Skylink odemyká sportovní kanály a rozšiřuje originální obsah na Skylink 7

Skylink odemyká sportovní kanály a rozšiřuje originální obsah na Skylink 7
, , aktualita
Od dnešního dne jsou ve volném vysílání Skylinku k dispozici dva sportovní kanály a jeden další pro kutily. Operátor také oznámil rozšíření obsahu na svém vlastním programu Skylink 7. kde mohou diváci sledovat několik nových seriálů.
K oblíbeným
reklama
Skylink pokračuje v tradici a od 2. března 2021 nabízí svým zákazníkům novinky ve volném vysílání. Až do 30. března bude možné sledovat kanály Sport 1 HD, Sport 2 HD a Canal+ Domo bez ohledu na předplacený balíček. Vzhledem k blížícímu se zahájení nové sezóny Formule 1 budou mít z tohoto bonusu radost především fanoušci motoristického sportu. Třetí odemknutý program Canal+ Domo zase vysílá pořady týkající se domácnosti, zahrady nebo vaření. Tento kanál patří stejnému vlastníkovi jako Skylink a spuštěn byl teprve koncem loňského roku. Technické parametry pro naladění volně vysílaných programů najdete na konci článku.
 
 
Další březnovou novinkou je výrazné rozšíření obsahu kanálu Skylink 7, kde dostanou více prostoru pořady z originální produkce StudioCanal. A dostane se i na další evropskou produkci, z velké části v české a slovenské premiéře. Každé pondělí, středu a pátek večer budou vysílány nové seriály, v úterý a ve čtvrtek pro změnu dokumenty. O víkendu potom Skylink 7 nabídne filmy různých žánrů. „Pozornosti by určitě neměl uniknout kriminálně-komediální seriál Ve starých kolejích nebo Medici, seriál z nemocničního prostředí, kde lze nalézt nejednu paralelu se současným děním kolem nás,“ uvedl operátor v tiskové zprávě.
 
 
Přidává i další programové tipy: „Z dokumentů lze doporučit Osmdesátky o všem tom, co svět potkalo během oněch deseti letech konce minulého století, nebo čtyřdílnou Svatbu na klíč. Pobavit se bude určitě možné u filmové komedie Jak se oženit a zůstat singl, vážný tón do vysílání vnese citlivě zpracované drama Carte Blanche.“
 
Technické parametry pro naladění programů: 
Program: Sport1 HD Sport2 HD CANAL+ Domo
Pozice ve FastScan: 104 105 25
Satelit: Astra 23,5°E Astra 23,5°E Astra 23,5°E
Kmitočet: 12 070 MHz 12 090 MHz 12 012 MHz
Polarizace: Horizontální Vertikální Vertikální
FEC:  3/4  2/3  2/3
Symbolová rychlost: 27 500 kS/s 29 900 kS/s 29 900 kS/s
Norma: DVB-S DVB-S2/ 8PSK DVB-S2/ 8PSK
Pilot: - OFF OFF
 
Programy Sport 1 HD, Sport 2 HD a Skylink 7 jsou dostupné také v aplikací Skylink Live TV, takže je lze sledovat třeba na mobilním zařízení nebo v chytré televizi.
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Nepředstavené televize Philips OLED986 a OLED936 ukázaly svůj design Nepředstavené televize Philips OLED986 a OLED936 ukázaly svůj design
Philips připravuje další dvě OLED TV, které představí v roce 2021. Ještě před tím byly nominovány na iF Design Award, díky čemuž si novinky můžeme prohlédnout v předstihu. Vybaveny budou opět zvukovým systémem Bowers & Wilkins.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Nová řada LG A1 na českém trhu. Kolik stojí levné OLED TV? Nová řada LG A1 na českém trhu. Kolik stojí levné OLED TV?
Na český trh v tichosti vstoupily nové LG OLED TV pro rok 2021 a mezi nimi také zbrusu nová série A1, která by měla tuto technologii zpřístupnit dalším domácnostem. Prozatím jsou k dispozici dvě úhlopříčky, později se přidají další.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
První dojmy ze 110" microLED TV od Samsungu. Zatím není dokonalá, napsal novinář První dojmy ze 110" microLED TV od Samsungu. Zatím není dokonalá, napsal novinář
Redaktor webu FlatpanelsHD dostal nedávno možnost poprvé na vlastní oči spatřit microLED TV o úhlopříčce 110", kterou chce Samsung letos uvést na trh. Na jedné straně ocenil bohaté barvy nebo temnou černou, ale našel i několik nedostatků.
18.4.2021, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
TCL potvrzuje OLED TV s vlastními panely v roce 2023. Mohly by zamávat cenami TCL potvrzuje OLED TV s vlastními panely v roce 2023. Mohly by zamávat cenami
Divizi LG Display roste konkurence. Do výroby televizních OLED panelů pomocí tisku se chce do 2 let pustit čínské TCL. Firma to potvrdila na nedávné konferenci. A pro zákazníky je to výborná zpráva.
18.4.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Panasonic v roce 2021 nepředstaví nový UHD Blu-ray přehrávač Panasonic v roce 2021 nepředstaví nový UHD Blu-ray přehrávač
Čekáte na nový Ultra HD Blu-ray přehrávač od Panasonicu? Letos se nedočkáte. Výrobce potvrdil, že nechystá žádnou novinku. Malou útěchou by měl být aspoň drobný upgrade stávajícího modelu UB9000.
17.4.2021, aktualita, Jáchym Šlik