Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Sky Deutschland spouští stanici věnovanou Hvězdným válkám

20.10.2014, Pavel Zubatý, aktualita
Televizní kanál věnovaný čistě jedné filmové sérii, ať sebevíc kultovní, není to čiré bláznovství? Vedení německé odnože společnosti Sky si to nemyslí. Jeden ze svých kanálů vyhradili kultovní sáze Hvězdné války.
Německá vysílací společnost Sky Deutschland spustí placený kanál Star Wars HD. Už z názvu je patrné, že bude vyhrazen jen a pouze kultovní filmové sérii Star Wars. Znamená to konec stanice Sky Hits, která od 1. do 14. prosince bude přeměněna na Sky Star Wars HD. Kanál bude vysílat všech šest filmů Star Wars 24 hodin denně. Doprovázet je budou jen různé speciály a dokumenty z natáčení a dění za scénou. Chybět nebudou ani dvě episody dokumentárního seriálu In the Life of…, jejichž hlavní postavou je Anthony Daniels a Kenny Baker. Tito pánové totiž hráli ve všech šesti filmech jako dvojice robotů C-3PO (větší ukecaný) a R2-D2 (malý upípaný).

Gary Davey, výkonný vice-president programové skladby Sky Deutschland, k tomu v Mnichově prohlásil: „Jsme si dobře vědomi, že 18. prosince 2015 je hodně dlouhá doba i pro fanoušky čekající na Star Wars: Episode VII. Tímto chceme poděkovat našim význačným partnerům Disney a Lucasfilm, kteří nám umožnili spustit exkluzivní vysílání Sky Star Wars HD.“

Zdroj: BroadbandTVNews