Skylink přidal 5 nových programů, 8 stanic překlopil do HD

Skylink přidal 5 nových programů, 8 stanic překlopil do HD
, , aktualita
Tento týden prošla programová nabídka Skylinku zásadní proměnou. Kromě přidání několika nových programů došlo také ke zvýšení kvality stávajících, třeba z rodin HBO, Viasat či Filmbox. Některé zákazníky čeká přeladění přijímače.
K oblíbeným
reklama
Skylink přichází před koncem roku s dalšími zásadními změnami ve své programové nabídce. Letos již podruhé. Na jaře totiž operátor odstranil kanály z rodiny Discovery včetně Eurosportu a nahradil je jinými. Tentokrát se diváci nemusí být, že by přišli o další oblíbené pořady, neboť tentokrát Skylink nabídku pouze rozšiřoval. A u řady populárních kanálů zvýšil obrazovou kvalitu. Ve verzi HD jsou nově šířeny kanály Cinemax, Arena Sport 1, Film+, HBO 2, HBO 3, Filmbox Premium, Viasat Nature a Viasat History.
 
 
V souvislosti s tím dochází i ke změně vysílacích parametrů. Diváci mají čas přeladit do 11. ledna 2021, kdy skončí vysílání se starými parametry. Obvykle ovšem nebude nutné nic řešit, neboť přijímače s certifikací Skylink Ready provedou aktualizaci vysílacích parametrů automaticky díky funkci FastScan. Pokud byste potřebovali naladit kanály ručně, můžete využít parametry v tabulce na konci článku.
 
Nových kanálů najdeme v nabídce Skylinku hned pět. Milovníky filmů potěší Cinemax 2 HD, který vysílá převážně artové a evropské snímky. Pro sportovní fanoušky je připraven kanál Extreme Sports Channel a Spektrum Home se zaměřuje na design domácnosti či zahradničení. CBS Reality přináší dokumenty se skutečnými životními příběhy, zatímco malí diváci se mohou bavit u českého písničkového kanálu Lala TV.
 
 

Parametry nových i stávajících kanálů v nabídce Skylink

 

Programy

Satelit Astra

Kmitočet (MHz)

Polarizace

FEC

Symb. rychl.

Norma

Pilot

Extreme Sports Channel, Spektrum Home

23,5°E

11 953

Horizontální

2/3

29 900

DVB-S2/8PSK

Off

Cinemax HD, Filmbox Extra HD, Film Europe HD, Arena Sport 1 HD, Golf Channel, Viasat Explore, UP network CZ, Hobby TV, CBS Reality, Rebel, Relax, Retro Music, LALA TV, Jim Jam

23,5°E

12 012

Vertikální

2/3

29 900

DVB-S2/8PSK

Off

Film+ HD, HBO 2 HD, HBO 3 HD, Cinemax 2 HD, Filmbox Premium HD, Film Europe+ HD, Adventure TV, Filmbox Stars, Viasat Nature HD, Viasat History HD, Mňam TV, Minimax, Leo TV

23,5°E

12 110

Horizontální

2/3

29 900

DVB-S2/8PSK

Off

 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Na Android TV dorazil YouTube v 8K, ale má to háček Na Android TV dorazil YouTube v 8K, ale má to háček
Nejnovější aktualizace aplikace YouTube pro Android TV přinesla podporu videí v 8K. V tuto chvíli si ovšem novinku nejspíš neužijí žádní diváci, neboť na trhu není televizor splňující všechny požadavky.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Samsung prý odkládá konec výroby LCD panelů o 3 měsíce Samsung prý odkládá konec výroby LCD panelů o 3 měsíce
Nečekaný zájem o LCD překvapil Samsung, který letos hodlal ukončit výrobu těchto panelů. Nakonec by měla výroba v jedné z továren pokračovat až do března 2021. Zbylé vybavení rozprodává čínským výrobcům.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Onkyo se dostalo do finančních potíží, týká se to i Pioneeru Onkyo se dostalo do finančních potíží, týká se to i Pioneeru
Poslední finanční výsledky společnosti Onkyo ukazují největší ztrátu v historii. Navzdory spekulacím zatím nevyhlásila bankrot, ale údajně se ocitla v platební neschopnosti. K finančním problémům přispěla i pandemie COVID-19.
25.11.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Číňané bodují. BOE představilo první 55" AMQLED panel Číňané bodují. BOE představilo první 55" AMQLED panel
Čínský výrobce BOE se pochlubil světově prvním 55" AMQLED displejem s rozlišením 4K. Vychází z technologie QLED a nevyžaduje podsvícení. Jeho uvedení do televizorů ovšem může ještě pár let trvat.
25.11.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Hraní bez konzole. Aplikace Xbox zamíří na Smart TV Hraní bez konzole. Aplikace Xbox zamíří na Smart TV
Microsoft oznámil, že během příštího roku chce svou službu Xbox Cloud Gaming pro streamování her z cloudu přinést na chytré televizory. Hráči by tedy nepotřebovali konzoli ani počítač, stačila by TV s připojením k internetu a gamepad.
25.11.2020, aktualita, Jáchym Šlik2 komentáře