www.tvfreak.cz
>
>

Shutterstock Music: neomezené předplatné pro stahování hudby

Shutterstock Music: neomezené předplatné pro stahování hudby
, , aktualita
Shutterstock je znám především jako fotobanka nabízející fotografie a videa. Ve své nabídce má nicméně i audio soubory. Nyní budou k dispozici i za předplatné bez omezení počtu stažených zvuků a písní.
K oblíbeným
reklama
Svět s fotobankami se postupně mění a Shutterstock nyní uvádí novou službu Shutterstock Music. Kolekce nejrůznějších audio souborů bude nyní k dispozici i neomezeně, za pravidelný poplatek si tak budete moci stáhnout audio souborů, kolik chcete. Připomeňme, že např. u fotek je tu plán za 159 EUR, ten ale omezuje počet fotek na 750 za měsíc. V případě audia půjde o poplatek $149 (resp. 139 EUR) a počet stažení bude neomezený, což ve fotografech vzbuzuje obavy, že se podobných neomezených plánů dočkají i fotografie a videa.
 
Shutterstock logo
 
Cílem fotobanky je zjednodušit práci tvůrcům, kteří se pak mohou méně starat o licencování obsahu a mají mít více času na samotnou tvorbu. Prozatím sice byla k dispozici kolekce audio souborů, ale licencování bylo kapánek složitější (s omezením počtu souborů, jednotlivě...). Celkově čítá kolekce okolo 11 tisíc souborů a je pravidelně rozšiřována. Navíc je možné výsledky filtrovat podle nálady, žánru, popularity a podobně. Dále jsou k dispozici i zkrácené úryvky písní s 15, 30 nebo 60 sekundami stejně jako soubory pro nekonečné smyčky. Ve všech případech jde o royalty-free licence i pro komerční použití.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Seriál Obi-Wan dostává nového scénáristu, je jím Joby Harold Seriál Obi-Wan dostává nového scénáristu, je jím Joby Harold
Seriál Obi-Wan to nemá jednoduché. Počátkem roku kolovaly zvěsti, že byl rozpuštěn tým, který na seriálu pracoval, a měl být odložen zhruba o půl roku. Nyní jsou tu podobné informace znovu, scénárista filmu měl být skutečně nahrazen.
3.4.2020, aktualita, Milan Šurkala
Tip: Vyrazte na virtuální projekci filmu a podpořte své oblíbené kino Tip: Vyrazte na virtuální projekci filmu a podpořte své oblíbené kino
Koronavirová krize může být likvidační pro některá menší kina. Proto vznikly dva projekty, které umožňují fanouškům zakoupit si vstupenky na virtuální projekci. Kvůli filmu samozřejmě nemusí nikam chodit, stačí si otevřít webový prohlížeč.
3.4.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Trh s televizory čeká špatný rok, dojde k poklesu o 10 % Trh s televizory čeká špatný rok, dojde k poklesu o 10 %
Opatření zavedená v reakci na onemocnění COVID-19 včetně zrušených sportovních událostí způsobí pokles na celosvětovém trhu s televizory, jaký analytici nepamatují. Data z Británie ovšem ukazují, že vlivem pandemie může dojít i ke krátkodobému vzrůstu prodeje.
2.4.2020, aktualita, Jáchym Šlik
O2 TV: Sledovanost zpravodajských kanálů se zvýšila až o 346 % O2 TV: Sledovanost zpravodajských kanálů se zvýšila až o 346 %
O2 TV hlásí o pětinu vyšší sledovanost v důsledku omezení kvůli pandemii koronaviru. Kuki zaznamenává vysoký nárůst u cestovatelského či erotického kanálu. Oba poskytovatelé se ovšem shodují, že k nejvyššímu nárůstu došlo u zpravodajských porgramů.
2.4.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Digi TV se dnes změnila na Telly. Co je nového? Digi TV se dnes změnila na Telly. Co je nového?
Digi TV od dnešního dne přestala existovat, služba i celá společnost totiž vystupuje pod novým názvem Telly. Změnilo se nejen logo, ale také nabídka programových balíčků. V případě internetové verze byl kvůli úspoře dat nasazen modernější kodek H.265.
1.4.2020, aktualita, Jáchym Šlik