Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Skylink Live TV už zákazníkům Vodafonu nevyčerpá FUP

13.3.2019, Jáchym Šlik, aktualita
Od 25. března mohou uživatelé Skylink Live TV sledovat vysílání na svém smartphonu či tabletu bez obavy z vyčerpání datového limitu. Stačí, aby byli zákazníky Vodafonu a měli aktivní službu Video Pass.
Skylink Live TV umožňuje sledovat živé vysílání i pořady z archivu kdykoliv a kdekoliv, třeba ze svého smartphonu či tabletu. Limitující ovšem může být internetové připojení, neboť tam, kde není Wi-FI, musí divák spoléhat na mobilní připojení. Vzhledem k tomu, že neomezený datový tarif je v českých podmínkách takřka nedosažitelný, došlo by při sledování internetové televize k rychlému vyčerpání datového balíčku. Od 25. března se ovšem naskytne možnost, jak toto omezení obejít. Společnost M7 Group, která provozuje satelitní platformu Skylink, totiž zahájila spolupráci s mobilním operátorem Vodafone.
 
 
Pokud máte aktivní službu Vodafone Video Pass, nebudou se vám při používání aplikace Skylink Live TV započítávat spotřebovaná data. Zabráníte tedy předčasnému vyčerpání svého limitu FUP. Video Pass stojí 199 Kč měsíčně, případně lze službu využívat jednorázově za 19 Kč na 24 hodin. Kromě Skylink Live TV se vztahuje také na další aplikace pro sledování videí včetně Netflixu, Amazon Prime Video, YouTube, Digi2 Go nebo HBO Go. Více informací o službě a návod k aktivaci najdete na stránkách Vodafonu, aktuální seznam aplikací zahrnutých v balíčku potom tady.
 
Skylink Live TV umožňuje sledovat živé televizní vysílání až na čtyřech zařízeních zároveň. Nezáleží přitom, zda se jedná o počítač, smartphone nebo tablet. K dispozici je také sedmidenní archiv odvysílaných pořadů nebo videopůjčovna s desítkami filmů a seriálů. „Televize v mobilu, kterou přináší aplikace Skylink Live TV, je dalším krokem v evoluci naší platformy. Chceme divákům poskytnout možnost sledovat jejich oblíbené programy bez omezení a odečet dat byl limitujícím faktorem,“ nastínil důvod nové spolupráce Jaromír Glisník, člen představenstva M7 Group.
 
Zdroj: Tisková zpráva