Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Sharp uvádí nový LCD TV AQUOS

3.8.2011, Jan Vítek, aktualita
Společnost Sharp si připravila nové plně vybavené televizory AQUOS LE630/632, které mají nabídnout kombinaci množství funkcí a elegantního designu. Krom toho mají potěšit velmi nízkou spotřebou energie, a tak mohou být zařazeny do třídy A+.
Třída A+ zde značí vysokou energetickou účinnost. Modely Sharp AQUOS LE630 a 632 ale spíše zaujmout svou multimediální všestranností a modely LE632E nabídnou hned tři HD tunery. Mají integrovaný přehrávač médií, který uživatelům umožní prohlížet fotografie, pouštět videa i poslouchat hudbu přes rozhraní USB nebo s pomocí DLNA. Samozřejmostí je zde přístup k Internetu a využití jeho obsahu včetně 70 různých widgetů, kam patří například Viewster - video na požádání.Uživatelé si budou moci pomocí televizorů kontrolovat došlé e-maily, prohlížet webové stránky a využívat elektronického programového průvodce (EPG). Co se týče technických podrobností, pak nejdůlěžitější komponentou jsou panely Full HD X-Gen LCD, které disponují 100Hz technologií a podsvícením pomocí LED.Krom toho se dočkáme širokých možností připojení a konkrétně konektorů SCART, HDMI, CI+ a USB. Model LE630 má dva integrované HD tunery (DVB-T, DVB-C), LE632 je vybavena také DVB-S2 tunerem, a umožňuje tak přijímat satelitní, kabelový a anténní signál

AQUOS LC-LE630/632 jsou k dispozici ve velikostech 32, 40 a 46 " (80, 102 a 116 cm) a již by měly být dostupné za cena 13990, 18490 a 25990 Kč.

Zdroj: TZ Sharp