www.tvfreak.cz
>
>
>
>

Sharp prodává v Evropě 80" LCD TV

Sharp prodává v Evropě 80" LCD TV
, , aktualita
Společnost Sharp se pochlubila svou novou LCD televizí AQUOS LC-80LE645E, která již je u nás již k dispozici. Dle jejího výrobce jde o bezkonkurenčně největší model, který je v Evropě momentálně v prodeji, což se samozřejmě podepsalo i na jeho ceně.
K oblíbeným
reklama
AQUOS LC-80LE645E od firmy Sharp je tedy určena pro zákazníky, kteří jednak nebudou váhat zaplatit doporučenou cenu 150000 Kč, ale také budou mít doma dostatek prostoru na tohoto obra s úhlopříčkou přes 2 metry, na nějž je optimální se koukat ze tří metrů (alespoň dle tiskové zprávy).

Nový televizor má plné LED podsvícení (tedy ne okrajové) a láká zákazníky na bohaté funkce a energetickou účinnost reprezentovanou štítkem se třídou A++ a spotřebou 131 W. Dále nám 100Hz technologie slibuje ostrý a kontrastní obraz i při rychlých scénách a samozřejmostí jsou multimediální funkce.

LC-80LE645E patří do skupiny televizorů Smart TV s platformou AQUOS NET+, která nabízí přes 50 aplikací, díky nimž budeme moci využít YouTube nebo multimediální knihovny různých televizních stanic a samozřejmě tu je i internetový prohlížeč. Televizor má kromě Full HD obrazovky také tři HD tunery DVB-T/DVB-C/DVB-S2 a vestavěný multimediální přehrávač, jemuž stačí připojený USB (flash) disk nebo domácí síť se zařízením kompatibilním s DLNA (Digital Living Network Alliance). K připojení lze využít již dodávaný adaptér WLAN.

Sharp také nabízí prodlouženou záruku 2+1, díky níž si prodloužíte záruku o rok pouze díky registraci u prodejce, pomocí online registrace nebo poštou, což je třeba provést do 3 měsíců po koupi. Výrobce se pak zavazuje provést opravu přímo u zákazníka nebo okamžitě po síti, když to samozřejmě bude možné.

Zdroj: TZ Sharp
Nejnovější články
Marvel prozradil názvy filmů a doby uvedení Phase 4 Marvel prozradil názvy filmů a doby uvedení Phase 4
Marvel Studios si chystají další fázi svých komiksů. Čtvrtá fáze (Phase 4) se chystá na příští rok a na Comic-Conu bylo už i oznámeno, jakých filmů se dočkáme, kdy to bude a také kdo v nich bude hrát.
22.7.2019, aktualita, Milan Šurkala
Avengers: Endgame překonal Avatar jako nejvýdělečnější film všech dob Avengers: Endgame překonal Avatar jako nejvýdělečnější film všech dob
Nejvýdělečnějším filmem všech dob byl dlouhou dobu Avatar. To se ale nyní mění a v Marvelu udělali vše pro to, aby se to změnilo. Dokonce vydali delší verzi Avengers: Endgame, aby modrásky překonali. Což se podařilo.
22.7.2019, aktualita, Milan Šurkala
The Witcher (Zaklínač) od Netflixu má první trailer The Witcher (Zaklínač) od Netflixu má první trailer
Jedním z nejvíce očekávaných seriálů letošního roku je The Witcher (Zaklínač), který připravuje streamovací služba Netflix. Na Comic-Conu v San Diegu byl nyní ukázán také první trailer pro připravovaný seriál.
21.7.2019, aktualita, Milan Šurkala
HBO ovládlo nominace na ceny Emmy 2019 HBO ovládlo nominace na ceny Emmy 2019
Televizní stanice HBO letos překonala Netflix a odnesla si nejvíce nominací na televizní ceny Emmy 2019. Celkově šlo o 137 nominací, přičemž naprostou jedničkou zde byl legendární seriál Game of Thrones.
19.7.2019, aktualita, Milan Šurkala
Netflixu se přestává dařit, utíkají mu američtí diváci Netflixu se přestává dařit, utíkají mu američtí diváci
Streamovací služba Netflix měla za sebou celou řadu úspěchů, ale pro tentokrát to úplně nevyšlo. Nárůst platících diváků byl o polovinu menší, než se čekalo a v USA došlo dokonce až k poklesu.
19.7.2019, aktualita, Milan Šurkala