Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Audio a domácí kina
Kamery
Multimediální centra
Projektory
Streaming videa
Televize
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně  |  Svět audia

Skylink TV: magazín s programem všech kanálů (od května)

, , aktualita
Skylink TV: magazín s programem všech kanálů (od května)
Skylink si pro zákazníky z řad svých předplatitelů připravil příjemnou novinku – od května 2011 začne vydávat lifestylový magazín s televizním programem všech TV kanálů, jenž má v nbídce, na období 14 dní (vždy od pondělka do neděle).
Skylink TV: magazín s programem všech kanálů (od května)
Magazín formátu A4 bude celobarevný, se 116 stranami a bude vycházet v měsíčním nákladu převyšujícím 400 tisíc kusů ve dvou jazykových mutacích – češtině a slovenštině. Vedle 84 stran televizního programu přinese čtenářům rozhovory a portréty sportovních a společenských celebrit, novinky z kulturního a společenského života, cestování, technologií a audio-video, auto-moto, módy a gastronomie.


Nulté číslo magazínu bylo představeno novinářům a partnerům společnosti, ostrá verze časopisu bude vypadat jinak.

V novinových stáncích a trafikách však časopis nedostanete. Přednostně bude určen jako zákaznický bonus předplatitelům balíčků HD PLUS, MULTI HD, KOMBI a KOMPLET. Jako ochutnávku budou magazín postupně dostávat i ostatní zákazníci Skylinku.

První číslo magazínu vychází již koncem dubna a zákazníkům Skylinku s jedním z výše uvedených balíčků bude doručeno adresně do schránek do pátku 29. dubna 2011. „Každé další číslo budou následně dostávat do schránek každých 14 dnů,“ uvedl Jaromír Glisník, výkonný ředitel společnosti TradeTec, která je provozovatelem platformy Skylink v České republice.


V magazínu čtenáři najdou přehledný program všech TV kanálů z nabídky Skylinku na 14 dnů, čímž předčí i EPG, které je většinou omezeno na 7 dnů.

Šéfredaktorem magazínu Skylink TV je David Shorf, který byl dlouholetým zástupcem šéfredaktora Lidových Novin. Vydavatelem magazínu je společnost PRAM Consulting. „Díky projektu Skylink TV se PRAM řadí mezi několik málo agentur, které vydávají firemní magazín podobného rozsahu. Zároveň si dovolím tvrdit, že jde o největší projekt firemního magazínu za několik posledních let,“ řekl Patrik Schober, Managing Partner společnosti PRAM Consulting.

Zdroj: Skylink, TV Barrandov