Skylink odemkl Minimax pro všechny, Kuki přidává pohádky z videotéky zdarma

Skylink odemkl Minimax pro všechny, Kuki přidává pohádky z videotéky zdarma
, , aktualita
V červnu bude dětský kanál Minimax volně dostupný pro všechny zákazníky operátorů Skylink a Kuki. U prvního z nich pokračuje také volné vysílání programu Canal+ Domo, druhý zase přidal dětské seriály a pohádky z videotéky.
K oblíbeným
reklama

Skylink: volné vysílání v červnu 2021

 
Ani s blížícím se létem Skylink nezapomněl přidat bonus pro diváky v podobě volného vysílání, které opět zahrnuje dva programy. K dispozici jsou zdarma pro všechny zákazníky Skylinku bez ohledu na předplacený balíček, a to od 31. května do 30. června 2021. Novinkou je dětský kanál Minimax, který vysílá oblíbené seriály pro malé diváky jako Máša a Medvěd, My Little Pony: Život poníků nebo Upovídaný Tom a přátelé. Nadále je k dispozici také program Canal+ Domo zaměřený na kutilství, zahradničení nebo vaření, který ve volném vysílání pokračuje již několikátý měsíc.
 
Minimax i Canal+ Domo navíc diváci najdou také ve službě Skylink Live TV. To znamená, že přístup k živému vysílání nebo archivu mají také z mobilních zařízení nebo počítače, což se může v období blížících se letních dovolených hodit. Parametry pro naladění jednotlivých kanálů uvádíme níže.
 
Program: CANAL+ Domo Minimax
Pozice ve FastScan: 25 162
Satelit: Astra 23,5°E Astra 23,5°E
Kmitočet: 12 012 MHz 12 109 MHz
Polarizace: Vertikální Horizontální
FEC:  2/3  2/3
Symbolová rychlost: 29 900 kS/s 29 900 kS/s
Norma: DVB-S2/ 8PSK DVB-S2/ 8PSK
Pilot: OFF OFF
 
 

Kuki: promo kanál a pořady ve videotéce zdarma

 
Své volné vysílání nabízí pravidelně zákazníkům také IPTV Kuki. Po celý červen bude jako promo kanál k dispozici Minimax, takže zákazníci těchto dvou služeb si mezi sebou nemusí závidět. Kuki ovšem přidává ještě jeden bonus k příležitosti Mezinárodního dne dětí. Ve své videotéce zpřístupní více než 90 pohádek a seriálů s celkem 4 000 epizodami. Většina z nich byla dostupná pouze prostřednictvím placeného vylepšení Navíc seriály. Dočasně odemknuté pořady jsou ve videotéce označeny štítkem „dárek“ a přístupné budou až do 14. června. „Pro jejich spuštění stačí mít programy, na kterých se dané dětské pořady vysílají. V Kuki si totiž zákazníci můžou polovinu své programové nabídky sami zvolit,“ upřesnil nabídku Lukáš Pazourek, marketingový ředitel Kuki. 
 
 
Jako příklady volně přístupných titulů operátor uvádí následující: Kung Fu Panda, Tučňáci z Madagaskaru, Bob a Bobek, Spongebob v kalhotách, Šmoulové, Doktorka Plyšákova, Kung Fu nebo Tlapková patrola.
 
Zdroj: Tiskové zprávy


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Sony představuje televize Bravia XR A95K s technologií QD-OLED Sony představuje televize Bravia XR A95K s technologií QD-OLED
Sony představilo svou první QD-OLED televizi Bravia XR A95K. Ta má kombinovat vysoký kontrast OLED technologie s vysokým jasem typickým pro QLED. V podstatě tak jde o QLED s OLED podsvícením.
12.1.2022, aktualita, Milan Šurkala
Vizio uvádí herní televize M-Series, zvládnou až 240 Hz Vizio uvádí herní televize M-Series, zvládnou až 240 Hz
Vizio přichází na trh s novými herními chytrými televizemi M-series Quantum X LCD TV. Ty se mají pochlubit možností dosáhnout až 240Hz obnovovací frekvence, chybět nebude ani funkce variabilní frekvence (VRR).
11.1.2022, aktualita, Milan Šurkala
Hisense uvádí nové televize vrcholící řadou U9H se 120 Hz a Mini LED Hisense uvádí nové televize vrcholící řadou U9H se 120 Hz a Mini LED
Společnost Hisense také představila na veletrhu CES 2022 několik novinek. Ukázala prémiové modely řad U9H, U8H, U7H a U6H, nicméně nezapomněla ani na cenově příznivější modely A7H, A6H a A4H.
9.1.2022, aktualita, Milan Šurkala
Samsung uvedl Neo QLED se 144 Hz a 99" model s MicroLED Samsung uvedl Neo QLED se 144 Hz a 99" model s MicroLED
Na CES 2022 představila společnost Samsung i další nové produkty. Jsou mezi nimi chytré televize Neo QLED, které budou vrcholit modelem s 8K rozlišením a frekvencí 144 Hz, zajímavostí jsou i televize s MicroLED.
8.1.2022, aktualita, Milan Šurkala
LG uvedlo nové OLED TV: svou nejmenší 42" C2 a naopak největší 97" G2 LG uvedlo nové OLED TV: svou nejmenší 42" C2 a naopak největší 97" G2
LG uvedlo na veletrhu CES 2022 spoustu nových televizí. Mezi nimi se dá najít i několik zajímavostí. OLED televize výrobce budou nově k dispozici v ještě menší 42" úhlopříčce a naopak v ještě větší, 97".
7.1.2022, aktualita, Milan Šurkala