Skylink v říjnu odemkl programy Spektrum HD a Arena Sport 1

Skylink v říjnu odemkl programy Spektrum HD a Arena Sport 1
, , aktualita
Skylink tento měsíc opět zpřístupnil některé programy zdarma. Tentokrát si na své přijdou fanoušci dokumentů a sportu. Skylink také potvrdil, že se chce v budoucnu zaměřit na ještě více exkluzivního obsahu, jako jsou vlastní seriály.
K oblíbeným
reklama
Skylink pro své zákazníky každý měsíc odemkne jeden či více programů, které jsou běžně placené, aby si je mohli vyzkoušet všichni předplatitelé bez ohledu na využívaný balíček. Minulý měsíc se jednalo o filmový kanál Epic Drama HD a dětský Minimax, ale ani v říjnu zákazníci nepřijdou zkrátka. V rámci volného vysílání jsou opět připraveny dva kanály. Spektrum HD s širokou nabídkou dokumentů a Arena Sport 1, která potěší sportovní fanoušky.
 
 
Na Spektrum HD, které je známé svými dokumenty o přírodě, cestování a především vědě a technice, aktuálně vysílá sedmou řadu seriálu Život v sevření mrazu o každodenním životě na Aljašce. V seriálu Infikuj mě! se zase Dr. Mike Leahy, expert v oboru virologie, vydává objevovat nejhorší mikroorganismy na světě. Slovenský kanál Arena Sport 1 potom láká na zápasy Evropské ligy, závody Nascar nebo dokonce turnaje extraligy stolního tenisu.
 
Jak si naladit volně vysílané programy? Pokud používáte certifikovaný přijímač s funkcí Fast Scan, nemusíte v zásadě nic řešit a programy by se v nabídce měly objevit automaticky. V opačném případě bude nutné provést ruční naladění, a to prostřednictvím parametrů uváděných v tabulce níže. Kanály Spektrum HD i Arena Sport 1 jsou navíc dostupné prostřednictvím služby Skylink Live TV, takže můžete jejich vysílání sledovat na smartphonu, tabletu, počítači nebo chytrém televizoru.
 
 

Technické parametry pro naladění programů

 
Program: Spektrum HD Arena sport 1
Pozice ve FastScan: 126 110
Satelit: Astra 23,5°E Astra 23,5°E
Kmitočet: 12 090 MHz 12 187 MHz
Polarizace: Vertikální Horizontální
FEC: 2/3 2/3
Symbolová rychlost: 29 900 kS/s 29 900 kS/s
Norma: DVB-S2/ 8PSK DVB-S2/ 8PSK
Pilot: OFF OFF
 
Skylink také přislíbil, že divákům nabídne ještě více kvalitního exkluzivního obsahu, a to prostřednictvím svého kanálu Skylink 7. Připomněl při této příležitosti seriály Vítejte ve Švédsku, Domácí hřiště, Zmijovisko či připravované francouzské drama z prostředí politiky Černý baron. Pokud nestihnete jejich živé vysílání na Skylink 7, najdete je také ve videopůjčovně v rámci Skylink Live TV.
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Netflix v březnu 2021: všechny nové seriály a filmy z originální produkce Netflix v březnu 2021: všechny nové seriály a filmy z originální produkce
Březen na Netflixu přinese animovaný seriál podle slavné hry DOTA nebo detektivní novinku se Sherlockem Holmesem. Herečka a scénáristka Amy Poehler zase přinese očekávaný komediální film Moxie.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Nový energetický štítek pro televize od 1. 3. 2021. Co se změnilo? Nový energetický štítek pro televize od 1. 3. 2021. Co se změnilo?
EU od 1. března 2021 vyžaduje po výrobcích nové energetické štítky spotřebičů, které obsahují pouze třídy od A do G. To se týká také televizorů. Pro většinu aktuálních modelů to bude znamenat pád do nejnižší třídy G.
28.2.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Samsung je 15. rok v řadě jedničkou na trhu s TV. Xiaomi zabodovalo v Číně Samsung je 15. rok v řadě jedničkou na trhu s TV. Xiaomi zabodovalo v Číně
Samsung ani v roce 2020 nepředal štafetu nejúspěšnějšího výrobce televizí své konkurenci. Na celosvětovém trhu si udržel skoro třetinový podíl. Stupně vítězů doplňují LG a Sony. Xiaomi si připsalo úsměch na domácím trhu.
28.2.2021, aktualita, Jáchym Šlik
TCL slíbilo aktualizaci na Android 11 pro televize z let 2019 a 2020 TCL slíbilo aktualizaci na Android 11 pro televize z let 2019 a 2020
TCL oznámilo radostnou novinu pro majitele stávajících televizorů. Připravuje totiž update na Android 11, který se týká modelů z uplynulých dvou let. Zatím ovšem není jasné, zda přinese také rozhraní Google TV.
28.2.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Vývojář úspěšně portoval Android TV na Amazon Fire TV Stick 4K Vývojář úspěšně portoval Android TV na Amazon Fire TV Stick 4K
Amazon Fire TV Stick je sice vybaven Androidem, ale s výraznými úpravami bez podpory služeb od Googlu. Pro verzi z roku 2018 je ovšem nyní dostupný port Android TV, i když samozřejmě pouze neoficiálně.
27.2.2021, aktualita, Jáchym Šlik