Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Skylink odemkl Minimax pro všechny, Kuki přidává pohádky z videotéky zdarma

1.6.2021, Jáchym Šlik, aktualita
V červnu bude dětský kanál Minimax volně dostupný pro všechny zákazníky operátorů Skylink a Kuki. U prvního z nich pokračuje také volné vysílání programu Canal+ Domo, druhý zase přidal dětské seriály a pohádky z videotéky.

Skylink: volné vysílání v červnu 2021

 
Ani s blížícím se létem Skylink nezapomněl přidat bonus pro diváky v podobě volného vysílání, které opět zahrnuje dva programy. K dispozici jsou zdarma pro všechny zákazníky Skylinku bez ohledu na předplacený balíček, a to od 31. května do 30. června 2021. Novinkou je dětský kanál Minimax, který vysílá oblíbené seriály pro malé diváky jako Máša a Medvěd, My Little Pony: Život poníků nebo Upovídaný Tom a přátelé. Nadále je k dispozici také program Canal+ Domo zaměřený na kutilství, zahradničení nebo vaření, který ve volném vysílání pokračuje již několikátý měsíc.
 
Minimax i Canal+ Domo navíc diváci najdou také ve službě Skylink Live TV. To znamená, že přístup k živému vysílání nebo archivu mají také z mobilních zařízení nebo počítače, což se může v období blížících se letních dovolených hodit. Parametry pro naladění jednotlivých kanálů uvádíme níže.
 
Program: CANAL+ Domo Minimax
Pozice ve FastScan: 25 162
Satelit: Astra 23,5°E Astra 23,5°E
Kmitočet: 12 012 MHz 12 109 MHz
Polarizace: Vertikální Horizontální
FEC:  2/3  2/3
Symbolová rychlost: 29 900 kS/s 29 900 kS/s
Norma: DVB-S2/ 8PSK DVB-S2/ 8PSK
Pilot: OFF OFF
 
 

Kuki: promo kanál a pořady ve videotéce zdarma

 
Své volné vysílání nabízí pravidelně zákazníkům také IPTV Kuki. Po celý červen bude jako promo kanál k dispozici Minimax, takže zákazníci těchto dvou služeb si mezi sebou nemusí závidět. Kuki ovšem přidává ještě jeden bonus k příležitosti Mezinárodního dne dětí. Ve své videotéce zpřístupní více než 90 pohádek a seriálů s celkem 4 000 epizodami. Většina z nich byla dostupná pouze prostřednictvím placeného vylepšení Navíc seriály. Dočasně odemknuté pořady jsou ve videotéce označeny štítkem „dárek“ a přístupné budou až do 14. června. „Pro jejich spuštění stačí mít programy, na kterých se dané dětské pořady vysílají. V Kuki si totiž zákazníci můžou polovinu své programové nabídky sami zvolit,“ upřesnil nabídku Lukáš Pazourek, marketingový ředitel Kuki. 
 
 
Jako příklady volně přístupných titulů operátor uvádí následující: Kung Fu Panda, Tučňáci z Madagaskaru, Bob a Bobek, Spongebob v kalhotách, Šmoulové, Doktorka Plyšákova, Kung Fu nebo Tlapková patrola.
 
Zdroj: Tiskové zprávy


reklama
reklama