www.tvfreak.cz
>
>
>

Shutterstock uvedl Elements, knihovnu s filmovými efekty

Shutterstock uvedl Elements, knihovnu s filmovými efekty
, , aktualita
Fotobanka Shutterstock už nějakou dobu nabízí prodej videoklipů, svůj záběr ale dále rozšiřuje. Tentokrát totiž spouští funkci Elements, která bude nabízet nejen profesionálům nejrůznější vizuální efekty pro filmy.
K oblíbeným
reklama
Shutterstock je velmi známou fotobankou, která na svých stránkách prodává fotografie, ilustrace, vektory i videoklipy. Nyní spustila novinku v podobě Shutterstock Elements, což je nabídka, která přijde velmi vhod tvůrcům s vyššími ambicemi, kteří do svých filmů potřebují nejrůznější speciální efekty. Tato knihovna tak obsahuje různé přechody, odlesky objektivů, HUD, uživatelská rozhraní, ohňové efekty, výstřely ze zbraní, pozadí ve smyčkách a mnoho dalšího.
 
Logo Shutterstock
 
Prozatím obsahuje jen nějakých 3000 profesionálně vytvořených prvků, což v kontrastu s databází fotografií, která čítá přes 284 milionů snímků, vypadá být jako hodně malinká knihovna. Jak ale již bylo řečeno, tato knihovna byla vytvořena skutečnými profesionály pomocí profesionální techniky (např. kamery RED). Shutterstock Elements obsahuje i tutoriály, jak tyto prvky správně zakomponovat do výsledného videa. Pokud jde o cenu, tak např. balíček obsahující výstřely z 19 různých zbraní ve 450 různých prvcích, vyjde na 159 EUR. Ceny nejlevnějších balíčků pak začínají na 79 EUR.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Smart TV sledují své uživatele, ukázal výzkum Smart TV sledují své uživatele, ukázal výzkum
Vědci z Princeton University se podívali na zoubek chytrým televizím a instalovaným aplikacím pro nabízené kanály. Zjistilo se, že většina z nich sleduje své uživatele a vytváří si jejich sledovací profily pro další využití.
14.10.2019, aktualita, Milan Šurkala
Netflix má české rozhraní, letos přidá 150 českých filmů Netflix má české rozhraní, letos přidá 150 českých filmů
Streamovací služba Netflix výrazně rozšiřuje svůj český záběr. Jednak přináší rozhraní v češtině, jednak přichází se značně širší nabídkou českých seriálů a filmů. Do konce roku má přibýt 150 dalších.
14.10.2019, aktualita, Milan Šurkala
Disney+ s výraznou slevou pod $5 měsíčně při 3letém předplacení Disney+ s výraznou slevou pod $5 měsíčně při 3letém předplacení
Streamovací služba Disney+ sice zahájí svou činnost až za měsíc, ale už dnes si ji můžete v některých zemích předplatit. Pokud zaplatíte rovnou 3 roky najednou, cena se dostane z $6,99 měsíčně v průměru na méně než 5 dolarů.
11.10.2019, aktualita, Milan Šurkala
Star Trek: Picard ukazuje oficiální trailer Star Trek: Picard ukazuje oficiální trailer
Sir Patrick Stewart se vrací do role kapitána Jean-Luc Picarda. Už za necelého čtvrt roku je tu Star Trek: Picard, což bude 10dílný streamovaný seriál, ve kterém uvidíme i další hrdiny z předchozích dílů vesmírné ságy.
8.10.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Streamovací války: Amazon Fire TV bez Disney, ten zas bez Netflixu Streamovací války: Amazon Fire TV bez Disney, ten zas bez Netflixu
Streamovací služby jsou čím dál více důležitějšími zdroji příjmů a války mezi jednotlivými systémy nabírají obrátky. Amazon tak na svém Fire TV nechce nabízet aplikace od Disney, ten zase nechce zobrazovat reklamy Netflixu.
6.10.2019, aktualita, Milan Šurkala