Skylink přidal 5 nových programů, 8 stanic překlopil do HD

Skylink přidal 5 nových programů, 8 stanic překlopil do HD
, , aktualita
Tento týden prošla programová nabídka Skylinku zásadní proměnou. Kromě přidání několika nových programů došlo také ke zvýšení kvality stávajících, třeba z rodin HBO, Viasat či Filmbox. Některé zákazníky čeká přeladění přijímače.
K oblíbeným
reklama
Skylink přichází před koncem roku s dalšími zásadními změnami ve své programové nabídce. Letos již podruhé. Na jaře totiž operátor odstranil kanály z rodiny Discovery včetně Eurosportu a nahradil je jinými. Tentokrát se diváci nemusí být, že by přišli o další oblíbené pořady, neboť tentokrát Skylink nabídku pouze rozšiřoval. A u řady populárních kanálů zvýšil obrazovou kvalitu. Ve verzi HD jsou nově šířeny kanály Cinemax, Arena Sport 1, Film+, HBO 2, HBO 3, Filmbox Premium, Viasat Nature a Viasat History.
 
 
V souvislosti s tím dochází i ke změně vysílacích parametrů. Diváci mají čas přeladit do 11. ledna 2021, kdy skončí vysílání se starými parametry. Obvykle ovšem nebude nutné nic řešit, neboť přijímače s certifikací Skylink Ready provedou aktualizaci vysílacích parametrů automaticky díky funkci FastScan. Pokud byste potřebovali naladit kanály ručně, můžete využít parametry v tabulce na konci článku.
 
Nových kanálů najdeme v nabídce Skylinku hned pět. Milovníky filmů potěší Cinemax 2 HD, který vysílá převážně artové a evropské snímky. Pro sportovní fanoušky je připraven kanál Extreme Sports Channel a Spektrum Home se zaměřuje na design domácnosti či zahradničení. CBS Reality přináší dokumenty se skutečnými životními příběhy, zatímco malí diváci se mohou bavit u českého písničkového kanálu Lala TV.
 
 

Parametry nových i stávajících kanálů v nabídce Skylink

 

Programy

Satelit Astra

Kmitočet (MHz)

Polarizace

FEC

Symb. rychl.

Norma

Pilot

Extreme Sports Channel, Spektrum Home

23,5°E

11 953

Horizontální

2/3

29 900

DVB-S2/8PSK

Off

Cinemax HD, Filmbox Extra HD, Film Europe HD, Arena Sport 1 HD, Golf Channel, Viasat Explore, UP network CZ, Hobby TV, CBS Reality, Rebel, Relax, Retro Music, LALA TV, Jim Jam

23,5°E

12 012

Vertikální

2/3

29 900

DVB-S2/8PSK

Off

Film+ HD, HBO 2 HD, HBO 3 HD, Cinemax 2 HD, Filmbox Premium HD, Film Europe+ HD, Adventure TV, Filmbox Stars, Viasat Nature HD, Viasat History HD, Mňam TV, Minimax, Leo TV

23,5°E

12 110

Horizontální

2/3

29 900

DVB-S2/8PSK

Off

 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Srolovatelnou TV LG Rollable OLED R si prý zatím koupilo 10 lidí Srolovatelnou TV LG Rollable OLED R si prý zatím koupilo 10 lidí
LG prodává v Koreji srolovatelnou televizi Signature Rollable OLED R, konkrétně jde o 65" variantu 65RX OLED TV. Její cena je ale doslova astronomická, a tak není divu, že si ji údajně pořídilo jen 10 lidí.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Sony A90J: kolik budou stát vlajkové OLED TV? Sony A90J: kolik budou stát vlajkové OLED TV?
Již tento měsíc vstoupí na vybrané evropské trhy série A90J od Sony. Prozatím ve dvou úhlopříčkách, na třetí z nich si zákazníci počkají. Cena je nakonec nižší, než se předpokládalo. Konečně totiž známé oficiální ceny v eurech.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Skylink odemyká sportovní kanály a rozšiřuje originální obsah na Skylink 7 Skylink odemyká sportovní kanály a rozšiřuje originální obsah na Skylink 7
Od dnešního dne jsou ve volném vysílání Skylinku k dispozici dva sportovní kanály a jeden další pro kutily. Operátor také oznámil rozšíření obsahu na svém vlastním programu Skylink 7. kde mohou diváci sledovat několik nových seriálů.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
LG prý chystá stylové televize OLED.EX. Tady jsou první obrázky LG prý chystá stylové televize OLED.EX. Tady jsou první obrázky
LG by nás tento měsíc mohlo překvapit novou řadou OLED TV, která bude zaměřena hlavně na design. Ponese údajně název OLED.EX a o její výbavě toho zatím moc nevíme. Na internet ovšem unikla podoba televizoru.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
SoundBeamer: revoluční reproduktor, který neruší okolí SoundBeamer: revoluční reproduktor, který neruší okolí
Na Kickstarteru se objevil projekt „soukromého reproduktoru“ SoundBeamer 1.0, který by se měl stát alternativou ke sluchátkům. Zvuk totiž šíří pouze k posluchači, zatímco okolí nic neslyší, případně nerozumí tomu, co posloucháte.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik