Skylink přináší službu Anténa+. Za 125 Kč měsíčně rozšíří nabídku v DVB-T2

Skylink přináší službu Anténa+. Za 125 Kč měsíčně rozšíří nabídku v DVB-T2
, , aktualita
Čeští diváci mají poprvé možnost vyzkoušet placené vysílání DVB-T2. Skylink totiž přichází s novou službou, která zahrnuje deset programů včetně sportovních a erotických. Zatím Anténa+ funguje v Praze a okolí.
K oblíbeným
reklama
Zatímco na některých evropských trzích není placené digitální pozemní vysílání docela osvědčilo, v České republice jsme se s ním zatím ve větší míře nesetkali. To se ovšem snaží změnit nová služba Anténa+, kterou 1. října spustí Skylink. Kódované kanály vysílají přes Regionální síť 4, která je dostupná v celé Praze a okolí včetně Kladna, Mělníku, Neratovic nebo Černošic. Zákazníci budou mít k dispozici deset kanálů různých žánrů od sportovních přenosů přes filmy a dětské pořady až po dokumenty. A vůbec poprvé se v pozemním vysílání objeví také erotika, i když pochopitelně chráněná heslem, aby se k programu nedostaly děti. Nabídku potom doplňuje HD verze kanálů Nova a Prima, které jsou ve volném DVB-T2 šířeny pouze ve standardní kvalitě.
 
 

Seznam programů dostupných ve službě Skylink Anténa+

  • Nova HD – hlavní program skupiny Nova v HD kvalitě
  • Prima HD – hlavní program skupiny Prima v HD kvalitě
  • JOJ Cinema HD – skvělé filmy nepřerušované reklamou
  • Film+ HD – evropské i americké filmy
  • Nova Sport 1 HD a Nova Sport 2 HD – sportovní přenosy NHL, NBA, UFC, Moto GP, francouzská fotbalová liga a další
  • Viasat Nature HD – dokumenty o přírodě
  • National Geographic HD – dokumentárně vzdělávací program
  • Minimax – pořady pro předškolní a školní děti
  • LEO TV – první erotický program dostupný v pozemní televizi

 

Cena a instalace Antény+: bez startovacího balíčku to nepůjde

 
Anténa+ funguje na bázi předplatného, které stojí 125 Kč měsíčně. Sám zákazník si může vybrat, na kolik měsíců dopředu si službu zaplatí a nemusí se bát žádných závazků. Předplatné také lze kdykoliv pozastavit (např. pokud pojedete na chatu). Platba probíhá přes platební kartu, SIPO, inkaso nebo trvalý příkaz. Nutná je ovšem také počáteční investice do startovního balíčku, který si objednáte za 499 Kč včetně poštovného (k dostání bude i v prodejnách Datart v Praze a okolí). Nejdůležitější součástí balíčku je CA modul pro Anténu+, který vložíte do slotu v televizoru. To znamená, že potřebujete televizor s vestavěným tunerem DVB-T2. V případě set-top boxu máte bohužel smůlu, neboť modely na českém trhu až na výjimky postrádají slot pro CA modul.
 
 
Samotná instalace by podle Skylinku měla zabrat jen pár minut – po vložení modulu zapnete automatické ladění. Startovací balíček obsahuje také 2 měsíce předplatného v hodnotě 250 Kč. Skylink nabízí také garanci 14 dnů na vyzkoušení. Pokud by vám tedy služba nevyhovovala nebo jste měli problémy se signálem, neměl by být problém balíček vrátit a dostat své peníze zpět. Jako bonus navíc získáte také přístup ke službě Skylink Live TV, takže můžete výše uvedené programy sledovat online ze svého smartphonu, počítače nebo chytrého televizoru, a to klidně i na cestách. Navíc aplikace obsahuje archiv pro zpětné zhlédnutí nebo videoarchiv se stovkami pořadů.

Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Netflix v březnu 2021: všechny nové seriály a filmy z originální produkce Netflix v březnu 2021: všechny nové seriály a filmy z originální produkce
Březen na Netflixu přinese animovaný seriál podle slavné hry DOTA nebo detektivní novinku se Sherlockem Holmesem. Herečka a scénáristka Amy Poehler zase přinese očekávaný komediální film Moxie.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Nový energetický štítek pro televize od 1. 3. 2021. Co se změnilo? Nový energetický štítek pro televize od 1. 3. 2021. Co se změnilo?
EU od 1. března 2021 vyžaduje po výrobcích nové energetické štítky spotřebičů, které obsahují pouze třídy od A do G. To se týká také televizorů. Pro většinu aktuálních modelů to bude znamenat pád do nejnižší třídy G.
28.2.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Samsung je 15. rok v řadě jedničkou na trhu s TV. Xiaomi zabodovalo v Číně Samsung je 15. rok v řadě jedničkou na trhu s TV. Xiaomi zabodovalo v Číně
Samsung ani v roce 2020 nepředal štafetu nejúspěšnějšího výrobce televizí své konkurenci. Na celosvětovém trhu si udržel skoro třetinový podíl. Stupně vítězů doplňují LG a Sony. Xiaomi si připsalo úsměch na domácím trhu.
28.2.2021, aktualita, Jáchym Šlik
TCL slíbilo aktualizaci na Android 11 pro televize z let 2019 a 2020 TCL slíbilo aktualizaci na Android 11 pro televize z let 2019 a 2020
TCL oznámilo radostnou novinu pro majitele stávajících televizorů. Připravuje totiž update na Android 11, který se týká modelů z uplynulých dvou let. Zatím ovšem není jasné, zda přinese také rozhraní Google TV.
28.2.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Vývojář úspěšně portoval Android TV na Amazon Fire TV Stick 4K Vývojář úspěšně portoval Android TV na Amazon Fire TV Stick 4K
Amazon Fire TV Stick je sice vybaven Androidem, ale s výraznými úpravami bez podpory služeb od Googlu. Pro verzi z roku 2018 je ovšem nyní dostupný port Android TV, i když samozřejmě pouze neoficiálně.
27.2.2021, aktualita, Jáchym Šlik