Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Seriál The Lord of the Rings: The Rings of Power má nový trailer

26.7.2022, Milan Šurkala, aktualita
Seriál The Lord of the Rings: The Rings of Power má nový trailer
Amazon pro svou streamovací službu Prime Video přichystal nový seriál The Lord of the Rings: The Rings of Power, který je založen na známých příbězích J.R.R. Tolkiena. Nyní se můžete podívat na zhruba 3minutový trailer k němu.
Pán prstenů je od dob trilogie Petera Jacksona velmi známým příběhem, který přiblížil knihy J.R.R. Tolkiena celému světu. Od té doby uplynulo už hodně let, objevila se také další trilogie Hobit a nyní má právě na Pána prstenů Amazon, který přichystal seriál The Lord of the Rings: The Rings of Power. Nyní na něj máme i trailer, na který se můžeme podívat.
 
The Lord of the Rings: The Rings of Power
 
V seriálu uvidíme např. Morfydd Clark (Galadriel), Cynthii Addai-Robinson (Míriel), Roberta Aramaya (Elrond) nebo Nazanin Boniadi (Bronwyn). Jen za první sezónu Amazon utratil 450 milionů USD a uvažuje se o dalších pěti sériích. To by z novinky mohlo udělat nejdražší seriál všech dob, protože náklady by se jistě vyšplhaly hodně přes miliardu USD.
 
 


Autor: Milan Šurkala
Vystudoval doktorský program v oboru informatiky a programování se zaměřením na počítačovou grafiku. Nepřehlédněte jeho seriál Fotíme s Koalou o základech fotografování.