www.tvfreak.cz
>
>
>
>

Sharp uvádí nové LCD AQUOS

Sharp uvádí nové LCD AQUOS
, , aktualita
Společnost Sharp si připravila pro letošní rok také nové modely televizorů, a to i 60", 70" a 80" modely AQUOS s LCD obrazovkami, které budou rovněž součástí příprav na roli sponzora UEFA EUROTOP pro evropský fotbalový šampionát.
K oblíbeným
reklama
Tento šampionát proběhne za pět měsíců v Polsku a na Ukrajině a dle představ firmy Sharp bychom jej měli sledovat pomocí jeho LCD televizorů AQUOS, pro něž budou představeny také nové audio systémy vedle interaktivních tabulí.

Novou vlajkovou lodí se stane 80" 3D LCD televize s LED podsvícením a označením LC-80LE844U. Ta má být první televize svého druhu disponující tak velkou obrazovkou. Nabídne nám rozlišení Full HD 1080p, technologii Quattron slibující jasnější a barevnější obraz a 240Hz technologii slibující ostrý obraz i v rychlých scénách.

Kompletní nová nabídka TV AQUOS bude čítat přes 20 modelů s úhlopříčkami od 32", z nichž řada nabídne 3D zobrazení, novou technologii Quad Pixel Plus II s plynulejšími přechody linií a barev a také plné LED podsvícení vylepšující kontrast pomocí lokálních úprav jasu.

Všechny modely již budou spadat do kategorie Smart TV a nabídnou platformu AQUOS Net+ s přístupem k různým aplikacím a službám (YouTube videa, filmy, zpravodajství, předpověď počasí, fotbalové novinky, apod.) a pak Sharp mluví také o nízké spotřebě, díky niž televizory spadají do kategorie energetické účinnosti A+.

Dále Sharp představil koncept AQUOS Freestyle, pod nímž se ukrývají 20, 32, 40 a 60palcové televizory, jež mají mít tenčí a lehčí tělo než jiné modely a také budou schopné příjmu signálu vysílaného pomocí Wi-Fi. A nakonec tisková zpráva hovoří o LED televizoru ICC-4K disponujícím čtyřnásobným rozlišením v porovnání s 1080p a obrazovým procesorem ICC (Integrated Cognitive Creation)

Zdroj: TZ Sharp
Nejnovější články
GoPro Hero 8 má prý umět 4K při 120 fps GoPro Hero 8 má prý umět 4K při 120 fps
Na internetu se objevily uniklé informace, které prozrazují detaily o připravovaných akčních kamerách GoPro Hero 8. Novinka by dle nich měla umět natáčet 4K video až při 120 fps i podporovat nové příslušenství.
16.8.2019, aktualita, Milan Šurkala
Netflix chce pracovat s českými herci a studii, hledá zaměstnance Netflix chce pracovat s českými herci a studii, hledá zaměstnance

Nabídka pracovních pozic na streamovací službě Netflix prozradila zajímavou skutečnost. Hledají se totiž možnosti, jak spolupracovat s lokálními herci a studii ve Východní Evropě a Turecku, tedy včetně těch českých. 

11.8.2019, aktualita, Milan Šurkala
Matrix míří v USA znovu do kin Matrix míří v USA znovu do kin

Američtí diváci si po 20 letech budou moci znovu (někteří poprvé) užít legendárního sci-fi Matrix v kinech. Tam zanedlouho zamíří upravená verze s vylepšeným zvukem Dolby Armos a obrazem Dolby Vision. 

6.8.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Elektromobily Tesla budou streamovat YouTube a Netflix Elektromobily Tesla budou streamovat YouTube a Netflix
Infotainment elektromobilů Tesla se stále vylepšuje a po hrách Atari se tu objeví i podpora některých streamovacích služeb. Zatím se hovoří o tom, že by jeden z následujících updatů měl přinést streamování služeb YouTube a Netflix.
28.7.2019, aktualita, Milan Šurkala
TCL uvádí 4K televize EP64 a EP66 s umělou inteligencí TCL uvádí 4K televize EP64 a EP66 s umělou inteligencí
Výrobce televizí TCL přichází na český trh se dvěma novými řadami Smart TV, modely EP64 a EP66. Ty mají rozlišení UHD 4K, nechybí jim ani systém umělé inteligence AI-IN a také funkce Smart HDR.
27.7.2019, aktualita, Milan Šurkala