www.tvfreak.cz
>
>
>

Sharp nabídne na svých TV službu TopFun

Sharp nabídne na svých TV službu TopFun
, , aktualita
Společnost Sharp ohlásila, že na své televizory bude instalovat službo TopFun. Jedná se o službu nabízející video na přání či vyžádání (VoD - Video on Demand) určenou pro majitele tzv. chytrých televizí Smart TV. Podívejme se, co nám nabídne.
K oblíbeným
reklama
Sharp bude instalovat službu TopFun na televizory s platformou AQUOS NET+, kterou vyvíjí společně se společností Philips. Ta nabídne videa ve standardní kvalitě i vysokém rozlišení a na výběr bude z tisíců i nových filmových titulů (včetně 3D), dokumentů, hudebních a dětských pořadů.

TopFun má být v současnosti největší videopůjčovnou v České a Slovenské republice nabízející službu video on demand. Nabízí nám následující: TVOD (filmové novinky na bázi platby za jednotlivé filmové tituly), SVOD (předplatné – Topfun Nonstop) a Live Pay TV (placené TV stanice).

Služby TopFun jsou k dispozici také pro zařízení vybavená operačními systémy Android, iOS a Windows Phone, dále na Smart televizích a satelitním přijímači Humax. Firma spolupracuje s devíti partnery pracujícími v oblasti IPTV a také s televizními společnostmi a filmovými studii (například Universal Pictures a Warner Bros).

Zdroj: TZ Sharp
Nejnovější články
Zoner Photo Studio X: obstojí i jako střihový software? Zoner Photo Studio X: obstojí i jako střihový software?
Zoner Photo Studio X je sice už dle svého názvu software určený pro správu a editaci fotografií, v posledních verzích se ale začaly rozšiřovat i schopnosti editace videa a podporuje dokonce i H.265. Obstojí jako střihový software?
15.7.2019, recenze, Milan Šurkala
Spider-Man: Daleko od domova - marvelovka, jak má být Spider-Man: Daleko od domova - marvelovka, jak má být
V těchto dnech do kin vlétl nový díl Spider-Mana s podtitulem Daleko od domova (Far From Home) a my přinášíme jeho recenzi. Peter Parker se vydá na školní výlet po Evropě, jenže elementálové mu zhatí klidnou dovolenou. Nebudou však jediní.
5.7.2019, recenze, Milan Šurkala1 komentář
Netflix ukázal snímky ze svého Zaklínače (The Witcher) Netflix ukázal snímky ze svého Zaklínače (The Witcher)
Legendární Zaklínač (The Witcher) Andrzeje Sapkowskeho se dočká dalšího seriálového zpracování. Tentokrát se o něj postará streamovací služba Netflix, která o něm více pohovoří na následujícím Comic Conu.
2.7.2019, aktualita, Milan Šurkala
Rim of the World: když se Netflix zblázní Rim of the World: když se Netflix zblázní
Netflix vypustil do světa další sci-fi snímek. Tentokrát se o záchranu celého světa před invazí mimozemšťanů postarají čtyři děti na letním táboře. Bude film natočen stejně uhozeně, jako zní jeho zápletka?
2.7.2019, recenze, Milan Šurkala2 komentáře
Men in Black: International - nevýrazné pokračování Men in Black: International - nevýrazné pokračování
V kinech právě běží čtvrtý díl Mužů v černém s podtitulem Globální hrozba (Men in Black: International). Poprvé však máme v týmu agentů v terénu ženu. Dokáže nový díl překonat své předchůdce, nebo zapadne?
26.6.2019, recenze, Milan Šurkala