Skylink přináší službu Anténa+. Za 125 Kč měsíčně rozšíří nabídku v DVB-T2

Skylink přináší službu Anténa+. Za 125 Kč měsíčně rozšíří nabídku v DVB-T2
, , aktualita
Čeští diváci mají poprvé možnost vyzkoušet placené vysílání DVB-T2. Skylink totiž přichází s novou službou, která zahrnuje deset programů včetně sportovních a erotických. Zatím Anténa+ funguje v Praze a okolí.
K oblíbeným
reklama
Zatímco na některých evropských trzích není placené digitální pozemní vysílání docela osvědčilo, v České republice jsme se s ním zatím ve větší míře nesetkali. To se ovšem snaží změnit nová služba Anténa+, kterou 1. října spustí Skylink. Kódované kanály vysílají přes Regionální síť 4, která je dostupná v celé Praze a okolí včetně Kladna, Mělníku, Neratovic nebo Černošic. Zákazníci budou mít k dispozici deset kanálů různých žánrů od sportovních přenosů přes filmy a dětské pořady až po dokumenty. A vůbec poprvé se v pozemním vysílání objeví také erotika, i když pochopitelně chráněná heslem, aby se k programu nedostaly děti. Nabídku potom doplňuje HD verze kanálů Nova a Prima, které jsou ve volném DVB-T2 šířeny pouze ve standardní kvalitě.
 
 

Seznam programů dostupných ve službě Skylink Anténa+

  • Nova HD – hlavní program skupiny Nova v HD kvalitě
  • Prima HD – hlavní program skupiny Prima v HD kvalitě
  • JOJ Cinema HD – skvělé filmy nepřerušované reklamou
  • Film+ HD – evropské i americké filmy
  • Nova Sport 1 HD a Nova Sport 2 HD – sportovní přenosy NHL, NBA, UFC, Moto GP, francouzská fotbalová liga a další
  • Viasat Nature HD – dokumenty o přírodě
  • National Geographic HD – dokumentárně vzdělávací program
  • Minimax – pořady pro předškolní a školní děti
  • LEO TV – první erotický program dostupný v pozemní televizi

 

Cena a instalace Antény+: bez startovacího balíčku to nepůjde

 
Anténa+ funguje na bázi předplatného, které stojí 125 Kč měsíčně. Sám zákazník si může vybrat, na kolik měsíců dopředu si službu zaplatí a nemusí se bát žádných závazků. Předplatné také lze kdykoliv pozastavit (např. pokud pojedete na chatu). Platba probíhá přes platební kartu, SIPO, inkaso nebo trvalý příkaz. Nutná je ovšem také počáteční investice do startovního balíčku, který si objednáte za 499 Kč včetně poštovného (k dostání bude i v prodejnách Datart v Praze a okolí). Nejdůležitější součástí balíčku je CA modul pro Anténu+, který vložíte do slotu v televizoru. To znamená, že potřebujete televizor s vestavěným tunerem DVB-T2. V případě set-top boxu máte bohužel smůlu, neboť modely na českém trhu až na výjimky postrádají slot pro CA modul.
 
 
Samotná instalace by podle Skylinku měla zabrat jen pár minut – po vložení modulu zapnete automatické ladění. Startovací balíček obsahuje také 2 měsíce předplatného v hodnotě 250 Kč. Skylink nabízí také garanci 14 dnů na vyzkoušení. Pokud by vám tedy služba nevyhovovala nebo jste měli problémy se signálem, neměl by být problém balíček vrátit a dostat své peníze zpět. Jako bonus navíc získáte také přístup ke službě Skylink Live TV, takže můžete výše uvedené programy sledovat online ze svého smartphonu, počítače nebo chytrého televizoru, a to klidně i na cestách. Navíc aplikace obsahuje archiv pro zpětné zhlédnutí nebo videoarchiv se stovkami pořadů.

Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Evolveo Hybrid Box T2: nový DVB-T2 set-top box s Androidem Evolveo Hybrid Box T2: nový DVB-T2 set-top box s Androidem
Čekáte od set-top boxu pro DVB-T2 více, než jen příjem pozemního vysílání? Značka Evolveo uvádí novinku, která obsahuje operační systém Google Android, takže váš televizor obohatí i o chytré funkce.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
BenQ uvádí tři projektory s Android TV, dva z nich zvládnou „4K“ BenQ uvádí tři projektory s Android TV, dva z nich zvládnou „4K“
BenQ přidalo do nabídky tři novinky, které spojuje operační systém Android TV: W2700i, TK850i a TH685i. Všechny modely používají nativní rozlišení Full HD, ale dva zvládnou posunutím pixelů docílit kvality podobné 4K.
19.10.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Panasonic představil soundbar s Dolby Atmos (nejen) pro herní konzole Panasonic představil soundbar s Dolby Atmos (nejen) pro herní konzole
Sound Slayer HTB01 je nejnovější soundbar od Panasonicu, který je určen pro hráče. Nabízí tři režimy optimalizované pro hry, prostorový zvuk Dolby Atmos i DTS:X nebo přenos videa 4K HDR. Na vývoji se podíleli vývojáři her Final Fantasy.
19.10.2020, aktualita, Jáchym Šlik
tvOS 14.2 bude velká aktualizace. Přinese i novinky pro hráče tvOS 14.2 bude velká aktualizace. Přinese i novinky pro hráče
Apple připravuje další aktualizaci pro Apple TV. Třetí beta verze tvOS 14.2 rozšířila seznam novinek o bezdrátový přenos zvuku při hraní. Fungovat by měl s HomePod i dalšími kompatibilními reproduktory.
19.10.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Aplikace Apple TV míří na televize Sony s Android TV. Podporuje 4K HDR a Dolby Atmos Aplikace Apple TV míří na televize Sony s Android TV. Podporuje 4K HDR a Dolby Atmos
Aplikace Apple TV, která poskytuje i přístup k filmům a seriálům z platformy TV+, se rozšířila na chytré televizory další značky. Apple také prodloužil bezplatnou zkušební lhůtu pro TV+ až do února 2021.
17.10.2020, aktualita, Jáchym Šlik