www.tvfreak.cz
>
>
>
>

Skylink Live TV už zákazníkům Vodafonu nevyčerpá FUP

Skylink Live TV už zákazníkům Vodafonu nevyčerpá FUP
, , aktualita
Od 25. března mohou uživatelé Skylink Live TV sledovat vysílání na svém smartphonu či tabletu bez obavy z vyčerpání datového limitu. Stačí, aby byli zákazníky Vodafonu a měli aktivní službu Video Pass.
reklama
Skylink Live TV umožňuje sledovat živé vysílání i pořady z archivu kdykoliv a kdekoliv, třeba ze svého smartphonu či tabletu. Limitující ovšem může být internetové připojení, neboť tam, kde není Wi-FI, musí divák spoléhat na mobilní připojení. Vzhledem k tomu, že neomezený datový tarif je v českých podmínkách takřka nedosažitelný, došlo by při sledování internetové televize k rychlému vyčerpání datového balíčku. Od 25. března se ovšem naskytne možnost, jak toto omezení obejít. Společnost M7 Group, která provozuje satelitní platformu Skylink, totiž zahájila spolupráci s mobilním operátorem Vodafone.
 
 
Pokud máte aktivní službu Vodafone Video Pass, nebudou se vám při používání aplikace Skylink Live TV započítávat spotřebovaná data. Zabráníte tedy předčasnému vyčerpání svého limitu FUP. Video Pass stojí 199 Kč měsíčně, případně lze službu využívat jednorázově za 19 Kč na 24 hodin. Kromě Skylink Live TV se vztahuje také na další aplikace pro sledování videí včetně Netflixu, Amazon Prime Video, YouTube, Digi2 Go nebo HBO Go. Více informací o službě a návod k aktivaci najdete na stránkách Vodafonu, aktuální seznam aplikací zahrnutých v balíčku potom tady.
 
Skylink Live TV umožňuje sledovat živé televizní vysílání až na čtyřech zařízeních zároveň. Nezáleží přitom, zda se jedná o počítač, smartphone nebo tablet. K dispozici je také sedmidenní archiv odvysílaných pořadů nebo videopůjčovna s desítkami filmů a seriálů. „Televize v mobilu, kterou přináší aplikace Skylink Live TV, je dalším krokem v evoluci naší platformy. Chceme divákům poskytnout možnost sledovat jejich oblíbené programy bez omezení a odečet dat byl limitujícím faktorem,“ nastínil důvod nové spolupráce Jaromír Glisník, člen představenstva M7 Group.
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
OLED TV do každé rodiny. Nejmenší model od LG by měl stát pod 1 000 eur OLED TV do každé rodiny. Nejmenší model od LG by měl stát pod 1 000 eur
Podle spekulace by mělo LG představit svůj první OLED televizor se 48" obrazovkou ještě v letošním roce. Hlavním lákadlem nejmenšího modelu by měla být cena, která se údajně dostane pod magickou hranici 1 000 eur.
16.3.2019, aktualita, Jáchym Šlik
Online videopůjčovna Rakuten TV vstoupí na český trh Online videopůjčovna Rakuten TV vstoupí na český trh
Služba pro streamování filmů a seriálů Rakuten TV oznámila velkou evropskou expanzi, která bude zahrnovat třicítku nových trhů včetně České republiky. Provozovatel také potvrdil spolupráci s dalšími výrobci televizorů a avizoval obsah v 8K rozlišení.
15.3.2019, aktualita, Jáchym Šlik
Apple představí konkurenta Netflixu už 25. března Apple představí konkurenta Netflixu už 25. března
Není žádným tajemstvím, že Apple připravuje svou vlastní službu pro streamování videa. K představení by mělo dojít ještě tento měsíc, ale originální obsah očekávejte až později. Co tedy nový konkurent Netflixu nabídne zpočátku?
15.3.2019, aktualita, Jáchym Šlik
Sony opravilo chybu blokující instalaci přehrávače Kodi Sony opravilo chybu blokující instalaci přehrávače Kodi
Sony odmítlo, že by záměrně blokovalo instalaci přehrávače Kodi ve svých televizorech s Android TV, údajně se jednalo o chybu. Po dvou měsících vydává opravnou aktualizaci, která by měla problém odstraňovat.
14.3.2019, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Philips plánuje další OLED TV na podzim, jednu bez Android TV Philips plánuje další OLED TV na podzim, jednu bez Android TV
Na internet unikl seznam Philips OLED TV, které by měly být představeny ve druhé polovině roku 2019. Jedná se o několik modelů v úhlopříčkách 55" a 65", podle očekávání většinou s Android TV. Až na jednu výjimku.
13.3.2019, aktualita, Jáchym Šlik