www.tvfreak.cz
>
>
>
>

Sharp a dvě nové řady televizorů AQUOS

Sharp a dvě nové řady televizorů AQUOS
, , aktualita
Společnost Sharp si pro nás připravila dvě nové řady televizorů AQUOS 3D LED, a to LE650 a LE750. Obě mají společného to, že přicházejí s úhlopříčkami 39, 50 a 60 palců a nabízejí vysokou energetickou účinnost, řadu stejných funkcí i design.
K oblíbeným
reklama
Sharp AQUOS 3D LED LE 650 a LE750 tedy budou k dispozici v úhlopříčkách 39, 50 a 60 palců, přičemž všechny nabídnou rozhraní Full HD, podsvícení Active Motion 200 s využitím LED a už dle názvu můžeme také určit, že chybět nebude ani 3D. Dále tu bude možnost využít k ovládání televizoru myš a klávesnice, čímž se z nich v podstatě stane počítač, jehož funkčnost pak bude záviset na programovém vybavení. A samozřejmě budeme mít možnost televizory ovládat i pomocí aplikací běžících na mobilních zařízeních.

Mezi výbavu nových modelů patří také rozhraní Wi-Fi, které nám zpřístupní třeba službu AQUOS Net+, přehrávání multimédií z Internetu a připojení k sociálním sítím. Dále tu máme podporu DLNA a možnost připojení disků přes USB, jejichž úložnou kapacitu lze využít pro funkci Time Shift+.

Třída energetické účinnosti je u obou řad A+ a v případě největších verzí, čili 60" modelů řad LE650 a LE750 získáme panel X-Gen s technologií UV2A, jež má nabídnout vyvážený jas, kontrast a hloubku barev. Uvedený rozdíl mezi oběma řadami je pouze jeden, a to, že LE650 mají rám kolem obrazovky černý a LE750 jej mají stříbrné barvy a navíc jsou doplněny o hliníkový podstavec.

Zdroj: TZ Sharp
Nejnovější články
Marvel prozradil názvy filmů a doby uvedení Phase 4 Marvel prozradil názvy filmů a doby uvedení Phase 4
Marvel Studios si chystají další fázi svých komiksů. Čtvrtá fáze (Phase 4) se chystá na příští rok a na Comic-Conu bylo už i oznámeno, jakých filmů se dočkáme, kdy to bude a také kdo v nich bude hrát.
22.7.2019, aktualita, Milan Šurkala
Avengers: Endgame překonal Avatar jako nejvýdělečnější film všech dob Avengers: Endgame překonal Avatar jako nejvýdělečnější film všech dob
Nejvýdělečnějším filmem všech dob byl dlouhou dobu Avatar. To se ale nyní mění a v Marvelu udělali vše pro to, aby se to změnilo. Dokonce vydali delší verzi Avengers: Endgame, aby modrásky překonali. Což se podařilo.
22.7.2019, aktualita, Milan Šurkala
The Witcher (Zaklínač) od Netflixu má první trailer The Witcher (Zaklínač) od Netflixu má první trailer
Jedním z nejvíce očekávaných seriálů letošního roku je The Witcher (Zaklínač), který připravuje streamovací služba Netflix. Na Comic-Conu v San Diegu byl nyní ukázán také první trailer pro připravovaný seriál.
21.7.2019, aktualita, Milan Šurkala
HBO ovládlo nominace na ceny Emmy 2019 HBO ovládlo nominace na ceny Emmy 2019
Televizní stanice HBO letos překonala Netflix a odnesla si nejvíce nominací na televizní ceny Emmy 2019. Celkově šlo o 137 nominací, přičemž naprostou jedničkou zde byl legendární seriál Game of Thrones.
19.7.2019, aktualita, Milan Šurkala
Netflixu se přestává dařit, utíkají mu američtí diváci Netflixu se přestává dařit, utíkají mu američtí diváci
Streamovací služba Netflix měla za sebou celou řadu úspěchů, ale pro tentokrát to úplně nevyšlo. Nárůst platících diváků byl o polovinu menší, než se čekalo a v USA došlo dokonce až k poklesu.
19.7.2019, aktualita, Milan Šurkala