www.tvfreak.cz
>
>

Shutterstock Music: neomezené předplatné pro stahování hudby

Shutterstock Music: neomezené předplatné pro stahování hudby
, , aktualita
Shutterstock je znám především jako fotobanka nabízející fotografie a videa. Ve své nabídce má nicméně i audio soubory. Nyní budou k dispozici i za předplatné bez omezení počtu stažených zvuků a písní.
K oblíbeným
reklama
Svět s fotobankami se postupně mění a Shutterstock nyní uvádí novou službu Shutterstock Music. Kolekce nejrůznějších audio souborů bude nyní k dispozici i neomezeně, za pravidelný poplatek si tak budete moci stáhnout audio souborů, kolik chcete. Připomeňme, že např. u fotek je tu plán za 159 EUR, ten ale omezuje počet fotek na 750 za měsíc. V případě audia půjde o poplatek $149 (resp. 139 EUR) a počet stažení bude neomezený, což ve fotografech vzbuzuje obavy, že se podobných neomezených plánů dočkají i fotografie a videa.
 
Shutterstock logo
 
Cílem fotobanky je zjednodušit práci tvůrcům, kteří se pak mohou méně starat o licencování obsahu a mají mít více času na samotnou tvorbu. Prozatím sice byla k dispozici kolekce audio souborů, ale licencování bylo kapánek složitější (s omezením počtu souborů, jednotlivě...). Celkově čítá kolekce okolo 11 tisíc souborů a je pravidelně rozšiřována. Navíc je možné výsledky filtrovat podle nálady, žánru, popularity a podobně. Dále jsou k dispozici i zkrácené úryvky písní s 15, 30 nebo 60 sekundami stejně jako soubory pro nekonečné smyčky. Ve všech případech jde o royalty-free licence i pro komerční použití.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Panasonic uvedl 4K60p kamery HC-X1500 a HC-X2000 s 24× zoomem Panasonic uvedl 4K60p kamery HC-X1500 a HC-X2000 s 24× zoomem
V nabídce videokamer společnosti Panasonic se objevují dva nové modely HC-X1500 a HC-X2000. Oba dva mají objektiv s 24× optickým zoomem a potěší také schopností záznamu ve 4K rozlišení při 60p.
17.1.2020, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
NBC uvede streamovací službu Peacock zdarma, za $5 i za $10 NBC uvede streamovací službu Peacock zdarma, za $5 i za $10
Streamovacích služeb není asi nikdy dost, a tak televize NBC brzy uvede svou vlastní. Ta ponese název Peacock a bude možné ji sledovat i zdarma. Pokud ale zaplatíte, dostanete lepší služby, více obsahu a můžete se i zbavit reklam.
17.1.2020, aktualita, Milan Šurkala
Black Widow od Marvela má další trailer Black Widow od Marvela má další trailer
Marvel uvolnil další trailer na film Black Widow, který zamíří do kin v květnu letošního roku. Zatímco ten minulý více napovídal o minulosti Natashy Romanoff, tentokrát se dozvíme více i o hlavním protivníkovi.
14.1.2020, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Panasonic HZ2000: televize s podporou Filmmaker Mode Panasonic HZ2000: televize s podporou Filmmaker Mode
Nová OLED televize Panasonic HZ2000 přináší hollywoodskou kvalitu obrazu do obýváku díky podpoře Dolby Vision IQ a Filmmaker Mode, který umožňuje zobrazit film tak, jak to chtěli tvůrci filmu a ne výrobce televize.
14.1.2020, aktualita, Milan Šurkala
TCL má nové QLED televize včetně 8K X91 TCL má nové QLED televize včetně 8K X91
Mezi produktovými novinkami společnosti TCL, které byly představeny na veletrhu CES 2020, bylo i několik QLED televizí. Máme tu 8K model X91 i levnější 4K HDR varianty v řadách C81 a C7. Všechny mají systém umělé inteligence.
14.1.2020, aktualita, Milan Šurkala