Skylink v říjnu odemkl programy Spektrum HD a Arena Sport 1

Skylink v říjnu odemkl programy Spektrum HD a Arena Sport 1
, , aktualita
Skylink tento měsíc opět zpřístupnil některé programy zdarma. Tentokrát si na své přijdou fanoušci dokumentů a sportu. Skylink také potvrdil, že se chce v budoucnu zaměřit na ještě více exkluzivního obsahu, jako jsou vlastní seriály.
K oblíbeným
reklama
Skylink pro své zákazníky každý měsíc odemkne jeden či více programů, které jsou běžně placené, aby si je mohli vyzkoušet všichni předplatitelé bez ohledu na využívaný balíček. Minulý měsíc se jednalo o filmový kanál Epic Drama HD a dětský Minimax, ale ani v říjnu zákazníci nepřijdou zkrátka. V rámci volného vysílání jsou opět připraveny dva kanály. Spektrum HD s širokou nabídkou dokumentů a Arena Sport 1, která potěší sportovní fanoušky.
 
 
Na Spektrum HD, které je známé svými dokumenty o přírodě, cestování a především vědě a technice, aktuálně vysílá sedmou řadu seriálu Život v sevření mrazu o každodenním životě na Aljašce. V seriálu Infikuj mě! se zase Dr. Mike Leahy, expert v oboru virologie, vydává objevovat nejhorší mikroorganismy na světě. Slovenský kanál Arena Sport 1 potom láká na zápasy Evropské ligy, závody Nascar nebo dokonce turnaje extraligy stolního tenisu.
 
Jak si naladit volně vysílané programy? Pokud používáte certifikovaný přijímač s funkcí Fast Scan, nemusíte v zásadě nic řešit a programy by se v nabídce měly objevit automaticky. V opačném případě bude nutné provést ruční naladění, a to prostřednictvím parametrů uváděných v tabulce níže. Kanály Spektrum HD i Arena Sport 1 jsou navíc dostupné prostřednictvím služby Skylink Live TV, takže můžete jejich vysílání sledovat na smartphonu, tabletu, počítači nebo chytrém televizoru.
 
 

Technické parametry pro naladění programů

 
Program: Spektrum HD Arena sport 1
Pozice ve FastScan: 126 110
Satelit: Astra 23,5°E Astra 23,5°E
Kmitočet: 12 090 MHz 12 187 MHz
Polarizace: Vertikální Horizontální
FEC: 2/3 2/3
Symbolová rychlost: 29 900 kS/s 29 900 kS/s
Norma: DVB-S2/ 8PSK DVB-S2/ 8PSK
Pilot: OFF OFF
 
Skylink také přislíbil, že divákům nabídne ještě více kvalitního exkluzivního obsahu, a to prostřednictvím svého kanálu Skylink 7. Připomněl při této příležitosti seriály Vítejte ve Švédsku, Domácí hřiště, Zmijovisko či připravované francouzské drama z prostředí politiky Černý baron. Pokud nestihnete jejich živé vysílání na Skylink 7, najdete je také ve videopůjčovně v rámci Skylink Live TV.
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
LG údajně připravuje 97" OLED TV LG údajně připravuje 97" OLED TV
Na Internetu se objevují zprávy, že by se v příštím roce měla objevit nová OLED TV od společnosti LG Electronics. Ta by měla rozšířit dnešní nabídku čítající 48" až 83" o ještě větší variantu s 97 palci.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Google uvedl Android TV 12 s UI ve 4K a přizpůsobením snímkovací frekvence Google uvedl Android TV 12 s UI ve 4K a přizpůsobením snímkovací frekvence
Google uvedl novou generaci operačního systému Android TV 12. Ta přináší několik vylepšení, jako je např. uživatelské rozhraní ve 4K, dostal podporu pro HDMI CEC 2.0 a další úpravy včetně vylepšeného soukromí.
3.12.2021, aktualita, Milan Šurkala
VVC/H.266 dle studie v 8K o 41 % úspornější než HEVC/H.265 VVC/H.266 dle studie v 8K o 41 % úspornější než HEVC/H.265
Nový kodek VVC/H.266 chce nahradit stávající HEVC/H.265 a podle poslední studie je v kompresi 8K videa až o 41 % lepší. To je patrné především pro vyšší snímkovací frekvence, které mají ostřejší obraz.
2.12.2021, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Kevin Spacey zaplatí pokutu 31 mil. USD za sexuální skandál při House of Cards Kevin Spacey zaplatí pokutu 31 mil. USD za sexuální skandál při House of Cards
Seriál House of Cards byl předčasně ukončen kvůli sexuálním skandálům hlavního protagonisty Kevina Spaceyho. Ten bude muset zaplatit pokutu 31 mil. USD za problémy, které tím způsobil produkční společnosti.
28.11.2021, aktualita, Milan Šurkala
SoC MediaTek Pentonic 2000 pro televize s 8K/120Hz a H.266 SoC MediaTek Pentonic 2000 pro televize s 8K/120Hz a H.266
Moderní 8K televize budou moci brzy využívat velmi výkonného SoC od společnosti MediaTek. Jeho nový Pentonic 2000 bude vyráběn 7nm procesem, který má zajistit i nízkou spotřebu. Nabitý bude i technologiemi jako např. podporou H.266.
28.11.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář