Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Sharp a dvě nové řady televizorů AQUOS

18.7.2013, Jan Vítek, aktualita
Společnost Sharp si pro nás připravila dvě nové řady televizorů AQUOS 3D LED, a to LE650 a LE750. Obě mají společného to, že přicházejí s úhlopříčkami 39, 50 a 60 palců a nabízejí vysokou energetickou účinnost, řadu stejných funkcí i design.
Sharp AQUOS 3D LED LE 650 a LE750 tedy budou k dispozici v úhlopříčkách 39, 50 a 60 palců, přičemž všechny nabídnou rozhraní Full HD, podsvícení Active Motion 200 s využitím LED a už dle názvu můžeme také určit, že chybět nebude ani 3D. Dále tu bude možnost využít k ovládání televizoru myš a klávesnice, čímž se z nich v podstatě stane počítač, jehož funkčnost pak bude záviset na programovém vybavení. A samozřejmě budeme mít možnost televizory ovládat i pomocí aplikací běžících na mobilních zařízeních.

Mezi výbavu nových modelů patří také rozhraní Wi-Fi, které nám zpřístupní třeba službu AQUOS Net+, přehrávání multimédií z Internetu a připojení k sociálním sítím. Dále tu máme podporu DLNA a možnost připojení disků přes USB, jejichž úložnou kapacitu lze využít pro funkci Time Shift+.

Třída energetické účinnosti je u obou řad A+ a v případě největších verzí, čili 60" modelů řad LE650 a LE750 získáme panel X-Gen s technologií UV2A, jež má nabídnout vyvážený jas, kontrast a hloubku barev. Uvedený rozdíl mezi oběma řadami je pouze jeden, a to, že LE650 mají rám kolem obrazovky černý a LE750 jej mají stříbrné barvy a navíc jsou doplněny o hliníkový podstavec.

Zdroj: TZ Sharp