www.tvfreak.cz
>
>
>

Shutterstock uvedl Elements, knihovnu s filmovými efekty

Shutterstock uvedl Elements, knihovnu s filmovými efekty
, , aktualita
Fotobanka Shutterstock už nějakou dobu nabízí prodej videoklipů, svůj záběr ale dále rozšiřuje. Tentokrát totiž spouští funkci Elements, která bude nabízet nejen profesionálům nejrůznější vizuální efekty pro filmy.
K oblíbeným
reklama
Shutterstock je velmi známou fotobankou, která na svých stránkách prodává fotografie, ilustrace, vektory i videoklipy. Nyní spustila novinku v podobě Shutterstock Elements, což je nabídka, která přijde velmi vhod tvůrcům s vyššími ambicemi, kteří do svých filmů potřebují nejrůznější speciální efekty. Tato knihovna tak obsahuje různé přechody, odlesky objektivů, HUD, uživatelská rozhraní, ohňové efekty, výstřely ze zbraní, pozadí ve smyčkách a mnoho dalšího.
 
Logo Shutterstock
 
Prozatím obsahuje jen nějakých 3000 profesionálně vytvořených prvků, což v kontrastu s databází fotografií, která čítá přes 284 milionů snímků, vypadá být jako hodně malinká knihovna. Jak ale již bylo řečeno, tato knihovna byla vytvořena skutečnými profesionály pomocí profesionální techniky (např. kamery RED). Shutterstock Elements obsahuje i tutoriály, jak tyto prvky správně zakomponovat do výsledného videa. Pokud jde o cenu, tak např. balíček obsahující výstřely z 19 různých zbraní ve 450 různých prvcích, vyjde na 159 EUR. Ceny nejlevnějších balíčků pak začínají na 79 EUR.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Star Trek: Voyager se převleče do 4K. Díky AI a fanouškovi Star Trek: Voyager se převleče do 4K. Díky AI a fanouškovi
Po 25 letech se seriál Star Trek: Voyager dočká nové verze s vyšší kvalitou obrazu. Postará se o ni jeden z fanoušků, který k tomu využije software založený na strojovém učení. Podívejte se na první ukázku.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Známe české ceny nejlevnějších Panasonic TV pro rok 2020 Známe české ceny nejlevnějších Panasonic TV pro rok 2020
Na český trh se pomalu chystají letošní televizory od Panasonicu. Jako první se v nabídce jednoho tuzemského prodejce objevily modely z cenově dostupné řady HX800E, a to rovnou ve třech úhlopříčkách. Kdy se na trh dostanou i další novinky?
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Krátce: První pohled na nové Samsung QD TV, spojení Sharpu s NEC a více LG OLED displejů Krátce: První pohled na nové Samsung QD TV, spojení Sharpu s NEC a více LG OLED displejů
Na světlo světa se dostaly první snímky připravované nové generace Quantum Dots TV od Samsungu. Japonské firmy Sharp a NEC se rozhodly spojit své síly proti čínské konkurenci. Výroba OLED panelů od LG by se měla naplno rozjet v květnu.
28.3.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Xiaomi přinese 65" Mi TV 4S do Evropy. Jaká bude cena? Xiaomi přinese 65" Mi TV 4S do Evropy. Jaká bude cena?
Xiaomi se rozhodlo nabídnout evropským zákazníkům také 65" model z řady Mi TV 4S. Jedná se o 4K televizor s HDR10+, kovovým stojanem nebo platformou Android TV, který navíc získal velmi zajímavou cenovku.
28.3.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Soundbary Samsung pro rok 2020: přehled modelů, výbavy a cen Soundbary Samsung pro rok 2020: přehled modelů, výbavy a cen
Samsung letos uvede na evropské trhy až 14 nových soundbarů, které budou rozděleny do tří řad. Funkci vlajkové lodi zatím ponese model HW-Q800T, ale na své si přijdou také zájemci o cenově dostupnější soundbary.
27.3.2020, aktualita, Jáchym Šlik