Skylink v listopadu odemkl tři kanály a přidává erotiku do DVB-T2

Skylink v listopadu odemkl tři kanály a přidává erotiku do DVB-T2
, , aktualita
Skylink tento měsíc odemkl tři programy: dva sportovní a jeden filmový. Kromě toho došlo k rozšíření programové nabídky o kanál zaměřený na esporty. V DVB-T2 se díky službě Anténa+ poprvé objevil erotický kanál.
K oblíbeným
reklama
Stalo se skoro tradicí, že Skylink svým zákazníkům zpřístupní každý měsíc jeden či více kanálů zdarma, a to bez ohledu na programový balíček. V listopadu se jedná rovnou o tři programy a dva z nich potěší sportovní fanoušky: Sport1 HD a Sport2 HD. K vidění budou poslední závody Formule 1 včetně Velké ceny Turecka nebo zápasy ruské hokejové ligy KHL. Třetím odemknutým kanálem tento měsíc je JOJ Cinema HD, který vysílá filmové novinky i klasické snímky. Diváci se v blízké době mohou těšit třeba na historickou komedii Ztratili jsme Stalina, životopisné drama Zrodila se Astrid nebo romantickou komedii Sázka je sázka.
 
 
Všechny programy budou volně dostupné až do 3. prosince 2020. Sledovat je můžete také prostřednictvím služby Skylink Live TV, která je dostupná pro chytré televize, smartphony, tablety a počítače. Pokud byste váhali, kde programy najít v satelitním vysílání, pomůže vám následující tabulka:
 
Program: Sport 1 HD Sport 2 HD JOJ Cinema HD
Pozice ve FastScan: 104 105 70
Satelit: Astra 23,5°E Astra 23,5°E Astra 23,5°E
Kmitočet: 12 070 MHz 12 090 MHz 12 070 MHz
Polarizace: Horizontální Vertikální Horizontální
FEC:  3/4  2/3  3/4
Symbolová rychlost: 27 500 kS/s 29 900 kS/s 27 500 kS/s
Norma: DVB-S DVB-S2/ 8PSK DVB-S
Pilot: - OFF -
 
Listopad na Skylinku zanmená také nové kanály. Od 3. listopadu ve službě Anténa+ vysílá erotický kanál LEO TV HD, a to každý den od 22:00 do 06:00. Rozšířil tím počet kanálů ve vysokém rozlišení na devět. Je to vůbec poprvé, co je prostřednictvím DVB-T2 (i pozemní televizi obecně) dostupný program zaměřený na erotiku. Druhou novinkou je program eSportsONE dostupný od balíčku Komfort, který vysílá pořady o počítačových hrách a esportu. Diváci se mohou těšit na hodiny živého záznamu z mezinárodních turnajů ve hrách jako Dota 2, Warcraft 3, Starcraft 2, NBA 2K nebo Rocket League.
 
Program: eSportsONE
Pozice ve FastScan: 113
Satelit: Astra 23,5°E
Kmitočet: 11 856 MHz
Polarizace: Vertikální
FEC:  2/3
Symbolová rychlost: 29 900 kS/s
Norma: DVB-S2/ 8PSK
Pilot: OFF
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Srolovatelnou TV LG Rollable OLED R si prý zatím koupilo 10 lidí Srolovatelnou TV LG Rollable OLED R si prý zatím koupilo 10 lidí
LG prodává v Koreji srolovatelnou televizi Signature Rollable OLED R, konkrétně jde o 65" variantu 65RX OLED TV. Její cena je ale doslova astronomická, a tak není divu, že si ji údajně pořídilo jen 10 lidí.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Sony A90J: kolik budou stát vlajkové OLED TV? Sony A90J: kolik budou stát vlajkové OLED TV?
Již tento měsíc vstoupí na vybrané evropské trhy série A90J od Sony. Prozatím ve dvou úhlopříčkách, na třetí z nich si zákazníci počkají. Cena je nakonec nižší, než se předpokládalo. Konečně totiž známé oficiální ceny v eurech.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Skylink odemyká sportovní kanály a rozšiřuje originální obsah na Skylink 7 Skylink odemyká sportovní kanály a rozšiřuje originální obsah na Skylink 7
Od dnešního dne jsou ve volném vysílání Skylinku k dispozici dva sportovní kanály a jeden další pro kutily. Operátor také oznámil rozšíření obsahu na svém vlastním programu Skylink 7. kde mohou diváci sledovat několik nových seriálů.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
LG prý chystá stylové televize OLED.EX. Tady jsou první obrázky LG prý chystá stylové televize OLED.EX. Tady jsou první obrázky
LG by nás tento měsíc mohlo překvapit novou řadou OLED TV, která bude zaměřena hlavně na design. Ponese údajně název OLED.EX a o její výbavě toho zatím moc nevíme. Na internet ovšem unikla podoba televizoru.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
SoundBeamer: revoluční reproduktor, který neruší okolí SoundBeamer: revoluční reproduktor, který neruší okolí
Na Kickstarteru se objevil projekt „soukromého reproduktoru“ SoundBeamer 1.0, který by se měl stát alternativou ke sluchátkům. Zvuk totiž šíří pouze k posluchači, zatímco okolí nic neslyší, případně nerozumí tomu, co posloucháte.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik