www.tvfreak.cz
>
>
>
>

Skylink Live TV už zákazníkům Vodafonu nevyčerpá FUP

Skylink Live TV už zákazníkům Vodafonu nevyčerpá FUP
, , aktualita
Od 25. března mohou uživatelé Skylink Live TV sledovat vysílání na svém smartphonu či tabletu bez obavy z vyčerpání datového limitu. Stačí, aby byli zákazníky Vodafonu a měli aktivní službu Video Pass.
K oblíbeným
reklama
Skylink Live TV umožňuje sledovat živé vysílání i pořady z archivu kdykoliv a kdekoliv, třeba ze svého smartphonu či tabletu. Limitující ovšem může být internetové připojení, neboť tam, kde není Wi-FI, musí divák spoléhat na mobilní připojení. Vzhledem k tomu, že neomezený datový tarif je v českých podmínkách takřka nedosažitelný, došlo by při sledování internetové televize k rychlému vyčerpání datového balíčku. Od 25. března se ovšem naskytne možnost, jak toto omezení obejít. Společnost M7 Group, která provozuje satelitní platformu Skylink, totiž zahájila spolupráci s mobilním operátorem Vodafone.
 
 
Pokud máte aktivní službu Vodafone Video Pass, nebudou se vám při používání aplikace Skylink Live TV započítávat spotřebovaná data. Zabráníte tedy předčasnému vyčerpání svého limitu FUP. Video Pass stojí 199 Kč měsíčně, případně lze službu využívat jednorázově za 19 Kč na 24 hodin. Kromě Skylink Live TV se vztahuje také na další aplikace pro sledování videí včetně Netflixu, Amazon Prime Video, YouTube, Digi2 Go nebo HBO Go. Více informací o službě a návod k aktivaci najdete na stránkách Vodafonu, aktuální seznam aplikací zahrnutých v balíčku potom tady.
 
Skylink Live TV umožňuje sledovat živé televizní vysílání až na čtyřech zařízeních zároveň. Nezáleží přitom, zda se jedná o počítač, smartphone nebo tablet. K dispozici je také sedmidenní archiv odvysílaných pořadů nebo videopůjčovna s desítkami filmů a seriálů. „Televize v mobilu, kterou přináší aplikace Skylink Live TV, je dalším krokem v evoluci naší platformy. Chceme divákům poskytnout možnost sledovat jejich oblíbené programy bez omezení a odečet dat byl limitujícím faktorem,“ nastínil důvod nové spolupráce Jaromír Glisník, člen představenstva M7 Group.
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Sharp prodává největší 8K displej na světě. Měří 120 palců Sharp prodává největší 8K displej na světě. Měří 120 palců
Zdají se vám současné 8K TV příliš malé? Sharp začal prodávat největší obrazovku světa s rozlišením 8K. Není určena do obýváků, ale pro profesionální použití. Z toho důvodu neobsahuje televizní tuner.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
LG Eclair: nejmenší soundbar s Dolby Atmos na světě LG Eclair: nejmenší soundbar s Dolby Atmos na světě
LG letos začne prodávat mimořádně kompaktní soundbar, který ovšem poskytne plnohodnotné řešení k ozvučení obýváku. A dokonce podporuje také formát prostorového zvuku Dolby Atmos, který byl dosud vyhrazen jen pro větší soundbary.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Xiaomi posílá do Evropy dostupné televize Mi TV P1 s HDMI 2.1 a Android TV Xiaomi posílá do Evropy dostupné televize Mi TV P1 s HDMI 2.1 a Android TV
Xiaomi představilo nové televizory řady Mi TV P1, které jsou určeny pro evropské trhy. Zahrnuje kvarteto LCD TV, které s výjimkou nejmenšího modelu spoléhají na rozlišení 4K. Ve výbavě mají operační systém Android TV.
10.5.2021, aktualita, Jáchym Šlik
BenQ TK700STi: herní projektor slibuje nejnižší latencí ve 4K BenQ TK700STi: herní projektor slibuje nejnižší latencí ve 4K
BenQ přináší nový projektor zaměřený hlavně na hráče. Slibuje totiž vstupní odezvu 16 ms při rozlišení 4K, která by měla být nejnižší na trhu. Výhodou je také 100" obraz při velmi krátké projekční vzdálenosti nebo systém Android TV.
9.5.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Čínské televize Skyworth špehovaly uživatele, přiznal výrobce Čínské televize Skyworth špehovaly uživatele, přiznal výrobce
Jeden z největších výrobců televizorů na světě připustil, že se v jeho televizích s Androidem nacházela aplikace třetí strany, která shromažďovala příliš mnoho informací o uživatelích. Problém se údajně týkal pouze zařízení na čínském trhu.
9.5.2021, aktualita, Jáchym Šlik