www.tvfreak.cz
>
>
>

Sharp nabídne na svých TV službu TopFun

Sharp nabídne na svých TV službu TopFun
, , aktualita
Společnost Sharp ohlásila, že na své televizory bude instalovat službo TopFun. Jedná se o službu nabízející video na přání či vyžádání (VoD - Video on Demand) určenou pro majitele tzv. chytrých televizí Smart TV. Podívejme se, co nám nabídne.
K oblíbeným
reklama
Sharp bude instalovat službu TopFun na televizory s platformou AQUOS NET+, kterou vyvíjí společně se společností Philips. Ta nabídne videa ve standardní kvalitě i vysokém rozlišení a na výběr bude z tisíců i nových filmových titulů (včetně 3D), dokumentů, hudebních a dětských pořadů.

TopFun má být v současnosti největší videopůjčovnou v České a Slovenské republice nabízející službu video on demand. Nabízí nám následující: TVOD (filmové novinky na bázi platby za jednotlivé filmové tituly), SVOD (předplatné – Topfun Nonstop) a Live Pay TV (placené TV stanice).

Služby TopFun jsou k dispozici také pro zařízení vybavená operačními systémy Android, iOS a Windows Phone, dále na Smart televizích a satelitním přijímači Humax. Firma spolupracuje s devíti partnery pracujícími v oblasti IPTV a také s televizními společnostmi a filmovými studii (například Universal Pictures a Warner Bros).

Zdroj: TZ Sharp
reklama
Nejnovější články
Star Wars: The Rise of Skywalker má poslední trailer Star Wars: The Rise of Skywalker má poslední trailer
Sága Hvězdných válek se už chýlí ke konci a do kin za necelé dva měsíce vtrhne poslední díl nazvaný Star Wars: The Rise of Skywalker. Tvůrci nyní pouští na svět poslední trailer k filmu a vy se na něj nyní můžete podívat.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Smart TV sledují své uživatele, ukázal výzkum Smart TV sledují své uživatele, ukázal výzkum
Vědci z Princeton University se podívali na zoubek chytrým televizím a instalovaným aplikacím pro nabízené kanály. Zjistilo se, že většina z nich sleduje své uživatele a vytváří si jejich sledovací profily pro další využití.
14.10.2019, aktualita, Milan Šurkala
Netflix má české rozhraní, letos přidá 150 českých filmů Netflix má české rozhraní, letos přidá 150 českých filmů
Streamovací služba Netflix výrazně rozšiřuje svůj český záběr. Jednak přináší rozhraní v češtině, jednak přichází se značně širší nabídkou českých seriálů a filmů. Do konce roku má přibýt 150 dalších.
14.10.2019, aktualita, Milan Šurkala
Disney+ s výraznou slevou pod $5 měsíčně při 3letém předplacení Disney+ s výraznou slevou pod $5 měsíčně při 3letém předplacení
Streamovací služba Disney+ sice zahájí svou činnost až za měsíc, ale už dnes si ji můžete v některých zemích předplatit. Pokud zaplatíte rovnou 3 roky najednou, cena se dostane z $6,99 měsíčně v průměru na méně než 5 dolarů.
11.10.2019, aktualita, Milan Šurkala
Star Trek: Picard ukazuje oficiální trailer Star Trek: Picard ukazuje oficiální trailer
Sir Patrick Stewart se vrací do role kapitána Jean-Luc Picarda. Už za necelého čtvrt roku je tu Star Trek: Picard, což bude 10dílný streamovaný seriál, ve kterém uvidíme i další hrdiny z předchozích dílů vesmírné ságy.
8.10.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář