www.tvfreak.cz
>
>
>
>

Sharp uvádí nové LCD AQUOS

Sharp uvádí nové LCD AQUOS
, , aktualita
Společnost Sharp si připravila pro letošní rok také nové modely televizorů, a to i 60", 70" a 80" modely AQUOS s LCD obrazovkami, které budou rovněž součástí příprav na roli sponzora UEFA EUROTOP pro evropský fotbalový šampionát.
K oblíbeným
reklama
Tento šampionát proběhne za pět měsíců v Polsku a na Ukrajině a dle představ firmy Sharp bychom jej měli sledovat pomocí jeho LCD televizorů AQUOS, pro něž budou představeny také nové audio systémy vedle interaktivních tabulí.

Novou vlajkovou lodí se stane 80" 3D LCD televize s LED podsvícením a označením LC-80LE844U. Ta má být první televize svého druhu disponující tak velkou obrazovkou. Nabídne nám rozlišení Full HD 1080p, technologii Quattron slibující jasnější a barevnější obraz a 240Hz technologii slibující ostrý obraz i v rychlých scénách.

Kompletní nová nabídka TV AQUOS bude čítat přes 20 modelů s úhlopříčkami od 32", z nichž řada nabídne 3D zobrazení, novou technologii Quad Pixel Plus II s plynulejšími přechody linií a barev a také plné LED podsvícení vylepšující kontrast pomocí lokálních úprav jasu.

Všechny modely již budou spadat do kategorie Smart TV a nabídnou platformu AQUOS Net+ s přístupem k různým aplikacím a službám (YouTube videa, filmy, zpravodajství, předpověď počasí, fotbalové novinky, apod.) a pak Sharp mluví také o nízké spotřebě, díky niž televizory spadají do kategorie energetické účinnosti A+.

Dále Sharp představil koncept AQUOS Freestyle, pod nímž se ukrývají 20, 32, 40 a 60palcové televizory, jež mají mít tenčí a lehčí tělo než jiné modely a také budou schopné příjmu signálu vysílaného pomocí Wi-Fi. A nakonec tisková zpráva hovoří o LED televizoru ICC-4K disponujícím čtyřnásobným rozlišením v porovnání s 1080p a obrazovým procesorem ICC (Integrated Cognitive Creation)

Zdroj: TZ Sharp
reklama
Nejnovější články
HBO GO v červnu 2020: přehled nových seriálů a filmů HBO GO v červnu 2020: přehled nových seriálů a filmů
Tento měsíc HBO GO potěší fanoušky thrillerů a detektivek, a to seriály jako Stopaři, Perry Mason nebo Zmizím ve tmě. Z filmových premiér stojí za zmínku novinky Zloba: Královna všeho zlého nebo Podfukářky.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
LG konečně zahájilo výrobu OLED panelů v čínské továrně LG konečně zahájilo výrobu OLED panelů v čínské továrně
Po nekonečných odkladech divize LG Display konečně zahájila výrobu ve své druhé továrně na panely pro OLED TV. Původně se tak mělo stát již koncem roku 2019. Právě z čínské továrny pocházejí 48" panely.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Denon představil první AV receivery s podporou 8K Denon představil první AV receivery s podporou 8K
Denon představil pro rok 2020 nové AV receivery z řady X. Všechny čtyři modely od AVC-X6700H až po AVR-X2700H jsou vybaveny konektorem HDMI 2.1 a podporují přenos videa v 8K rozlišení včetně upscalingu.
4.6.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Philips OLED 805, 855 a 865 vstoupí na trh v červenci. Jaké budou ceny? Philips OLED 805, 855 a 865 vstoupí na trh v červenci. Jaké budou ceny?
Máte zálusk na letošní Philips OLED TV? Výrobce konečně potvrdil, kdy se dostanou na evropské trhy a kolik budou stát. Konkrétně se jedná o řady 805, 855 a 865, které nabízí velmi podobné parametry a úhlopříčky 55 či 65 palců.
3.6.2020, aktualita, Jáchym Šlik
České DVB-T2 poprvé ve 4K. Začalo pilotní vysílání NASA UHD v multiplexu 23 České DVB-T2 poprvé ve 4K. Začalo pilotní vysílání NASA UHD v multiplexu 23
V rámci vysílání DVB-T2 lze od dnešního dne naladit první kanál v rozlišení 4K Ultra HD. Jedná se o kanál zaměřený na vesmír a kosmonautiku, který provozuje americká NASA. České Radiokomunikace jej zařadily do multiplexu 23.
3.6.2020, aktualita, Jáchym Šlik6 komentářů