www.tvfreak.cz
>
>
>
>

Skylink Live TV už zákazníkům Vodafonu nevyčerpá FUP

Skylink Live TV už zákazníkům Vodafonu nevyčerpá FUP
, , aktualita
Od 25. března mohou uživatelé Skylink Live TV sledovat vysílání na svém smartphonu či tabletu bez obavy z vyčerpání datového limitu. Stačí, aby byli zákazníky Vodafonu a měli aktivní službu Video Pass.
K oblíbeným
reklama
Skylink Live TV umožňuje sledovat živé vysílání i pořady z archivu kdykoliv a kdekoliv, třeba ze svého smartphonu či tabletu. Limitující ovšem může být internetové připojení, neboť tam, kde není Wi-FI, musí divák spoléhat na mobilní připojení. Vzhledem k tomu, že neomezený datový tarif je v českých podmínkách takřka nedosažitelný, došlo by při sledování internetové televize k rychlému vyčerpání datového balíčku. Od 25. března se ovšem naskytne možnost, jak toto omezení obejít. Společnost M7 Group, která provozuje satelitní platformu Skylink, totiž zahájila spolupráci s mobilním operátorem Vodafone.
 
 
Pokud máte aktivní službu Vodafone Video Pass, nebudou se vám při používání aplikace Skylink Live TV započítávat spotřebovaná data. Zabráníte tedy předčasnému vyčerpání svého limitu FUP. Video Pass stojí 199 Kč měsíčně, případně lze službu využívat jednorázově za 19 Kč na 24 hodin. Kromě Skylink Live TV se vztahuje také na další aplikace pro sledování videí včetně Netflixu, Amazon Prime Video, YouTube, Digi2 Go nebo HBO Go. Více informací o službě a návod k aktivaci najdete na stránkách Vodafonu, aktuální seznam aplikací zahrnutých v balíčku potom tady.
 
Skylink Live TV umožňuje sledovat živé televizní vysílání až na čtyřech zařízeních zároveň. Nezáleží přitom, zda se jedná o počítač, smartphone nebo tablet. K dispozici je také sedmidenní archiv odvysílaných pořadů nebo videopůjčovna s desítkami filmů a seriálů. „Televize v mobilu, kterou přináší aplikace Skylink Live TV, je dalším krokem v evoluci naší platformy. Chceme divákům poskytnout možnost sledovat jejich oblíbené programy bez omezení a odečet dat byl limitujícím faktorem,“ nastínil důvod nové spolupráce Jaromír Glisník, člen představenstva M7 Group.
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Jaké televizory nabídnou AirPlay 2? Podívejte se na seznam od Applu Jaké televizory nabídnou AirPlay 2? Podívejte se na seznam od Applu
AirPlay 2 umožňuje streamovat obsah z iPhonu, iPadu či Macu na jiné zařízení, a to dokonce chytrý televizor. Pokud hledáte televizor s AirPlay 2, pomůže vám tento seznam kompatibilních modelů.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Číňané přišli o poslední díl Game of Thrones. Kvůli obchodní válce s USA Číňané přišli o poslední díl Game of Thrones. Kvůli obchodní válce s USA
Obchodní válka mezi Čínou a USA mělo nečekané důsledky pro čínské fanoušky seriálu Hra o trůny. Závěrečný díl si nemohli pustit legální cestou, neboť vlastník práv pro tamní trh jej zablokoval, a to údajně na žádost čínské vlády.
21.5.2019, aktualita, Jáchym Šlik2 komentáře
Pioneer a Onkyo budou mít nového majitele Pioneer a Onkyo budou mít nového majitele
Trh s audio produkty pro domácnost se v budoucnu zase o něco zmenší, tedy alespoň co se týče vlastníků. Americký gigant Sound United spolkne příslušnou divizi korporace Onkyo, která zahrnuje také značky Pioneer nebo Integra.
21.5.2019, aktualita, Jáchym Šlik
Steam Link konečně dorazil na Apple TV a iOS Steam Link konečně dorazil na Apple TV a iOS
S ročním zpožděním se na Apple TV, iPhony a iPady dostala aplikace Steam Link, která na uvedená zařízení umožňuje streamovat hry z počítače. Společnost Valve tak patrně vyřešila problém s Applem, kvůli které byla aplikace původně odmítnuta.
19.5.2019, aktualita, Jáchym Šlik
Wechip X88 Pro: levné multimediální centrum se 4K a Androidem Pie Wechip X88 Pro: levné multimediální centrum se 4K a Androidem Pie
V čínských e-shopech se nedávno objevil nový přírůstek mezi „TV boxy“ na architektuře ARM. Wechip X88 Pro stojí jen pár desítek dolarů, ale poradí si s rozlišením 4K UHD a využívá nejaktuálnější verzi Androidu.
18.5.2019, aktualita, Jáchym Šlik