www.tvfreak.cz
>
>
>

Shutterstock uvedl Elements, knihovnu s filmovými efekty

Shutterstock uvedl Elements, knihovnu s filmovými efekty
, , aktualita
Fotobanka Shutterstock už nějakou dobu nabízí prodej videoklipů, svůj záběr ale dále rozšiřuje. Tentokrát totiž spouští funkci Elements, která bude nabízet nejen profesionálům nejrůznější vizuální efekty pro filmy.
K oblíbeným
reklama
Shutterstock je velmi známou fotobankou, která na svých stránkách prodává fotografie, ilustrace, vektory i videoklipy. Nyní spustila novinku v podobě Shutterstock Elements, což je nabídka, která přijde velmi vhod tvůrcům s vyššími ambicemi, kteří do svých filmů potřebují nejrůznější speciální efekty. Tato knihovna tak obsahuje různé přechody, odlesky objektivů, HUD, uživatelská rozhraní, ohňové efekty, výstřely ze zbraní, pozadí ve smyčkách a mnoho dalšího.
 
Logo Shutterstock
 
Prozatím obsahuje jen nějakých 3000 profesionálně vytvořených prvků, což v kontrastu s databází fotografií, která čítá přes 284 milionů snímků, vypadá být jako hodně malinká knihovna. Jak ale již bylo řečeno, tato knihovna byla vytvořena skutečnými profesionály pomocí profesionální techniky (např. kamery RED). Shutterstock Elements obsahuje i tutoriály, jak tyto prvky správně zakomponovat do výsledného videa. Pokud jde o cenu, tak např. balíček obsahující výstřely z 19 různých zbraní ve 450 různých prvcích, vyjde na 159 EUR. Ceny nejlevnějších balíčků pak začínají na 79 EUR.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
GoPro Hero 8 má prý umět 4K při 120 fps GoPro Hero 8 má prý umět 4K při 120 fps
Na internetu se objevily uniklé informace, které prozrazují detaily o připravovaných akčních kamerách GoPro Hero 8. Novinka by dle nich měla umět natáčet 4K video až při 120 fps i podporovat nové příslušenství.
16.8.2019, aktualita, Milan Šurkala
Netflix chce pracovat s českými herci a studii, hledá zaměstnance Netflix chce pracovat s českými herci a studii, hledá zaměstnance

Nabídka pracovních pozic na streamovací službě Netflix prozradila zajímavou skutečnost. Hledají se totiž možnosti, jak spolupracovat s lokálními herci a studii ve Východní Evropě a Turecku, tedy včetně těch českých. 

11.8.2019, aktualita, Milan Šurkala
Matrix míří v USA znovu do kin Matrix míří v USA znovu do kin

Američtí diváci si po 20 letech budou moci znovu (někteří poprvé) užít legendárního sci-fi Matrix v kinech. Tam zanedlouho zamíří upravená verze s vylepšeným zvukem Dolby Armos a obrazem Dolby Vision. 

6.8.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Elektromobily Tesla budou streamovat YouTube a Netflix Elektromobily Tesla budou streamovat YouTube a Netflix
Infotainment elektromobilů Tesla se stále vylepšuje a po hrách Atari se tu objeví i podpora některých streamovacích služeb. Zatím se hovoří o tom, že by jeden z následujících updatů měl přinést streamování služeb YouTube a Netflix.
28.7.2019, aktualita, Milan Šurkala
TCL uvádí 4K televize EP64 a EP66 s umělou inteligencí TCL uvádí 4K televize EP64 a EP66 s umělou inteligencí
Výrobce televizí TCL přichází na český trh se dvěma novými řadami Smart TV, modely EP64 a EP66. Ty mají rozlišení UHD 4K, nechybí jim ani systém umělé inteligence AI-IN a také funkce Smart HDR.
27.7.2019, aktualita, Milan Šurkala