www.tvfreak.cz
>
>
>
>

Sharp a dvě nové řady televizorů AQUOS

Sharp a dvě nové řady televizorů AQUOS
, , aktualita
Společnost Sharp si pro nás připravila dvě nové řady televizorů AQUOS 3D LED, a to LE650 a LE750. Obě mají společného to, že přicházejí s úhlopříčkami 39, 50 a 60 palců a nabízejí vysokou energetickou účinnost, řadu stejných funkcí i design.
K oblíbeným
reklama
Sharp AQUOS 3D LED LE 650 a LE750 tedy budou k dispozici v úhlopříčkách 39, 50 a 60 palců, přičemž všechny nabídnou rozhraní Full HD, podsvícení Active Motion 200 s využitím LED a už dle názvu můžeme také určit, že chybět nebude ani 3D. Dále tu bude možnost využít k ovládání televizoru myš a klávesnice, čímž se z nich v podstatě stane počítač, jehož funkčnost pak bude záviset na programovém vybavení. A samozřejmě budeme mít možnost televizory ovládat i pomocí aplikací běžících na mobilních zařízeních.

Mezi výbavu nových modelů patří také rozhraní Wi-Fi, které nám zpřístupní třeba službu AQUOS Net+, přehrávání multimédií z Internetu a připojení k sociálním sítím. Dále tu máme podporu DLNA a možnost připojení disků přes USB, jejichž úložnou kapacitu lze využít pro funkci Time Shift+.

Třída energetické účinnosti je u obou řad A+ a v případě největších verzí, čili 60" modelů řad LE650 a LE750 získáme panel X-Gen s technologií UV2A, jež má nabídnout vyvážený jas, kontrast a hloubku barev. Uvedený rozdíl mezi oběma řadami je pouze jeden, a to, že LE650 mají rám kolem obrazovky černý a LE750 jej mají stříbrné barvy a navíc jsou doplněny o hliníkový podstavec.

Zdroj: TZ Sharp
reklama
Nejnovější články
Nokia 4K TV: první Smart TV Nokie má na svědomí Flipkart Nokia 4K TV: první Smart TV Nokie má na svědomí Flipkart
Nokia je dnes už jen jméno, které se licencuje. První Smart TV této značky tak má na svědomí indický prodejce s elektronikou Flipkart. Ten uvádí model 55CAUHDN s 55" úhlopříčkou a vysokým rozlišením 4K.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Plex spouští "bezplatnou" streamovací službu, počítejte s reklamami Plex spouští "bezplatnou" streamovací službu, počítejte s reklamami
Na trhu streamovacích služeb je poslední dobou pěkně narváno a máme tu dalšího hráče. Služba Plex rozšiřuje svou nabídku právě o streamování filmů, seriálů a dokumentů, navíc takřka bezplatně. Budou tu totiž reklamy.
6.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
No Time To Die s Jamesem Bondem má první trailer No Time To Die s Jamesem Bondem má první trailer
V příštím roce nás čeká další bondovka s pořadovým číslem 25. Současně je pátou, kde se zahraje Daniel Craig. Objeví se tu nová záporná postava Rami Maleka, vrátí se ale také Christopher Waltz.
5.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
Black Widow od Marvela dostává první trailer Black Widow od Marvela dostává první trailer
Film Black Widow na sebe nechá sice čekat ještě zhruba půl roku, ale Marvel Studios už konečně zveřejňují první trailer. Postava Natalie Romanoff se tak konečně dočká svého vlastního sólo filmu.
3.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
Hackeři aktivují obětem zrušené předplatné Netflixu Hackeři aktivují obětem zrušené předplatné Netflixu
Možnost snadné reaktivace zrušeného účtu na Netflixu se vymstila několika uživatelům této streamovací služby. Hackeři, kteří nabourali jejich jen částečně neaktivní účty, je totiž zpětně aktivovali a uživatelé platí jiným za služby, které nevyužívají.
1.12.2019, aktualita, Milan Šurkala