www.tvfreak.cz
>
>
>
>

Skylink Live TV už zákazníkům Vodafonu nevyčerpá FUP

Skylink Live TV už zákazníkům Vodafonu nevyčerpá FUP
, , aktualita
Od 25. března mohou uživatelé Skylink Live TV sledovat vysílání na svém smartphonu či tabletu bez obavy z vyčerpání datového limitu. Stačí, aby byli zákazníky Vodafonu a měli aktivní službu Video Pass.
K oblíbeným
reklama
Skylink Live TV umožňuje sledovat živé vysílání i pořady z archivu kdykoliv a kdekoliv, třeba ze svého smartphonu či tabletu. Limitující ovšem může být internetové připojení, neboť tam, kde není Wi-FI, musí divák spoléhat na mobilní připojení. Vzhledem k tomu, že neomezený datový tarif je v českých podmínkách takřka nedosažitelný, došlo by při sledování internetové televize k rychlému vyčerpání datového balíčku. Od 25. března se ovšem naskytne možnost, jak toto omezení obejít. Společnost M7 Group, která provozuje satelitní platformu Skylink, totiž zahájila spolupráci s mobilním operátorem Vodafone.
 
 
Pokud máte aktivní službu Vodafone Video Pass, nebudou se vám při používání aplikace Skylink Live TV započítávat spotřebovaná data. Zabráníte tedy předčasnému vyčerpání svého limitu FUP. Video Pass stojí 199 Kč měsíčně, případně lze službu využívat jednorázově za 19 Kč na 24 hodin. Kromě Skylink Live TV se vztahuje také na další aplikace pro sledování videí včetně Netflixu, Amazon Prime Video, YouTube, Digi2 Go nebo HBO Go. Více informací o službě a návod k aktivaci najdete na stránkách Vodafonu, aktuální seznam aplikací zahrnutých v balíčku potom tady.
 
Skylink Live TV umožňuje sledovat živé televizní vysílání až na čtyřech zařízeních zároveň. Nezáleží přitom, zda se jedná o počítač, smartphone nebo tablet. K dispozici je také sedmidenní archiv odvysílaných pořadů nebo videopůjčovna s desítkami filmů a seriálů. „Televize v mobilu, kterou přináší aplikace Skylink Live TV, je dalším krokem v evoluci naší platformy. Chceme divákům poskytnout možnost sledovat jejich oblíbené programy bez omezení a odečet dat byl limitujícím faktorem,“ nastínil důvod nové spolupráce Jaromír Glisník, člen představenstva M7 Group.
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
GoPro Hero 8 má prý umět 4K při 120 fps GoPro Hero 8 má prý umět 4K při 120 fps
Na internetu se objevily uniklé informace, které prozrazují detaily o připravovaných akčních kamerách GoPro Hero 8. Novinka by dle nich měla umět natáčet 4K video až při 120 fps i podporovat nové příslušenství.
16.8.2019, aktualita, Milan Šurkala
Netflix chce pracovat s českými herci a studii, hledá zaměstnance Netflix chce pracovat s českými herci a studii, hledá zaměstnance

Nabídka pracovních pozic na streamovací službě Netflix prozradila zajímavou skutečnost. Hledají se totiž možnosti, jak spolupracovat s lokálními herci a studii ve Východní Evropě a Turecku, tedy včetně těch českých. 

11.8.2019, aktualita, Milan Šurkala
Matrix míří v USA znovu do kin Matrix míří v USA znovu do kin

Američtí diváci si po 20 letech budou moci znovu (někteří poprvé) užít legendárního sci-fi Matrix v kinech. Tam zanedlouho zamíří upravená verze s vylepšeným zvukem Dolby Armos a obrazem Dolby Vision. 

6.8.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Elektromobily Tesla budou streamovat YouTube a Netflix Elektromobily Tesla budou streamovat YouTube a Netflix
Infotainment elektromobilů Tesla se stále vylepšuje a po hrách Atari se tu objeví i podpora některých streamovacích služeb. Zatím se hovoří o tom, že by jeden z následujících updatů měl přinést streamování služeb YouTube a Netflix.
28.7.2019, aktualita, Milan Šurkala
TCL uvádí 4K televize EP64 a EP66 s umělou inteligencí TCL uvádí 4K televize EP64 a EP66 s umělou inteligencí
Výrobce televizí TCL přichází na český trh se dvěma novými řadami Smart TV, modely EP64 a EP66. Ty mají rozlišení UHD 4K, nechybí jim ani systém umělé inteligence AI-IN a také funkce Smart HDR.
27.7.2019, aktualita, Milan Šurkala