www.tvfreak.cz
>
>

Shutterstock Music: neomezené předplatné pro stahování hudby

Shutterstock Music: neomezené předplatné pro stahování hudby
, , aktualita
Shutterstock je znám především jako fotobanka nabízející fotografie a videa. Ve své nabídce má nicméně i audio soubory. Nyní budou k dispozici i za předplatné bez omezení počtu stažených zvuků a písní.
K oblíbeným
reklama
Svět s fotobankami se postupně mění a Shutterstock nyní uvádí novou službu Shutterstock Music. Kolekce nejrůznějších audio souborů bude nyní k dispozici i neomezeně, za pravidelný poplatek si tak budete moci stáhnout audio souborů, kolik chcete. Připomeňme, že např. u fotek je tu plán za 159 EUR, ten ale omezuje počet fotek na 750 za měsíc. V případě audia půjde o poplatek $149 (resp. 139 EUR) a počet stažení bude neomezený, což ve fotografech vzbuzuje obavy, že se podobných neomezených plánů dočkají i fotografie a videa.
 
Shutterstock logo
 
Cílem fotobanky je zjednodušit práci tvůrcům, kteří se pak mohou méně starat o licencování obsahu a mají mít více času na samotnou tvorbu. Prozatím sice byla k dispozici kolekce audio souborů, ale licencování bylo kapánek složitější (s omezením počtu souborů, jednotlivě...). Celkově čítá kolekce okolo 11 tisíc souborů a je pravidelně rozšiřována. Navíc je možné výsledky filtrovat podle nálady, žánru, popularity a podobně. Dále jsou k dispozici i zkrácené úryvky písní s 15, 30 nebo 60 sekundami stejně jako soubory pro nekonečné smyčky. Ve všech případech jde o royalty-free licence i pro komerční použití.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Nokia 4K TV: první Smart TV Nokie má na svědomí Flipkart Nokia 4K TV: první Smart TV Nokie má na svědomí Flipkart
Nokia je dnes už jen jméno, které se licencuje. První Smart TV této značky tak má na svědomí indický prodejce s elektronikou Flipkart. Ten uvádí model 55CAUHDN s 55" úhlopříčkou a vysokým rozlišením 4K.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Plex spouští "bezplatnou" streamovací službu, počítejte s reklamami Plex spouští "bezplatnou" streamovací službu, počítejte s reklamami
Na trhu streamovacích služeb je poslední dobou pěkně narváno a máme tu dalšího hráče. Služba Plex rozšiřuje svou nabídku právě o streamování filmů, seriálů a dokumentů, navíc takřka bezplatně. Budou tu totiž reklamy.
6.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
No Time To Die s Jamesem Bondem má první trailer No Time To Die s Jamesem Bondem má první trailer
V příštím roce nás čeká další bondovka s pořadovým číslem 25. Současně je pátou, kde se zahraje Daniel Craig. Objeví se tu nová záporná postava Rami Maleka, vrátí se ale také Christopher Waltz.
5.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
Black Widow od Marvela dostává první trailer Black Widow od Marvela dostává první trailer
Film Black Widow na sebe nechá sice čekat ještě zhruba půl roku, ale Marvel Studios už konečně zveřejňují první trailer. Postava Natalie Romanoff se tak konečně dočká svého vlastního sólo filmu.
3.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
Hackeři aktivují obětem zrušené předplatné Netflixu Hackeři aktivují obětem zrušené předplatné Netflixu
Možnost snadné reaktivace zrušeného účtu na Netflixu se vymstila několika uživatelům této streamovací služby. Hackeři, kteří nabourali jejich jen částečně neaktivní účty, je totiž zpětně aktivovali a uživatelé platí jiným za služby, které nevyužívají.
1.12.2019, aktualita, Milan Šurkala