Skylink odemkl Minimax pro všechny, Kuki přidává pohádky z videotéky zdarma

Skylink odemkl Minimax pro všechny, Kuki přidává pohádky z videotéky zdarma
, , aktualita
V červnu bude dětský kanál Minimax volně dostupný pro všechny zákazníky operátorů Skylink a Kuki. U prvního z nich pokračuje také volné vysílání programu Canal+ Domo, druhý zase přidal dětské seriály a pohádky z videotéky.
K oblíbeným
reklama

Skylink: volné vysílání v červnu 2021

 
Ani s blížícím se létem Skylink nezapomněl přidat bonus pro diváky v podobě volného vysílání, které opět zahrnuje dva programy. K dispozici jsou zdarma pro všechny zákazníky Skylinku bez ohledu na předplacený balíček, a to od 31. května do 30. června 2021. Novinkou je dětský kanál Minimax, který vysílá oblíbené seriály pro malé diváky jako Máša a Medvěd, My Little Pony: Život poníků nebo Upovídaný Tom a přátelé. Nadále je k dispozici také program Canal+ Domo zaměřený na kutilství, zahradničení nebo vaření, který ve volném vysílání pokračuje již několikátý měsíc.
 
Minimax i Canal+ Domo navíc diváci najdou také ve službě Skylink Live TV. To znamená, že přístup k živému vysílání nebo archivu mají také z mobilních zařízení nebo počítače, což se může v období blížících se letních dovolených hodit. Parametry pro naladění jednotlivých kanálů uvádíme níže.
 
Program: CANAL+ Domo Minimax
Pozice ve FastScan: 25 162
Satelit: Astra 23,5°E Astra 23,5°E
Kmitočet: 12 012 MHz 12 109 MHz
Polarizace: Vertikální Horizontální
FEC:  2/3  2/3
Symbolová rychlost: 29 900 kS/s 29 900 kS/s
Norma: DVB-S2/ 8PSK DVB-S2/ 8PSK
Pilot: OFF OFF
 
 

Kuki: promo kanál a pořady ve videotéce zdarma

 
Své volné vysílání nabízí pravidelně zákazníkům také IPTV Kuki. Po celý červen bude jako promo kanál k dispozici Minimax, takže zákazníci těchto dvou služeb si mezi sebou nemusí závidět. Kuki ovšem přidává ještě jeden bonus k příležitosti Mezinárodního dne dětí. Ve své videotéce zpřístupní více než 90 pohádek a seriálů s celkem 4 000 epizodami. Většina z nich byla dostupná pouze prostřednictvím placeného vylepšení Navíc seriály. Dočasně odemknuté pořady jsou ve videotéce označeny štítkem „dárek“ a přístupné budou až do 14. června. „Pro jejich spuštění stačí mít programy, na kterých se dané dětské pořady vysílají. V Kuki si totiž zákazníci můžou polovinu své programové nabídky sami zvolit,“ upřesnil nabídku Lukáš Pazourek, marketingový ředitel Kuki. 
 
 
Jako příklady volně přístupných titulů operátor uvádí následující: Kung Fu Panda, Tučňáci z Madagaskaru, Bob a Bobek, Spongebob v kalhotách, Šmoulové, Doktorka Plyšákova, Kung Fu nebo Tlapková patrola.
 
Zdroj: Tiskové zprávy


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
BenQ W1800i: 4K projektor s Android TV pro domácí kino míří na český trh BenQ W1800i: 4K projektor s Android TV pro domácí kino míří na český trh
BenQ rozšiřuje svou nabídku o domácí projekt s nativním rozlišením 4K. Chlubí se také 100% pokrytím barevného prostoru Rec.709, podporou HDR, režimem Filmmaker nebo operačním systémem Android TV.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Spielbergovo studio Amblin Partners bude točit filmy i pro Netflix Spielbergovo studio Amblin Partners bude točit filmy i pro Netflix
Zatímco se před dvěma lety měl slavný režisér Steven Spielberg nelichotivě vyjádřit na adresu streamovacích služeb, které by neměly soutěžit o Oskary, nyní se přidává k Netflixu, aby pro něj jeho studio natočilo několik snímků.
22.6.2021, aktualita, Milan Šurkala
Poslední aktualizace pro LG OLED TV (2019) může rozladit Dolby Vision Poslední aktualizace pro LG OLED TV (2019) může rozladit Dolby Vision
Aktuální firmware 5.10.04 přidělal vrásky na čele některých majitelům televizí LG C9 a nejspíš také dalších OLED TV z roku 2019. Po updatu totiž přestal za určitých okolností fungovat formát Dolby Vision, což se projevuje blikající obrazovkou.
21.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Nvidia Shield TV získává rozhraní ve stylu Google TV, obsahuje i reklamu Nvidia Shield TV získává rozhraní ve stylu Google TV, obsahuje i reklamu
Uživatelé Nvidia Shield TV se mohou těšit na vylepšené uživatelské rozhraní Android TV. Domovská obrazovka inspirovaná Google TV se zaměřuje na doporučování pořadů. Někteří uživatelé ovšem kritizují výrazný sponzorovaný obsah.
21.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Skoro polovina 4K TV prodaných v ČR je od Samsungu Skoro polovina 4K TV prodaných v ČR je od Samsungu
Samsungu se daří nejen na globálním trhu s televizory, ale také v Česku. Ze všech chytrých televizorů prodaných v dubnu jich bezmála třetina nesla logo Samsungu. V kategorii TV nad 75" drží dokonce více než poloviční podíl.
21.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik