Skylink přináší službu Anténa+. Za 125 Kč měsíčně rozšíří nabídku v DVB-T2

Skylink přináší službu Anténa+. Za 125 Kč měsíčně rozšíří nabídku v DVB-T2
, , aktualita
Čeští diváci mají poprvé možnost vyzkoušet placené vysílání DVB-T2. Skylink totiž přichází s novou službou, která zahrnuje deset programů včetně sportovních a erotických. Zatím Anténa+ funguje v Praze a okolí.
K oblíbeným
reklama
Zatímco na některých evropských trzích není placené digitální pozemní vysílání docela osvědčilo, v České republice jsme se s ním zatím ve větší míře nesetkali. To se ovšem snaží změnit nová služba Anténa+, kterou 1. října spustí Skylink. Kódované kanály vysílají přes Regionální síť 4, která je dostupná v celé Praze a okolí včetně Kladna, Mělníku, Neratovic nebo Černošic. Zákazníci budou mít k dispozici deset kanálů různých žánrů od sportovních přenosů přes filmy a dětské pořady až po dokumenty. A vůbec poprvé se v pozemním vysílání objeví také erotika, i když pochopitelně chráněná heslem, aby se k programu nedostaly děti. Nabídku potom doplňuje HD verze kanálů Nova a Prima, které jsou ve volném DVB-T2 šířeny pouze ve standardní kvalitě.
 
 

Seznam programů dostupných ve službě Skylink Anténa+

  • Nova HD – hlavní program skupiny Nova v HD kvalitě
  • Prima HD – hlavní program skupiny Prima v HD kvalitě
  • JOJ Cinema HD – skvělé filmy nepřerušované reklamou
  • Film+ HD – evropské i americké filmy
  • Nova Sport 1 HD a Nova Sport 2 HD – sportovní přenosy NHL, NBA, UFC, Moto GP, francouzská fotbalová liga a další
  • Viasat Nature HD – dokumenty o přírodě
  • National Geographic HD – dokumentárně vzdělávací program
  • Minimax – pořady pro předškolní a školní děti
  • LEO TV – první erotický program dostupný v pozemní televizi

 

Cena a instalace Antény+: bez startovacího balíčku to nepůjde

 
Anténa+ funguje na bázi předplatného, které stojí 125 Kč měsíčně. Sám zákazník si může vybrat, na kolik měsíců dopředu si službu zaplatí a nemusí se bát žádných závazků. Předplatné také lze kdykoliv pozastavit (např. pokud pojedete na chatu). Platba probíhá přes platební kartu, SIPO, inkaso nebo trvalý příkaz. Nutná je ovšem také počáteční investice do startovního balíčku, který si objednáte za 499 Kč včetně poštovného (k dostání bude i v prodejnách Datart v Praze a okolí). Nejdůležitější součástí balíčku je CA modul pro Anténu+, který vložíte do slotu v televizoru. To znamená, že potřebujete televizor s vestavěným tunerem DVB-T2. V případě set-top boxu máte bohužel smůlu, neboť modely na českém trhu až na výjimky postrádají slot pro CA modul.
 
 
Samotná instalace by podle Skylinku měla zabrat jen pár minut – po vložení modulu zapnete automatické ladění. Startovací balíček obsahuje také 2 měsíce předplatného v hodnotě 250 Kč. Skylink nabízí také garanci 14 dnů na vyzkoušení. Pokud by vám tedy služba nevyhovovala nebo jste měli problémy se signálem, neměl by být problém balíček vrátit a dostat své peníze zpět. Jako bonus navíc získáte také přístup ke službě Skylink Live TV, takže můžete výše uvedené programy sledovat online ze svého smartphonu, počítače nebo chytrého televizoru, a to klidně i na cestách. Navíc aplikace obsahuje archiv pro zpětné zhlédnutí nebo videoarchiv se stovkami pořadů.

Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
LG údajně připravuje 97" OLED TV LG údajně připravuje 97" OLED TV
Na Internetu se objevují zprávy, že by se v příštím roce měla objevit nová OLED TV od společnosti LG Electronics. Ta by měla rozšířit dnešní nabídku čítající 48" až 83" o ještě větší variantu s 97 palci.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Google uvedl Android TV 12 s UI ve 4K a přizpůsobením snímkovací frekvence Google uvedl Android TV 12 s UI ve 4K a přizpůsobením snímkovací frekvence
Google uvedl novou generaci operačního systému Android TV 12. Ta přináší několik vylepšení, jako je např. uživatelské rozhraní ve 4K, dostal podporu pro HDMI CEC 2.0 a další úpravy včetně vylepšeného soukromí.
3.12.2021, aktualita, Milan Šurkala
VVC/H.266 dle studie v 8K o 41 % úspornější než HEVC/H.265 VVC/H.266 dle studie v 8K o 41 % úspornější než HEVC/H.265
Nový kodek VVC/H.266 chce nahradit stávající HEVC/H.265 a podle poslední studie je v kompresi 8K videa až o 41 % lepší. To je patrné především pro vyšší snímkovací frekvence, které mají ostřejší obraz.
2.12.2021, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Kevin Spacey zaplatí pokutu 31 mil. USD za sexuální skandál při House of Cards Kevin Spacey zaplatí pokutu 31 mil. USD za sexuální skandál při House of Cards
Seriál House of Cards byl předčasně ukončen kvůli sexuálním skandálům hlavního protagonisty Kevina Spaceyho. Ten bude muset zaplatit pokutu 31 mil. USD za problémy, které tím způsobil produkční společnosti.
28.11.2021, aktualita, Milan Šurkala
SoC MediaTek Pentonic 2000 pro televize s 8K/120Hz a H.266 SoC MediaTek Pentonic 2000 pro televize s 8K/120Hz a H.266
Moderní 8K televize budou moci brzy využívat velmi výkonného SoC od společnosti MediaTek. Jeho nový Pentonic 2000 bude vyráběn 7nm procesem, který má zajistit i nízkou spotřebu. Nabitý bude i technologiemi jako např. podporou H.266.
28.11.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář