www.tvfreak.cz
>
>
>
>

Sharp prodává v Evropě 80" LCD TV

Sharp prodává v Evropě 80" LCD TV
, , aktualita
Společnost Sharp se pochlubila svou novou LCD televizí AQUOS LC-80LE645E, která již je u nás již k dispozici. Dle jejího výrobce jde o bezkonkurenčně největší model, který je v Evropě momentálně v prodeji, což se samozřejmě podepsalo i na jeho ceně.
K oblíbeným
reklama
AQUOS LC-80LE645E od firmy Sharp je tedy určena pro zákazníky, kteří jednak nebudou váhat zaplatit doporučenou cenu 150000 Kč, ale také budou mít doma dostatek prostoru na tohoto obra s úhlopříčkou přes 2 metry, na nějž je optimální se koukat ze tří metrů (alespoň dle tiskové zprávy).

Nový televizor má plné LED podsvícení (tedy ne okrajové) a láká zákazníky na bohaté funkce a energetickou účinnost reprezentovanou štítkem se třídou A++ a spotřebou 131 W. Dále nám 100Hz technologie slibuje ostrý a kontrastní obraz i při rychlých scénách a samozřejmostí jsou multimediální funkce.

LC-80LE645E patří do skupiny televizorů Smart TV s platformou AQUOS NET+, která nabízí přes 50 aplikací, díky nimž budeme moci využít YouTube nebo multimediální knihovny různých televizních stanic a samozřejmě tu je i internetový prohlížeč. Televizor má kromě Full HD obrazovky také tři HD tunery DVB-T/DVB-C/DVB-S2 a vestavěný multimediální přehrávač, jemuž stačí připojený USB (flash) disk nebo domácí síť se zařízením kompatibilním s DLNA (Digital Living Network Alliance). K připojení lze využít již dodávaný adaptér WLAN.

Sharp také nabízí prodlouženou záruku 2+1, díky níž si prodloužíte záruku o rok pouze díky registraci u prodejce, pomocí online registrace nebo poštou, což je třeba provést do 3 měsíců po koupi. Výrobce se pak zavazuje provést opravu přímo u zákazníka nebo okamžitě po síti, když to samozřejmě bude možné.

Zdroj: TZ Sharp
reklama
Nejnovější články
Dumb Drum předělali trailer k novým Star Wars se supernízkým rozpočtem Dumb Drum předělali trailer k novým Star Wars se supernízkým rozpočtem
Film Star Wars: The Rise of Skywalker se objeví v kinech už za necelé dva týdny. Fanoušci filmů Dumb Drum proto nenechávají nic náhodě a tradičně se pokusili o předělávku traileru k filmu doslova v domácích podmínkách.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Nokia 4K TV: první Smart TV Nokie má na svědomí Flipkart Nokia 4K TV: první Smart TV Nokie má na svědomí Flipkart
Nokia je dnes už jen jméno, které se licencuje. První Smart TV této značky tak má na svědomí indický prodejce s elektronikou Flipkart. Ten uvádí model 55CAUHDN s 55" úhlopříčkou a vysokým rozlišením 4K.
8.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
Plex spouští "bezplatnou" streamovací službu, počítejte s reklamami Plex spouští "bezplatnou" streamovací službu, počítejte s reklamami
Na trhu streamovacích služeb je poslední dobou pěkně narváno a máme tu dalšího hráče. Služba Plex rozšiřuje svou nabídku právě o streamování filmů, seriálů a dokumentů, navíc takřka bezplatně. Budou tu totiž reklamy.
6.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
No Time To Die s Jamesem Bondem má první trailer No Time To Die s Jamesem Bondem má první trailer
V příštím roce nás čeká další bondovka s pořadovým číslem 25. Současně je pátou, kde se zahraje Daniel Craig. Objeví se tu nová záporná postava Rami Maleka, vrátí se ale také Christopher Waltz.
5.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
Black Widow od Marvela dostává první trailer Black Widow od Marvela dostává první trailer
Film Black Widow na sebe nechá sice čekat ještě zhruba půl roku, ale Marvel Studios už konečně zveřejňují první trailer. Postava Natalie Romanoff se tak konečně dočká svého vlastního sólo filmu.
3.12.2019, aktualita, Milan Šurkala