod populárních seriálů i bez předplatného.
16.5.2021, aktualita, Jáchym Šlik
LG OLED TV zatím nepodporují hraní ve 4K120 s Dolby Vision na Xboxu LG OLED TV zatím nepodporují hraní ve 4K120 s Dolby Vision na Xboxu
Microsoft oficiálně potvrdil testování her v Dolby Vision na konzolích Xbox Series X/S. Majitelé LG OLED TV si ovšem všimli, že novinka nefunguje při použití vstupu 4K120. Oprava by měla přijít brzy. Majitelé konkurenčních televizí mají potom smůlu úplně.
16.5.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Disney+ už má 103,6 milionu předplatitelů, čekalo se ale více Disney+ už má 103,6 milionu předplatitelů, čekalo se ale více
Streamovací služba Disney+ překonala hranici 100 milionů předplatitelů. Konkrétně jde o 103,6 milionu, což je velmi pěkné číslo, nicméně ne tak vysoké, jak se čekalo. Zábavní parky se sice otevírají, ale prozatím přináší ztráty.
16.5.2021, aktualita, Milan Šurkala
Disney zkrátí exkluzivní období pro kina na polovinu. Následuje konkurenci Disney zkrátí exkluzivní období pro kina na polovinu. Následuje konkurenci
Disney je dalším velkým studiem, které se rozhodlo zkrátit období, po které jsou jeho filmy exkluzivně dostupné v kinech. Některé snímky bude možné streamovat již po 45 dnech od premiéry. Disney+ hlásí zpomalení růstu počtu předplatitelů.
15.5.2021, aktualita, Jáchym Šlik