Skylink v listopadu odemkl tři kanály a přidává erotiku do DVB-T2

Skylink v listopadu odemkl tři kanály a přidává erotiku do DVB-T2
, , aktualita
Skylink tento měsíc odemkl tři programy: dva sportovní a jeden filmový. Kromě toho došlo k rozšíření programové nabídky o kanál zaměřený na esporty. V DVB-T2 se díky službě Anténa+ poprvé objevil erotický kanál.
K oblíbeným
reklama
Stalo se skoro tradicí, že Skylink svým zákazníkům zpřístupní každý měsíc jeden či více kanálů zdarma, a to bez ohledu na programový balíček. V listopadu se jedná rovnou o tři programy a dva z nich potěší sportovní fanoušky: Sport1 HD a Sport2 HD. K vidění budou poslední závody Formule 1 včetně Velké ceny Turecka nebo zápasy ruské hokejové ligy KHL. Třetím odemknutým kanálem tento měsíc je JOJ Cinema HD, který vysílá filmové novinky i klasické snímky. Diváci se v blízké době mohou těšit třeba na historickou komedii Ztratili jsme Stalina, životopisné drama Zrodila se Astrid nebo romantickou komedii Sázka je sázka.
 
 
Všechny programy budou volně dostupné až do 3. prosince 2020. Sledovat je můžete také prostřednictvím služby Skylink Live TV, která je dostupná pro chytré televize, smartphony, tablety a počítače. Pokud byste váhali, kde programy najít v satelitním vysílání, pomůže vám následující tabulka:
 
Program: Sport 1 HD Sport 2 HD JOJ Cinema HD
Pozice ve FastScan: 104 105 70
Satelit: Astra 23,5°E Astra 23,5°E Astra 23,5°E
Kmitočet: 12 070 MHz 12 090 MHz 12 070 MHz
Polarizace: Horizontální Vertikální Horizontální
FEC:  3/4  2/3  3/4
Symbolová rychlost: 27 500 kS/s 29 900 kS/s 27 500 kS/s
Norma: DVB-S DVB-S2/ 8PSK DVB-S
Pilot: - OFF -
 
Listopad na Skylinku zanmená také nové kanály. Od 3. listopadu ve službě Anténa+ vysílá erotický kanál LEO TV HD, a to každý den od 22:00 do 06:00. Rozšířil tím počet kanálů ve vysokém rozlišení na devět. Je to vůbec poprvé, co je prostřednictvím DVB-T2 (i pozemní televizi obecně) dostupný program zaměřený na erotiku. Druhou novinkou je program eSportsONE dostupný od balíčku Komfort, který vysílá pořady o počítačových hrách a esportu. Diváci se mohou těšit na hodiny živého záznamu z mezinárodních turnajů ve hrách jako Dota 2, Warcraft 3, Starcraft 2, NBA 2K nebo Rocket League.
 
Program: eSportsONE
Pozice ve FastScan: 113
Satelit: Astra 23,5°E
Kmitočet: 11 856 MHz
Polarizace: Vertikální
FEC:  2/3
Symbolová rychlost: 29 900 kS/s
Norma: DVB-S2/ 8PSK
Pilot: OFF
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Na Android TV dorazil YouTube v 8K, ale má to háček Na Android TV dorazil YouTube v 8K, ale má to háček
Nejnovější aktualizace aplikace YouTube pro Android TV přinesla podporu videí v 8K. V tuto chvíli si ovšem novinku nejspíš neužijí žádní diváci, neboť na trhu není televizor splňující všechny požadavky.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Samsung prý odkládá konec výroby LCD panelů o 3 měsíce Samsung prý odkládá konec výroby LCD panelů o 3 měsíce
Nečekaný zájem o LCD překvapil Samsung, který letos hodlal ukončit výrobu těchto panelů. Nakonec by měla výroba v jedné z továren pokračovat až do března 2021. Zbylé vybavení rozprodává čínským výrobcům.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Onkyo se dostalo do finančních potíží, týká se to i Pioneeru Onkyo se dostalo do finančních potíží, týká se to i Pioneeru
Poslední finanční výsledky společnosti Onkyo ukazují největší ztrátu v historii. Navzdory spekulacím zatím nevyhlásila bankrot, ale údajně se ocitla v platební neschopnosti. K finančním problémům přispěla i pandemie COVID-19.
25.11.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Číňané bodují. BOE představilo první 55" AMQLED panel Číňané bodují. BOE představilo první 55" AMQLED panel
Čínský výrobce BOE se pochlubil světově prvním 55" AMQLED displejem s rozlišením 4K. Vychází z technologie QLED a nevyžaduje podsvícení. Jeho uvedení do televizorů ovšem může ještě pár let trvat.
25.11.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Hraní bez konzole. Aplikace Xbox zamíří na Smart TV Hraní bez konzole. Aplikace Xbox zamíří na Smart TV
Microsoft oznámil, že během příštího roku chce svou službu Xbox Cloud Gaming pro streamování her z cloudu přinést na chytré televizory. Hráči by tedy nepotřebovali konzoli ani počítač, stačila by TV s připojením k internetu a gamepad.
25.11.2020, aktualita, Jáchym Šlik2 komentáře