Skylink přináší službu Anténa+. Za 125 Kč měsíčně rozšíří nabídku v DVB-T2

Skylink přináší službu Anténa+. Za 125 Kč měsíčně rozšíří nabídku v DVB-T2
, , aktualita
Čeští diváci mají poprvé možnost vyzkoušet placené vysílání DVB-T2. Skylink totiž přichází s novou službou, která zahrnuje deset programů včetně sportovních a erotických. Zatím Anténa+ funguje v Praze a okolí.
K oblíbeným
reklama
Zatímco na některých evropských trzích není placené digitální pozemní vysílání docela osvědčilo, v České republice jsme se s ním zatím ve větší míře nesetkali. To se ovšem snaží změnit nová služba Anténa+, kterou 1. října spustí Skylink. Kódované kanály vysílají přes Regionální síť 4, která je dostupná v celé Praze a okolí včetně Kladna, Mělníku, Neratovic nebo Černošic. Zákazníci budou mít k dispozici deset kanálů různých žánrů od sportovních přenosů přes filmy a dětské pořady až po dokumenty. A vůbec poprvé se v pozemním vysílání objeví také erotika, i když pochopitelně chráněná heslem, aby se k programu nedostaly děti. Nabídku potom doplňuje HD verze kanálů Nova a Prima, které jsou ve volném DVB-T2 šířeny pouze ve standardní kvalitě.
 
 

Seznam programů dostupných ve službě Skylink Anténa+

  • Nova HD – hlavní program skupiny Nova v HD kvalitě
  • Prima HD – hlavní program skupiny Prima v HD kvalitě
  • JOJ Cinema HD – skvělé filmy nepřerušované reklamou
  • Film+ HD – evropské i americké filmy
  • Nova Sport 1 HD a Nova Sport 2 HD – sportovní přenosy NHL, NBA, UFC, Moto GP, francouzská fotbalová liga a další
  • Viasat Nature HD – dokumenty o přírodě
  • National Geographic HD – dokumentárně vzdělávací program
  • Minimax – pořady pro předškolní a školní děti
  • LEO TV – první erotický program dostupný v pozemní televizi

 

Cena a instalace Antény+: bez startovacího balíčku to nepůjde

 
Anténa+ funguje na bázi předplatného, které stojí 125 Kč měsíčně. Sám zákazník si může vybrat, na kolik měsíců dopředu si službu zaplatí a nemusí se bát žádných závazků. Předplatné také lze kdykoliv pozastavit (např. pokud pojedete na chatu). Platba probíhá přes platební kartu, SIPO, inkaso nebo trvalý příkaz. Nutná je ovšem také počáteční investice do startovního balíčku, který si objednáte za 499 Kč včetně poštovného (k dostání bude i v prodejnách Datart v Praze a okolí). Nejdůležitější součástí balíčku je CA modul pro Anténu+, který vložíte do slotu v televizoru. To znamená, že potřebujete televizor s vestavěným tunerem DVB-T2. V případě set-top boxu máte bohužel smůlu, neboť modely na českém trhu až na výjimky postrádají slot pro CA modul.
 
 
Samotná instalace by podle Skylinku měla zabrat jen pár minut – po vložení modulu zapnete automatické ladění. Startovací balíček obsahuje také 2 měsíce předplatného v hodnotě 250 Kč. Skylink nabízí také garanci 14 dnů na vyzkoušení. Pokud by vám tedy služba nevyhovovala nebo jste měli problémy se signálem, neměl by být problém balíček vrátit a dostat své peníze zpět. Jako bonus navíc získáte také přístup ke službě Skylink Live TV, takže můžete výše uvedené programy sledovat online ze svého smartphonu, počítače nebo chytrého televizoru, a to klidně i na cestách. Navíc aplikace obsahuje archiv pro zpětné zhlédnutí nebo videoarchiv se stovkami pořadů.

Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Čipset Amlogic S805X2 s podporou AV1 míří do prvních TV boxů Čipset Amlogic S805X2 s podporou AV1 míří do prvních TV boxů
Po několika letech od představení se začíná čip Amlogic S805X2 dostávat do prvních zařízení. Odtud máme také technické detaily o tomto nástupci pro S805X a S805Y. Kromě vyššího výkonu nabídne i nový kodek AV1.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Po zkušebním období Netflix zrušil také stránku s obsahem zdarma Po zkušebním období Netflix zrušil také stránku s obsahem zdarma
Před časem Netflix v Česku zrušil možnost vyzkoušet si jeho služby na 30 dní zdarma. A nyní odstranil také speciální stránku, kde bylo možné zhlédnout několik filmů a epizod populárních seriálů i bez předplatného.
16.5.2021, aktualita, Jáchym Šlik
LG OLED TV zatím nepodporují hraní ve 4K120 s Dolby Vision na Xboxu LG OLED TV zatím nepodporují hraní ve 4K120 s Dolby Vision na Xboxu
Microsoft oficiálně potvrdil testování her v Dolby Vision na konzolích Xbox Series X/S. Majitelé LG OLED TV si ovšem všimli, že novinka nefunguje při použití vstupu 4K120. Oprava by měla přijít brzy. Majitelé konkurenčních televizí mají potom smůlu úplně.
16.5.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Disney+ už má 103,6 milionu předplatitelů, čekalo se ale více Disney+ už má 103,6 milionu předplatitelů, čekalo se ale více
Streamovací služba Disney+ překonala hranici 100 milionů předplatitelů. Konkrétně jde o 103,6 milionu, což je velmi pěkné číslo, nicméně ne tak vysoké, jak se čekalo. Zábavní parky se sice otevírají, ale prozatím přináší ztráty.
16.5.2021, aktualita, Milan Šurkala
Disney zkrátí exkluzivní období pro kina na polovinu. Následuje konkurenci Disney zkrátí exkluzivní období pro kina na polovinu. Následuje konkurenci
Disney je dalším velkým studiem, které se rozhodlo zkrátit období, po které jsou jeho filmy exkluzivně dostupné v kinech. Některé snímky bude možné streamovat již po 45 dnech od premiéry. Disney+ hlásí zpomalení růstu počtu předplatitelů.
15.5.2021, aktualita, Jáchym Šlik